Milas - rozmowy o świecie i nie tylko

Kółko wzajemnej adoracji to prowadzisz ty z tym całym "ogniem"

Kilka osób z różnych ekip wam tłumaczy coś, a wy dalej swoje i z uśmiechem się klepiecie po plecach

Z 8 lat chyba wisi poradnik oszczepa odnośnie synchro, które dla 90% nadal jest czarną magią.
Poradniki odnośnie budowy miast też wiszą, jeśli nie na forum ogólnym, to na wewnętrznych forach większości ekip, a wy nadal strzelacie fikołki intelektualne, jaki to świat grepolis jest zły a wy biedni i poszkodowani.
Kolega pyta o link
 

dorocia

Zespół Grepolis
Niestety są to miasta, które nie usunęły się po testach świata przed jego otwarciem. W wyniku tego powstały 3 szare miasta po 175 punktów bez ochrony początkowej. Aby uniknąć możliwości atakowania ich i "zrzucania" ochrony początkowej w sposób, w jaki nie powinno mieć to miejsca, utworzyłam konto z moim nickiem i przypisałam te miasta do tego konta. Jeżeli miasta te nie znikną w czasie ochrony początkowej to po jej zakończeniu zostaną wyszarzone. Wydaje mi się, że jest to sposób najwłaściwszy, gdyż alternatywą byłby ponowny restart świata już po jego otwarciu i rozpoczęciu na nim rozgrywki. Dodam, że miasta te nie będą rozwijane, a moje konto nie będzie uczestniczyć w rozgrywce.

Przepraszamy za zamieszanie i mamy nadzieję, że wykażecie zrozumienie dla zaistniałej sytuacji.
 
Tak, jak ktoś wkłada serce w grę i poświęca jej cały wolny czas, to od razu że złoci.
zmartwienie.gif
 
Do góry