[Inne] Masz pupila? Pochwal się!

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

eee to fajnie, ja kiedyś jak byłam mała miałam i żółwia i rybki, które w sumie jak się nie mylę przez żółwia zostały pożarte
;d
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

czyli jest prawdopodobne, że to żółw mi wpierdzielił rybki?:D Nie pamiętam tego dokładnie tylko głównie z teo co się gdzieś usłyszało, miałam wtedy z kilka lat ledwo:d
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

My mieliśmy akwarium jakieś 10 lat temu w liceum:) Zawsze było sporo rybek, każdy od czasu do czasu przynosił jakąś nową, a że był z nas biol-chem z wychowawcą biologiem, to prowadziliśmy tam różne obserwacje itp:) Wszystko pięknie wyglądało, dopóki kumplowi nie spodobał się w sklepie zoologicznym Clarias...teraz nie pamiętam dokładnie jaki gatunek...i po szybkim zakupie został wpuszczony do akwarium bez zbytniego pomyślunku. W krótkim czasie obsada akwarium zaczęła bardzo szybko ubywać...na początku wszyscy myśleli, że ktoś nam zaczął rybki podkradać, a jak zostało to wykluczone i Clarias zaczynał się robić coraz większy, to dopiero wpadliśmy na pomysł, aby go "prześwietlić"...no i znalazł się winowajca spadku zaludnienia akwarium.

Trzeba było sprawić dla niego osobne akwarium i zacząć karmić go mięsem...wcinał wszystko:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Czyli rybka zeżarła Wasze rybki?:D
dużo ich tam mieliście przed i po uczcie?:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Było około 25-30 sztuk w dość sporym akwarium...czyszczenie tego na lekcjach wychowawczych było udręką. Na początku znikały te najmniejsze rybki i przez jakiś czas nikt tego nie zauważył...dopiero jak glonojad gdzieś zniknął, to się zorientowaliśmy, że coś jest nie tak. Także do czasu separacji z akwarium zniknęło 5-10 rybek.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

uu okropny ten kanibal. całe szczęście, że większej ilości rybek nie wpierdzielił.
U mnie w szkole był żółw wodno lądowy, którego babka na lekcjach biologii często wypuszczała by po klasie sobie połaził, jedni się go bali, inni cieszyli się jak dzieci kiedy ten żółw po klasie łaził hehe:D Był fajny i miał zkilkanaście lat:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Moje maleństwo :) Ma już rok i 3 miesiące :p

babel.jpg
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

To aktualna fotka maleństwa?:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Do mojej gromady zwierząt dołączylo kilka kolejnych. Jutro zrobie zdjecia to pokaże wszystkie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

To ja też się moimi mordkami małymi pochwalę :)

k2.jpg

Dwa Pany Króliki :) Pan Królik po lewej jest u nas od ponad 1,5 roku, a Pan Królik po prawej od 1 roku :)


Mieliśmy jeszcze Reksia i chociaż chcieliśmy zachować go przy nas jaknajdłużej, to w końcu musieliśmy...

... go zjeść...

reksio.jpg


PS. W razie watpliwości, Reksio, to czystej rasy schabowy z prosiaczka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Hehehe:D smacznego:d

Bardzo fajne te króliczki;) miniaturki, czy normalnych rozmiarów?:)

TheKkok, a jakie masz zwierzaki?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Hehehe:D smacznego:d

Bardzo fajne te króliczki;) miniaturki, czy normalnych rozmiarów?:)

Teoretycznie oba to miniaturki, z tym, że Pan Królik po lewej to BARAN (rasa miniatruki), więc waży 2,3kg, Pan Królik po prawej natomiast to "typowa" miniaturka, nie jest to najmniejsza z ras, ale waży ok. 1,5kg :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

hehe z fotek wykonanych z tej perspektywy powiedziałabym, że cięższy jest ten z prawej hehe:D
A skąd pomysł na imiona?:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

No dobra, to mój błąd:D:D Więc jak sie zwą?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Nie mam zdolności do robienia zdjec wiec sie nie czepiac:
IMAG0228.jpg
Pies

IMAG0229.jpg
Królik (Troche go słabo widać)

IMAG0225.jpg
Szczur nr 1

IMAG0226.jpg
Szczur nr 2

IMAG0227.jpg
Kocisko

hehe za jakiś czas będę mógł otworzyć zoo i sprzedawać bilety xd
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Masz pupila? Pochwal się!

Fajne zwierzaki :D
heh kocisko z laserami w oczach ;)
 
Do góry