[Omawiane] Misje wyspowe

  • Rozpoczynający wątek Aaray
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10984

Guest
Odp: Misje wyspowe

nick : Livinge
Świat:Itaka

od piątku miałem 3 misje. ostatstnie 12h temu
 

DeletedUser10984

Guest
Odp: Misje wyspowe

wskoczyła około 20 minut temu. Widać że sa one bardzo nieregularne. coś co liczy czas miedzy misjami szwankuje. No ale chyba idzie ku lepszemu, bo zaczęło sie coś pokazywać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Choroba... znów to samo, sterczy mi jedna misja z której nagrody nie odebrałam a od 24h 0 nowych.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po relogu pojawiła się jedna :D
 

DeletedUser18513

Guest
Odp: Misje wyspowe

Ja od 2 dni nie miałem żadnej misji;/
Nick: Pepe747
Świat: Korynt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19032

Guest
Odp: Misje wyspowe

Witam, ja to mam jeszcze lepiej. Pierwszego dnia miałem kilka, drugiego dwie, w sumie 5 lub 6 i od tego czasu do chwili obecnej ani jednej... Czekałem na aktualizacje z nadzieja ze problem zniknie lecz trochę długo już to trwa.
 

DeletedUser16522

Guest
Odp: Misje wyspowe

No tak ja tez nie mam juz od chyba od dwoch dni zadnej misji :( swiat bizancjum nick earth1835
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Lol a co ma aktualizacja do naprawy problemu, takie problemy problemy winny być naprawiane na bieżąco ("plofesionrisići" mogą się nie zgodzić), ale muszę pochwalić Shann (i dostać bana za rozmowę o pracy administracji) za aktywność w temacie takim jak ten, plusik dla forumowego emo (lulz za ten avatar :D)
 

DeletedUser19032

Guest
Odp: Misje wyspowe

Dla mnie to trochę nie w porządku jeśli większość graczy ma misje i korzysta z bonusów, a inni tacy jak ja ich nie mają... U mnie misji dalej ani śadu.. Swiat Efez nick taki jak tu....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

nick: gorah świat : Itaka
od 2 dni, również brak misji wyspowych.
 
Odp: Misje wyspowe

No to jeszcze ja, ja misji nie mam od 4 tygodni, ale nic nie pisałem ponieważ miałem nadzieję na usunięcie tej usterki, no ale lipa, kasę za złotko chcecie chcecie, ale w zamian nic nie dajecie. Więc ja także poproszę o szybkie usunięcie tego problemu. Nick taki sam artur06 , Korynt.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Od początku mam średnio 5 dziennie (z wyjątkiem jednego dnia, gdzie była tylko jedna). Wszystko działa w porządku. Starajcie się na bieżąco czyścić przeglądarkę i nie korzystać z Explorer ;p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Misje wyspowe

Lol a co ma aktualizacja do naprawy problemu, takie problemy problemy winny być naprawiane na bieżąco ("plofesionrisići" mogą się nie zgodzić), ale muszę pochwalić Shann (i dostać bana za rozmowę o pracy administracji) za aktywność w temacie takim jak ten, plusik dla forumowego emo (lulz za ten avatar :D)

Jeśli to emo to o mnie, to absolutnie nie jestem, po prostu uwielbiam tę piosenkarkę :D


LordBombel, gorah, artur06, michalek27, earth1835 - macie po jednej misji na swoich kontach. Pepe747 - posiadasz obecnie kilka misji.


Ja mam dwie i wszystko ok, ale czemu jak zobaczyłam nie ma takich misji dla moich trudności?
Tylko jest taka treść:
Pokonaj 9 szermierzy i 2 łuczników.
lub
Zapłać:
1200 drewna
440 kamieni
380 srebra
??? Coś tutaj jest nie tak.

Rzeczywiście to troszkę dziwne, przerobiłam dość dużo misji i chyba nigdy nie miałam do zapłaty powyżej 300 surowców jednego typu.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Misje wyspowe

Sprawdziłam i problem leży w ustawieniach Twojego komputera.
Sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce również występuje ten błąd.
Dodatkowo polecam wyczyszczenie podręcznej pamięci (cache) przeglądarki, wybierając Ustawienia w menu na dole strony, a następnie Lokalny zapis tymczasowy w Ustawieniach gry. Po kliknięciu Usuń dane, pamięć podręczna przeglądarki zostanie wyczyszczona.
 
Odp: Misje wyspowe

Przez dwa dni miałem misje, nawet z dwoma opcjami do wyboru, ale teraz ponownie ich brak, dwa dni żarło i teraz ponownie ich nie mam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

U mnie teraz brak misji już czekam 1.5 tygodnia i nadal ani jedna misja
 
Do góry