Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

Jakie wspomagacze XD, da się być w topce eko bez tego, a na przeciętnych serwerach normalnie się robi top50 eko logując się 2-3 razy dziennie na 10 minut...
Nie przesadzaj bo jednak tej surki musisz czy z wiosek czy z farmy jakoś ugrać na teatry ,festyny czyli na sloty ale fakt nie trzeba się wysilać jak się zna mechanikę gry dobrze.
 
Nie przesadzaj bo jednak tej surki musisz czy z wiosek czy z farmy jakoś ugrać na teatry ,festyny czyli na sloty ale fakt nie trzeba się wysilać jak się zna mechanikę gry dobrze.
Na normalnym serwerze jak masz eko 40 surka na 8h i raczej jesteś w stanie kilkać 1 festyn mniej czyli na x4 3 festyny, w przypadku jeśli są bonusy typu 40% z olimpiady albo 60% z spartańskich zabójców wgl nie musisz klikać sury bo festyn sam się robi. A na olimpie jak masz świątynie do sury to wgl wioski są niepotrzebne bo sura sama się robi.
 
Na normalnym serwerze jak masz eko 40 surka na 8h i raczej jesteś w stanie kilkać 1 festyn mniej czyli na x4 3 festyny, w przypadku jeśli są bonusy typu 40% z olimpiady albo 60% z spartańskich zabójców wgl nie musisz klikać sury bo festyn sam się robi. A na olimpie jak masz świątynie do sury to wgl wioski są niepotrzebne bo sura sama się robi.
Możliwe w sumie.powyzej x3 prędkości .Wiesz że ja eko nie robię zazwyczaj to nie mam porównania w sumie
 
Nie wiem jakie to przeciętne serwery ale na takiej himera nie realne żeby być w topce 50 logując się 3 razy dziennie po 10min :) pozdrawiam :)
Himera to nie przeciętny serwer, bo jest sporo dobrych graczy, jednak patrząc na to, że top50 gracz ma 61 miast to raczej odpowiednio rozkładając aktywność na grze i zbieranie surki w ciągu dnia można by było poświęcając 2-3h dziennie byś spokojnie w tym top50.
 
Na normalnym serwerze jak masz eko 40 surka na 8h i raczej jesteś w stanie kilkać 1 festyn mniej czyli na x4 3 festyny, w przypadku jeśli są bonusy typu 40% z olimpiady albo 60% z spartańskich zabójców wgl nie musisz klikać sury bo festyn sam się robi. A na olimpie jak masz świątynie do sury to wgl wioski są niepotrzebne bo sura sama się robi.
wioski wgl nie są potrzebne, można brać surki od innych
 
Wielki klan ma w planach tu walczyc czy dokleic sie do lidera typu Lisy na darmowe koronki jak na ostatnim swiecie gdzie Mazur po chwili bycia chlopcem do bicia oglosil upadlosc uciekl z serwera?
 
Do góry