Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nir, nie porównuj szpitala do reszty koalicji, bo zaczęłaś bruździć jak już byłaś dogadana z ctg. Wybacz ale co ty wiesz o obronie? pochwal sie jaki dałaś przykład przy rolce u ciebie. hahaha. Co do rankingu w obronie to chyba ci sporo brakuje od około miesiąca do mnie. Wiec prosze nie ośmieszaj się tutaj. Dosyć już wielka KO DEFF koalicji pokazała. papa miłego wieczorku. pozdrawiam

PS

nawet po oficjalnym połączeniu mam więcej pkt w obronie niż ty :p
A co z rolkami u mnie ? Zawsze wszystko działało tak jak powinno :) chyba że nie o moje miasta chodzi ?:) do naszych obron nie mam zastrzeżeń A teraz spadlam w rankingu bo nie odpieram ataków to chyba oczywiste :) I przestań płakać bo jak ataki leciały tylko na nas to wszystko grało, teraz jak musieliscie zacząć się bronić to lament. Za czasów koalicji byłam top3 w obronie. Nelman był pierwszy. Dla mnie koniec dyskusji szkiełko, faktem jest że jak graliśmy z Wami obrona wam szła dobrze, a raczej nie szła bo my braliśmy wszystko na siebie. A Wasza obrona to albo szaraki albo ucieczka gdzieś na 2gi koniec mapy. Faktem jest ze jeśli twierdzisz że nas obstawialiscie deffem to teraz jak nie musicie powinno być lżej. Więc pytam dlaczego nie jest ?:)

To już sprawa między graczami, nie mamy żadnej zakładki wspólnej dotyczącej obrony :) A nawet jeśli to coś zmienia ? Chociaz pw może gdzieś nabijecie jak podobnież polecieliście tylko do nas :D
To macie czy nie macie ?:) może deff mniej, bo koalicja chyba deffa nie ma ale rolki na atakowanych miastach robicie sobie nawzajem. A to już jest współpraca:) I nikt nie ma nic przeciw temu
 

DeletedUser32544

Guest
Leciały do ciebie pewne osoby z helenka i się niestety rozbiły bo tak pilnowałaś rolek. ale to już i tak nie istotnie. Ja nie płacze mówię jedynie jak było, aby nikt nie gadał bzdur i nie kłamał jak teraz i wcześniej kłamał.

Nie wiem dlaczego ludzie nawet podczas zabawy w grepo są zakłamani? Ludzie to tylko zabawa a coraz bardziej przypomina regularna walkę.
Jak takie coś widzę to mi ręce opadają.

Miasta były podbijane i zawsze będą na tym to polega. Po co się spinać wyzywać i kłócić.

Zresztą szkoda mojego czasu na takie głupie rozmowy. wole film obejrzeć.

Mam nadzieję, że każdy na tym świecie będzie zadowolony z zabawy.

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32698

Guest
To macie czy nie macie ?:) może deff mniej, bo koalicja chyba deffa nie ma ale rolki na atakowanych miastach robicie sobie nawzajem. A to już jest współpraca:) I nikt nie ma nic przeciw temu
Ooo no jeszcze by tego brakowało jakbyście mieli coś przeciwko temu gdyby taka współpraca istniała XD Skoro już wspaniałomyślnie nie macie nic przeciwko to po co się tak dopytujecie jakby to w tej chwili miało jakiekolwiek znaczenie?
 
Ooo no jeszcze by tego brakowało jakbyście mieli coś przeciwko temu gdyby taka współpraca istniała XD Skoro już wspaniałomyślnie nie macie nic przeciwko to po co się tak dopytujecie jakby to w tej chwili miało jakiekolwiek znaczenie?
Ciekawość czysta :)A dla nas z oczywistych względów ma to kluczowe znaczenie świadczące o kalibrze przeciwnika:)

Leciały do ciebie pewne osoby z helenka i się niestety rozbiły bo tak pilnowałaś rolek. ale to już i tak nie istotnie. Ja nie płacze mówię jedynie jak było, aby nikt nie gadał bzdur i nie kłamał jak teraz i wcześniej kłamał.

Nie wiem dlaczego ludzie nawet podczas zabawy w grepo są zakłamani? Ludzie to tylko zabawa a coraz bardziej przypomina regularna walkę.
Jak takie coś widzę to mi ręce opadają.

Miasta były podbijane i zawsze będą na tym to polega. Po co się spinać wyzywać i kłócić.

Zresztą szkoda mojego czasu na takie głupie rozmowy. wole film obejrzeć.

Mam nadzieję, że każdy na tym świecie będzie zadowolony z zabawy.

Pozdrawiam
A tak. Faktycznie. Raz się zdarzyło I leciała jedna osoba Shira konkretnie. Bo mając 100 buntów w 20 miastach i w cholere atakow nie zauważyłam że wsparcie weszło:) I szkiełko tak między Bogiem a prawdą, ile razy ci sygnalizowalam że coś jest nie tak. Wypunktowalam dlaczego tak A nie inaczej. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Wybrałam to co dla nas lepsze. Nie wiem jak się to skończy, ale póki co jest dobrze :) pozdrawiam, miłej gry!
 

