[Naprawiony] Misja Wyspowa - Zaraza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23534
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23534

Guest
Witam
W tej misji występuje pewny problem otóż postęp w misji leci bez ograniczenia:) i przekracza 100%, problem nie wystąpił tylko u mnie także coś w tej misji się krzaczy.

mwa.jpg


to jest screen innego gracza
Przechwyt_wnhenhw.jpg
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

To jest tak stary błąd, że szkoda słów. Poprawiany wielokrotnie, poprawa występowała, ale przy kolejnych aktualizacjach znowu się wykrzacza.

PS: Odświeżenie strony pomoże...i od razu misja się zakończy.
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

ej no, daj ludziom cas na pogrzebanie zmarłych i nie odświeżaj... ciekawe do ilu procent maksymalnie dojdzie ;)

uśmiałem się, dzięki Inno za ten błąd :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

ej no, daj ludziom cas na pogrzebanie zmarłych i nie odświeżaj... ciekawe do ilu procent maksymalnie dojdzie ;)

uśmiałem się, dzięki Inno za ten błąd :D


oj tam mi tam nie było do smiechu gdy czekałem na jakis bonus i zapomnialem odświerzyć a ciągle go nie było
200% normy w tedy zrobiłem

a mam jakieś jeszcze screny z listopada wiec to nic nowego
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

Jak ktoś się uprze, to może tutaj poszukać takich tematów...sporo ich było. Też pewnie mam gdzieś screeny stare z tym błędem, z końca 2013, czy początku 2014, jak się po raz pierwszy zaczął pojawiać bodajże. Choć formatów kilka było i nie wiem, czy nie padły ofiarą porządków
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

Wreszcie ktos cos napisał, dziwne że jak świat wystartował to cisza zapadła, myślałem że będzie odwrotnie, a tu wszyscy domki poszli budować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

a ktoś tu pytał ile do ilu maksymalnie może być mniemam że trudno to określić
na jednym światów jakos się misja zawieruszyła i okazało się że powinna być jakiś czas temu zrobina

Postęp misji 3565 %
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

Mam ten sam problem i odswiezanie nie pomaga. Zglosilem blad do supportu, ale moze macie jakies inne pomocne wskazowki zeby to samemu zlikwidowac?:>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

Błąd nie dotyczy tylko zarazy

wodz.jpgmatma.jpg
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

ej no, daj ludziom cas na pogrzebanie zmarłych i nie odświeżaj... ciekawe do ilu procent maksymalnie dojdzie ;)

uśmiałem się, dzięki Inno za ten błąd :D

Ja mam obcenie w misji Samotny Pielgrzym 1675 %

Ktoś przebije? :)

[spr]Misja.png[/spr]

Edit:
Zanim wstawiłam screena postęp jak widać wzrósł :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

Ja przebije moze nie w procentach ale ilosci. 4 misje ukonczone, 4 powyzej 100% i brak mozliwosci realizacji. Ten świat powinien się skończyć, zaorać go, spalić(Akcjum), ludzie powinni mieć zwrócone koszty Premium plus dodatkowe rekompensaty za wprowadzenie wadliwego towaru na rynek (bubel).
Skandal dodatkowy to był ten całuy event Troja, brak realizacji bonusów, oszukiwanie na ilości przyznawanych jednostek - tak jak pisałem - zamknąć, spalić , zaorać, zapomnieć, nie było świata Akcjum :) No chyba że podobne problemy na innych światach - wtedy to jest kryminał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

Ja przebije moze nie w procentach ale ilosci. 4 misje ukonczone, 4 powyzej 100% i brak mozliwosci realizacji. Ten świat powinien się skończyć, zaorać go, spalić(Akcjum), ludzie powinni mieć zwrócone koszty Premium plus dodatkowe rekompensaty za wprowadzenie wadliwego towaru na rynek (bubel).
Skandal dodatkowy to był ten całuy event Troja, brak realizacji bonusów, oszukiwanie na ilości przyznawanych jednostek - tak jak pisałem - zamknąć, spalić , zaorać, zapomnieć, nie było świata Akcjum :) No chyba że podobne problemy na innych światach - wtedy to jest kryminał.


na innych światch też to występuje
zaskakujace jest to że miałem 2 misje wyspowe które polegały na odczekaniu
jedna wczoraj miała juz ponad 4000% druga powyżej setki
postanowiłem wyłaczyć komputer po zalogowaniu okazało sie że ta która miała ponad 4k w końcu się skończyła ale ta co miała powyzej 100 nie i dzis mam juz 600% :(
coraz dziwniejsze to jest
mimo że problem już jest spory czas
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

A ja nie wiem od czego to zależy. Sprawdzałem na trzech światach i u mnie misje wyspowe normalnie się kończą...a przynajmniej aktualnie tak jest, bo kilka miesięcy temu i u mnie ten problem występował.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

Obecnie ten problem dotyczy wielu graczy. Błąd został zgłoszony do techników i powinien być wkrótce naprawiony.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

Jednak jak widać, to problem najbardziej dotyczy Akcjum. I to nie są pierwsze problemy związane z tym światem...a któreś z kolei. Coś ten serwer jest mocno wadliwy...
 

DeletedUser21124

Guest
Brak mozliwosci odbioru nagrod z misji wyspowych

Akcjum

Misja zakonczona Na wskazniku mam juz 147% hahahahahhahaha - nagrody nie moge odebrac a "licznik dalej bije procenty na wskazniku"
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Brak mozliwosci odbioru nagrod z misji wyspowych

Już nad tym pracują - tu masz linka :)
 

DeletedUser22473

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

mnie się dopiero zawiesiła misja

Przeklęty święty las
Jeden z prostych mieszkańców poprosił o audiencję. Zbliżywszy się do ciebie, ukłonił się uniżenie i rzekł: „Doszły nas słuchy, że nie zamierzacie zająć się problemem w naszym lesie, Panie. Od wieków był on uznawany za święte miejsce. Teraz jednak zamieszkujące go driady stały się podłe i bez przerwy nas dręczą. Jeśli pozbędziecie się driad, Panie, dostarczymy wam drewna z naszego lasu. Macie na to moje słowo!”
Wymień
Wyśrodkuj
Wycofaj wojska broniące obecnie wioski przy lesie.
Postęp misji 383 %
Pokaż postęp
a przydała by się ta kawaleria
cj2ccmi2x8mhcoikd.gif

świat pl46.Akcjum
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Misja Wyspowa - Zaraza

mnie się dopiero zawiesiła misja

Przeklęty święty las
Jeden z prostych mieszkańców poprosił o audiencję. Zbliżywszy się do ciebie, ukłonił się uniżenie i rzekł: „Doszły nas słuchy, że nie zamierzacie zająć się problemem w naszym lesie, Panie. Od wieków był on uznawany za święte miejsce. Teraz jednak zamieszkujące go driady stały się podłe i bez przerwy nas dręczą. Jeśli pozbędziecie się driad, Panie, dostarczymy wam drewna z naszego lasu. Macie na to moje słowo!”
Wymień
Wyśrodkuj
Wycofaj wojska broniące obecnie wioski przy lesie.
Postęp misji 383 %
Pokaż postęp
a przydała by się ta kawaleria
cj2ccmi2x8mhcoikd.gif

Odśwież i powinna się misja zakończyć.
 
Do góry