Maraton - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

a kto lubi być bity?

Jak dla mnie to kilka pierwszych sojuszy szybko się rozpadnie :D

Początki zawsze tak wyglądają. Chęć stworzenia czegoś własnego, osobistego, autorskiego. Życie a raczej grepolive szybko weryfikuje te zapędy....
 

DeletedUser20397

Guest
Odp: Maraton - Party

a kto lubi być bity?

Jak dla mnie to kilka pierwszych sojuszy szybko się rozpadnie :D

stawiamy ktory pierwszy padnie ?

moze nie dzis ani tez jutro ale w ciagu tygodnia Top 2 sojuszy - zawrze miedzy soba pakt ( moze juz go maja ) . Po czym zrobia fuzje zeby sie ratowac - w koncu ..... nadejdzie koniec .
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Maraton - Party

Początki zawsze tak wyglądają. Chęć stworzenia czegoś własnego, osobistego, autorskiego. Życie a raczej grepolive szybko weryfikuje te zapędy....

Ja sam na Atenach założyłem dla jaj masówkę. Byłem wtedy fajnym bobem :D
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Maraton - Party

Sporo sojuszy reaktywuje Swój skład, to sympatyczne gdy ludzie po przerwie wracają do gry i łączą się w tych samych paczkach. To świadczy o silnych więzach jakie powstały między ludźmi...
A spytam sie o jakie masz na mysli? :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

stawiamy ktory pierwszy padnie ?

moze nie dzis ani tez jutro ale w ciagu tygodnia Top 2 sojuszy - zawrze miedzy soba pakt ( moze juz go maja ) . Po czym zrobia fuzje zeby sie ratowac - w koncu ..... nadejdzie koniec .
Musze przyznac byłem chwile w sojuszu Top2 dla jaj i nie moglem uwierzyc 6 razem paktów oraz ktoś już proponował fuzje xD
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Maraton - Party

A spytam sie o jakie masz na mysli? :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Musze przyznac byłem chwile w sojuszu Top2 dla jaj i nie moglem uwierzyc 6 razem paktów oraz ktoś już proponował fuzje xD

A teraz jesteś w......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

manfred nawet grasz [island]174001[/island]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

A spytam sie o jakie masz na mysli? :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Musze przyznac byłem chwile w sojuszu Top2 dla jaj i nie moglem uwierzyc 6 razem paktów oraz ktoś już proponował fuzje xD

A choćby wspaniały sojusz Eska :) Z ATEN
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

heheheh :) Bardzo podoba mi się wasze "LOGO" :D Jak bym nie kochał mojej ESKI to bym Was błagał o zaproszenie :D
 
Do góry