DeletedUser32698

Guest
Ciekawość czysta :)A dla nas z oczywistych względów ma to kluczowe znaczenie świadczące o kalibrze przeciwnika:)
Jak Wy i tak nam nie wierzycie i wiecie swoje:( Nie widzialem w zakładce obrony koalicji doczepionego Gangu. Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twoja ciekawość ;)
 
Ciekawość czysta :)A dla nas z oczywistych względów ma to kluczowe znaczenie świadczące o kalibrze przeciwnika:)
No mówimy przecież, że sami byście na nas nie polecieli, bo byście się wywalili na ryj:p Temu potrzeba Wam sojusznika wielkiego kalibru, żeby trochę mniejszy wstyd był :D
Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą

Co do braku współpracy Waszej z byłymi Levelup chyba jednak istnieje bo to już kolejne miasta gdzie ich wsparcie do Was leci
Po prostu przyznajcie się że to koalicja a nie ściemniacie że nic Was nie łączy

Misiu kolorowy, nie moja sprawa jak ktoś ma jakiegoś znajomego w tamtym sojuszu i sobie go indywidulanie poprosi o pomoc. (+Twoje słowo przeciw mojemu, daj jakiś dowód graficzny chociaż, że nie leci czujka, tylko faktyczne wsparcie hah). Mamy PONa i to wszystko. Więc weź już napij się ziółek i odłóż komputer, bo niepotrzebnie się unosisz w kwestii która absolutnie Ciebie nie dotyczy. Chyba bym se w łeb strzeliła, gdybym należała do koalicji i traciła tyle miast ile dzisiaj straciliśmy. Działamy sami - koniec tematu:)
 
ArtArt nie ma współpracy jako takiej w deffie. Wsparcia mogą lecieć na m45 /44 jeśli się gracze między sobą dogadają. U nas bronimy się sami nie dość że przed Wami to jeszcze przed ignorantami w sojuszu efekty jakie są widać po statystykach. Proszę cię nie umniejszaj nam kilku aktywnym z tego sojuszu bo z żadnej pomocy nie korzystamy. Bardzo chętnie zobaczę te wsparcia bo już kolejny raz o tym piszesz bez potwierdzenia, kreta raczej nie masz bo by ci powiedział że nie ma współpracy w deffie i byś tutaj takich głupot nie pisał wystarczy spojrzeć na greposcore... A co do zakłamywania rzeczywistości to kasynu nikt nie dorówna więc niestety nie mamy szans.

Swoją drogą co ty się tak upierasz przy tej współpracy chcesz połechtać swoje ego że pokonujesz jakąś wielką koalicję bo od kilku światów zbieraliście systematycznie baty czy jak bo nie rozumiem?

Nirnaeth - Dominika wstawiła ci raporty, ciężko mi się wypowiadać jak wyglądała Wasza koalicja na tym świecie bo późno wszedłem nie mniej dla mnie dogadanie się z ctg nawet jeśli było ciężko jest zwykłym tchórzostwem i pójściem na łatwiznę przecież było wiadomo że to tylko przesądzi o serwerze a jako przykład można podać sojusz Adama ale już nie powiem na którym świecie kiedy bili się sami z Garudami z drugiej strony z Gmartami bo w dużej części Wasi aktualni sojusznicy pouciekali na urlopy i ,,życie ich wzywało,, Ci sami którzy tutaj zgrywają wielkich kozaków i bogów tej gry. Patrząc na Wasz poziom (piszę o Widmo) uważam jak Dominika że w konfrontacji naszych sojuszy zostali byście zjedzeni na śniadanie i tyle :)
 
Ostatnia edycja:
Patrząc na Wasz poziom (piszę o Widmo) uważam jak Dominika że w konfrontacji naszych sojuszy zostali byście zjedzeni na śniadanie i tyle :)

Ja wiem prawda w oczy kole A Ty kolego nie masz bladego pojęcia o naszym poziomie :) W każdym razie jeśli rzeczywiście tak jest cieszę się że nie jesteśmy sami :) jednak dobrego wyboru dokonalam
 

DeletedUser32517

Guest
Ja też od ściany i mając kafelki nie widzę szczególnej różnicy w sposobie wieszania l. Mimo wszystko zawsze znajdzie się osoba której będzie to nie pasować i będzie się wykłucać :rolleyes:
 
Mnie prawda nie kole widzę jak wy atakujecie i jedyne co potraficie to bunty poprzebijać po CTG jesteście słabym sojuszem bez kręgosłupa moralnego. Dokonałaś takiego wyboru że i tak cię kopną w ,,tyłek,, za niedługo ale do tego jeszcze wrócimy za jakiś czas ci o tym przypomnę. Ale my tu jeszcze wtedy będziemy i będziecie bici z dwóch stron choć pewnie tak jak i teraz po jednej akcji się poddacie
 
Do góry