Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

Dziadek, jak wchodzisz i gadasz farmazony to oczywiście, że zostaniesz "zaszczekany" więc nie pierdź kurzem i przyjmij argumenty. Wałkujesz temat przemielony na milion różnych sposobów więc zamiast tu "walczyć" o wolność, równość i braterstwo to powalcz na serwerach. Wasze spłycanie własnych porażek (jak mniemam dostaliście sromotne lanie od ludzi z FO na różnych serwerach) do złota/botów czy co tam jeszcze wymyślicie jest zwykłą błazenadą. Zamiast płakać o to, że są równi i równiejsi (KEK) to wzięlibyście się za zrozumienie mechanik gry czy organizację sojuszy, bo to są właśnie te detale które robią kolosalną różnicę i oddzielają sojusze topowe od masówek. Tak proste, a tak trudne.
daj spokój, podejrzewam, że to przedstawiciel Buby z Himery, najpierw nas wyzywali od oszustów i bluzgali po privach a jak się posypały za to bany to poszła fama ze mamy układy xD nie czają nawet, że wyzywanie, zmienianie nazw miast czy obraźliwe opisy są powodem ich wakacji a nie czyjekolwiek "plecy"

mentalnie faktycznie tak z 5 lat wstecz minumum, wtedy tez myślałam ze synchro robią boty :p
 
daj spokój, podejrzewam, że to przedstawiciel Buby z Himery, najpierw nas wyzywali od oszustów i bluzgali po privach a jak się posypały za to bany to poszła fama ze mamy układy xD nie czają nawet, że wyzywanie, zmienianie nazw miast czy obraźliwe opisy są powodem ich wakacji a nie czyjekolwiek "plecy"

mentalnie faktycznie tak z 5 lat wstecz minumum, wtedy tez myślałam ze synchro robią boty :p
za te bluzgi akurat bany się tutaj należały bo można walczyć ze sobą, ale bluzgi i wyzwiska na siebie wzajemnie to dla mnie i chyba większości margines.
Chociaż druga strona też nie jest święta jak kiedyś na DC wyzywała na bliskich jednego z graczy cośków, ale o tym się już pewnie nie pamięta bo to nie wypada gdyż byłoby to skazą na idealnym wizerunku tej części ekipy ;)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia inaczej by mogło coś zaboleć...
 
za te bluzgi akurat bany się tutaj należały bo można walczyć ze sobą, ale bluzgi i wyzwiska na siebie wzajemnie to dla mnie i chyba większości margines.
Chociaż druga strona też nie jest święta jak kiedyś na DC wyzywała na bliskich jednego z graczy cośków, ale o tym się już pewnie nie pamięta bo to nie wypada gdyż byłoby to skazą na idealnym wizerunku tej części ekipy ;)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia inaczej by mogło coś zaboleć...
wyzywanie na discordzie nie jest niedozwolone
pozdrawiam
 
WielkiZabójca15 DEIF Wiecie, że jakbyście zajęli się życiem, a nie pikselami, to byście mogli wypisać fundusze inwestycyjne w jakich pracowaliście, a nie sojki?
Ja nie będę wytykał palcem kto ustawia sobie budzik na Orfeusza w ochronce żeby mieć kilka pkt kultury więcej :rolleyes:

za te bluzgi akurat bany się tutaj należały bo można walczyć ze sobą, ale bluzgi i wyzwiska na siebie wzajemnie to dla mnie i chyba większości margines.
Chociaż druga strona też nie jest święta jak kiedyś na DC wyzywała na bliskich jednego z graczy cośków, ale o tym się już pewnie nie pamięta bo to nie wypada gdyż byłoby to skazą na idealnym wizerunku tej części ekipy ;)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia inaczej by mogło coś zaboleć...
Ale jaki jest problem komentowania czegoś w zamkniętej grupie? Publicznie nie wypada, ale zamknięte grono jest właśnie od tego żeby móc napisać to i tamto o kimś aby dać upust emocjom, żeby nie palnąć czegoś głupiego w grze i nie dostać za to kary.

wyzywanie na discordzie nie jest niedozwolone
pozdrawiam
To zależy napisz nworda na jakimś partnerskim dc XD
 
bardziej tutaj miałem na myśli kółko wzajemnej adoracji :)
Kółko wzajemnej adoracji to prowadzisz ty z tym całym "ogniem"

Kilka osób z różnych ekip wam tłumaczy coś, a wy dalej swoje i z uśmiechem się klepiecie po plecach

Z 8 lat chyba wisi poradnik oszczepa odnośnie synchro, które dla 90% nadal jest czarną magią.
Poradniki odnośnie budowy miast też wiszą, jeśli nie na forum ogólnym, to na wewnętrznych forach większości ekip, a wy nadal strzelacie fikołki intelektualne, jaki to świat grepolis jest zły a wy biedni i poszkodowani.
 
Kółko wzajemnej adoracji to prowadzisz ty z tym całym "ogniem"

Kilka osób z różnych ekip wam tłumaczy coś, a wy dalej swoje i z uśmiechem się klepiecie po plecach

Z 8 lat chyba wisi poradnik oszczepa odnośnie synchro, które dla 90% nadal jest czarną magią.
Poradniki odnośnie budowy miast też wiszą, jeśli nie na forum ogólnym, to na wewnętrznych forach większości ekip, a wy nadal strzelacie fikołki intelektualne, jaki to świat grepolis jest zły a wy biedni i poszkodowani.
Ale synchro wymaga zrobienia planera i poklikania ataków, a to są gracze co chcą wejść na gierkę pochillować a nie się spinać :rolleyes:
 
Do góry