możliwość sprawdzania aktywności

  • Rozpoczynający wątek Roxxor
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za możliwością sprawdzania aktywności?

  • Tak, ten pomysł jest idealny!

    Głosy: 46 82,1%
  • Mam obojętne zdanie na ten temat.

    Głosy: 2 3,6%
  • Nie, pomysł jest godny leżakowania w śmietniku!

    Głosy: 8 14,3%

  • W sumie głosujących
    56
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, co wy na to aby liderzy sojuszu mieli podgląd kto jest aktywny w danej chwili? Otóż to pomogłoby w wyeliminowaniu niepotrzebnych graczy z sojuszu oraz kretów;) Można by było też sprawdzić kto z kolegów w sojuszu gra na bocie, a kto jest uczciwy! Co wy na to? wielu pewnie się nie spodoba bo sami grają na bocie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Pomysł o tyle dobry dopóki lidera nie dostanie jakiś kret. Ale jeśli kret ma już lidera to i tak sojusz wcześniej czy później ma pozamiatane. A sprawdzenie na bieżąco kto jest online, zapewne pomogło by dowódcą sojuszu w organizacji, samego sojuszy czy też akcji ofensywnych i defensywnych.
Tyle, że zrobił bym małą zmiankę.
Nie, że każdy lider z góry miałby taką opcję , ale tylko ci którym da takie prawo założyciel.
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Jak najbardziej za
Dużo osób narzeka na to że wojna w grepolis polega głównie na znajdowaniu nieaktywnych graczy u wroga , jeśli udało by się wyeliminowac takich graczy gra stała by się ciekawsza i bardziej wyrównana
 
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Ja jestem na nie , gdy np. założyciela zdenerwuje jakiś gracz to może on się zachować nie fair i przejąć go w dzień.
Może nie w wielkich sojuszach ,ale jak dojdziesz do jakiegoś gdzie nie znasz ludzi , jeszcze to nie wiesz co mogą "wywinąć".
Sprawdzanie aktywności jest możliwe jeśli gracza nie ma dłuższy czas jest o tym informacja.
Co do sprawdzania gry na bocie to gdyby była taka możliwość listy i znacznika "ten gra na bocie" to chyba nikt by nie grał ,bo otrzymałbym bana przy włączeniu go :)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Ja bym na przykład to jeszcze trochę zmienił. Zamiast tego kto jest aktywny, lepiej żeby pokazywało datę ostatniej aktywności, wydaje mi się że na silniku 1.0 tak było, a teraz jest zółta kropka przy powyżej dwóch dniach zamiast pokazywać datę ostatniej aktywności :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Jestem Jak najbardziej za.
Pomogło by to w wyeliminowaniu słabych i nie aktywnych ogniów w sojuszu a ponad to urozmaiciło bo to grę .
W większości już by nie było że ktoś przejmuje nie aktywnych i tym samym wbija się na inne wyspy tylko zacięta i wyrównana rywalizacja.
 
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Jestem Jak najbardziej za.
Pomogło by to w wyeliminowaniu słabych i nie aktywnych ogniów w sojuszu a ponad to urozmaiciło bo to grę .
W większości już by nie było że ktoś przejmuje nie aktywnych i tym samym wbija się na inne wyspy tylko zacięta i wyrównana rywalizacja.



Nie do końca .
Jako założyciel siedzisz na liście członków non stop?
Liczy się raczej czy pomaga dana osoba bo 24/7 nie musi być jak już chcemy oceniać aktywność to można wprowadzić ile dany gracz był dzisiaj na Grepolis albo ile godzin był w przeciągu tygodnia to pokazało by jego aktywność , bo na pewno nie można jej zweryfikować poprzez patrzenie czy ktoś jest online w tej chwili .
Pomysł Roxxora daje do myślenia ,ale trzeba go dopracować .
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Ale czy obecność online świadczy o przydatności w sojuszu? Chyba raczej obecność w jego akcjach, wspieranie kolegów w potrzebie. Czas spędzony w grze jest prywatną sprawą graczy i wszelkie próby jego monitorowania budzą mój sprzeciw.
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

ale może by też łatwiej było poprosić kogoś o pomoc w nocy o 3 np.??
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Jak nie przeczyta massa to i na priva nie zareaguje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

ale może nie chcę z jakiegoś powodu massa wysyłać?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Pomysł świetny, głos za. A może by tak napisać tak: jak gracz jest aktywny to online (na zielono), jak go nie ma pisze offline od np. 4 minut (na czerwono bądź szaro), jak ma urlop to pisze urlop (na żółto), a jak ban to kłódka. To tylko moja sugestia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Pomysł świetny, głos za. A może by tak napisać tak: jak gracz jest aktywny to online (na zielono), jak go nie ma pisze offline od np. 4 minut (na czerwono bądź szaro), jak ma urlop to pisze urlop (na żółto), a jak ban to kłódka. To tylko moja sugestia.

no by można było wszystko udoskonalić! w last-emperor kiedyś grałem taką grę która już nie istnieje to tam było coś podobnego:p
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Jestem na nie, moim zdaniem propozycja w tej formie nie przejdzie. Jeśli miało by zostać coś takiego wprowadzone do gry to nie w takiej formie. O wiele lepiej wygląda to co zaproponował wyrzym.
Ja bym na przykład to jeszcze trochę zmienił. Zamiast tego kto jest aktywny, lepiej żeby pokazywało datę ostatniej aktywności, wydaje mi się że na silniku 1.0 tak było, a teraz jest zółta kropka przy powyżej dwóch dniach zamiast pokazywać datę ostatniej aktywności :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

O wiele lepiej wygląda to co zaproponował wyrzym.

Też myślę że wyrzym lepiej to przedstawił.
Informacja n.p ostatnio aktywny dzisiaj o 10:20 napewno jest o wiele lepsza niż jakieś kropki itp...
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Nie wiem co ma na celu ten pomysł, ale wiem, że gdyby wszedł alt-tab'owałbym grepo i widniał jako aktywny 24/7.

Nietykalny mistrz zła.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Propozycja została zaakceptowana i przekazana do InnoGames.
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

kiedy to wprowadzą?
 

DeletedUser

Guest
Odp: możliwość sprawdzania aktywności

Pomysł Wawrzyna nie ma nic wspólnego z główny zastosowaniem tej propozycji.
Tu chodzi o to, żeby było wiadomo do kogo można napisać o wsparcie, a nie wiedzieć kiedy ostatnio był aktywny.
Do tego celu wystarczy to co już jest, czyli nieaktywny od 3 dni itd.
Oczywiście za.


Napisałem ten post, ponieważ niedawno powstał kolejny z taką samą propozycją.
LINK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry