[Nie można powtórzyć] Misja wyspowa

  • Rozpoczynający wątek GoldenCrown
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Podczas wykonywania misji wyspowej "Samotny Pielgrzym" pojawił mi się pewien błąd. Po udanym ataku na miejsce docelowe misji, nie potwierdziło mi ukończenia misji. Co więcej, po ponownym wysłaniu ataku, misja jest pusta (można by rzec - fajna darmowa farma :)).

Dodam tylko, że korzystam z bonusu "Wyostrzone Zmysły", może ma to coś wspólnego, bo wcześniej nie miałem problemu z tą misją...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po drugim ponownym zalogowaniu zaakceptowało...
 
Odp: Misja wyspowa

Dziękuję GoldenCrown za zgłoszenie nam Twojego przypadku. Zapewne nie jest on odosobniony. Zastanawiam się jednak jak go odtworzyć, jakie warunki muszą zostać spełnione, aby problem ten pojawił się ponownie. Komu jeszcze się to przytrafiło? Macie jakieś spostrzeżenia?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Misja wyspowa

Też się spotkałem z takim czymś, że po zaatakowaniu wojsk z misji wyspowych i pokonaniu ich nie zaliczało tej misji. Jednak nie zawsze się tak dzieje, a do tego wystarczy odświeżyć stronę i jest ok, bo misja zostaje zaliczona. Jakiś problem z odświeżaniem występuje, chociaż ciężko powiedzieć, czym to jest spowodowane...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misja wyspowa

Ja miałem tak podczas ataku na innego gracza
I odświeżanie nie pomogło
Po kilku minutach jak wyczyściłem ciasteczka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misja wyspowa

Dziś pojawił się ten sam błąd. Znów po wyczyszczeniu armii z misji nie została ona ukończona. Kilkukrotne odświeżenie strony pomogło, lecz wciąż nie wiem w czym leży przyczyna... wczoraj podobną misję zaakceptowało mi natychmiast po zaatakowaniu.
 
Odp: Misja wyspowa

Z której przeglądarki korzystasz? Którą ma wersję? Z której wersji Javy korzystasz? Czy starsze wersje Javy masz odinstalowane? Czy masz jakiekolwiek skrypty włączone - nie tylko te dotyczące Grepolis?

Jeśli z Chrome, to jeśli znów pojawi się błąd, naciśnij F12 a następnie Esc i sprawdź proszę, czy nie ma jakiegoś tekstu na czerwono. Jeśli jest, to wrzuć proszę screena - najlepiej z całego ekranu. Jeśli korzystasz jednak z innej przeglądarki, to daj znać z której :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misja wyspowa

Wydaje się, że problem leżał w Javie. Zaktualizowałem do najnowszej wersji i na razie błąd się nie pojawia.

Korzystam z Chrome, wersja 34.0.1847.137 m. Co do skryptów, to poza konwerterem Potuska posiadam jeszcze właczonego Adblocka. Zobaczę, jeśli problem się pojawi, zrobię jak doradzasz. Dziękuję za odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry