[Ulepszenie] Misje Wyspowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24577
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

  • Tak

    Głosy: 3 13,0%
  • Nie

    Głosy: 17 73,9%
  • Obojętnie

    Głosy: 3 13,0%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser24577

Guest
W tej propozycji chodzi mi głównie o misję "Zagrożenie z zewnątrz", w której musimy pokonać x hoplitów i x procarzy tylko, że ja najczęściej mam tą misję na wyspie gdzie mam ognie więc nie za bardzo to ogniami rozbiję. Proponuję to tego typu misji dodawac odpowiednik w biremach np 20birem.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Misje Wyspowe

Chcesz wjechać z ogniami w środek wyspy? Niezły pomysł :p
Z oczywistych powodów jestem na nie, nie możesz zrobić misji? Trudno.
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Misje Wyspowe

W sumie to nawet o tym nie myślałem...Mój błąd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje Wyspowe

Na nie

Ty tracisz na tym i inni też, tracą
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Misje Wyspowe

No ale na wyspie są też rzeki :p a tak na poważnie to poświęć jednego ognia na 10 procarzy/hoplitów i do dzieła
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19286

Guest
Odp: Misje Wyspowe

Ponieważ nie ma obowiązku wykonywania misji, jestem przeciw takiej zmianie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Misje Wyspowe

No ale na wyspie są też rzeki :p a tak na poważnie to poświęć jednego ognia na 100 procarzy/hoplitów i do dzieła

A co to za ognie, które 100 wolnych mieszkańców zajmują?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24190

Guest
Odp: Misje Wyspowe

na głupie pytanie czasami można głupio palnąć w odpowiedzi, albo chciało się szybko udzielić odpowiedzi, albo w trakcie pisania odpowiedzi nastąpił problem natury technicznej który zmienił pewne wpisane dane (nieważne). Omyłka się zapisała i basta (czerwienię się ze wstydu) :)))))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje Wyspowe

No ale na wyspie są też rzeki :p a tak na poważnie to poświęć jednego ognia na 10 procarzy/hoplitów i do dzieła

A ktoś powiedział, że musisz wykonywać tą misję? To nie jest obowiązek wykonania zadania, więc jestem przeciw. Gdyby trzeba było wykonać takie zadanie, to może i bym zagłosowała za.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Misje Wyspowe

Oczywiście zmiana będzie nie do zrealizowania, między innymi dla tego że system do misji losowo dobiera nagrody i zadanie jakie musisz wykonać aby odebrać nagrodę, nie ma takiego nawet algorytmu aby wprowadzić że gracz xxx który ma w mieście yyy same ognie to ma pokonać birki bo ma tylko ognie, ok to by jeszcze mogło przejść, a co w przypadku gdy gracz ma 100 birek i reszcze lądu? jaką ma misję mu przypisać ? co ma pokonać? ląd ? czy morze?

To jest tylko taka abstrakcja, ale nie wykonalna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry