Możliwość w grze dla moderatora ...

  • Rozpoczynający wątek Hortex
  • Data rozpoczęcia

Jaka jest twoje opinia co do tej propozycji ?

  • Tak

    Głosy: 28 82,4%
  • Nie

    Głosy: 5 14,7%
  • A jakie było pytanie ?

    Głosy: 1 2,9%

  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mój pomysł to to by była możłiwość dla moderatora i założyciela w grze w forum sojuszu zbanować gracza na max 5 . Nie mógłby wtedy pisać na forum oraz wypełniać ankiety .
 

DeletedUser

Guest
wolałbym raczej mozliwość całkowitego zablokowania mu dostepu do forum na jakis czas... mialoby to zastosowanie ochronne wobec potencjalnych kretów, niepewnych graczy etc.
 

DeletedUser77

Guest
Pomysł jak najbardziej trafiony.
Opcja zablokowania niektórym osobom dostępu do forum bardzo by się przydała.
Mogło by to być jako dodatkowe "prawo" (kara) w uprawnieniach, które mógłby nadać lider oraz założyciel sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
To dobrze ,że trafiony ;) szkoda tylko ,że tak mało odpowiedzi co do pomysłu :(
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobry pomysł(chyba nie trzeba uzasadniać)
P.S.Jakieś dzieci które chcą sobie pospamować są na nie :D
 

DeletedUser

Guest
Tak. Proponuję dodać opcja aby ta osoba nie widziała forum.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł zły - czemu?
Po co masz kogoś blokować?
Kret - wywalasz..
ktoś bluzga, obraża - ostrzegasz - nie stosuje się wywalasz i tyle ..

więc opcja zbędna
 

DeletedUser

Guest
pomysł zły nie jest, ale muszę się zgodzić z liviusem - jak ktoś nie spełnia wymagań postawionych w sojuszu, to nie powinien do niego należeć.
 

DeletedUser

Guest
Pomyśl bardzo mi sie podoba, sam na forum sojuszu często bym nie którym zablokował możliwość pisania ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiście po otrzymaniu takiego bana zmieniłbym sojusz. Po co męczyć się z ludźmi z którymi nie potrafię się dogadać? W końcu wszyscy jesteśmy tu dla rozrywki.
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiście po otrzymaniu takiego bana zmieniłbym sojusz. Po co męczyć się z ludźmi z którymi nie potrafię się dogadać? W końcu wszyscy jesteśmy tu dla rozrywki.

Może i ale jeśli ktoś spamuje a dla założyciela szkoda wywalać dobrego gracza może chociażby zbanować go na forum na jakiś czas . ( to nie jest mój przypadek )
 

DeletedUser

Guest
pomysl mi sie podoba jestem za ale zeby bylo ze lider/zalozyciel mogli zbanowac np od 5min do konca sojuszu:D
 

DeletedUser

Guest
np od 5min do konca sojuszu:D

co to jest 5 minut? co najmniej 3 dni.
do końca sojuszu? no chyba nie przemyślałeś do końca wypowiedzi. po co graczowi istnieć w sojuszu jeśli nie może na forum ani poprosić o pomoc, ani wypowiedzieć się w jakiejś ważnej kwestii - i to jest właśnie dobry argument przeciwko propozycji, nawet krótkotrwałego bana.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Jaki jest sens trzymania w sojuszu ludzi którym nie można w żaden sposób ufać? Jeśli ktoś po pierwszym pisemnym ostrzeżeniu nie jest czegoś w stanie zrozumieć to żaden ban tu nie pomoże. A nawet jak mu dasz bana to myślisz, że będzie dobrym członkiem sojuszu? Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Jaki jest sens trzymania w sojuszu ludzi którym nie można w żaden sposób ufać?

Nie rozumiesz chodzi mi o to , że np. Założyciel Soja ma gracza np. z 10.000 pkt który bez liku spamuje to może taki ban by go uspokoił .
 

Robin65

Zespół Grepolis
Nie rozumiesz chodzi mi o to , że np. Założyciel Soja ma gracza np. z 10.000 pkt który bez liku spamuje to może taki ban by go uspokoił .

Przeczytaj całą moją wypowiedź. Napisałem dalej, że jeśli ktoś nie zrozumie po pierwszym pisemnym ostrzeżeniu.....
Poza tym co z tego, że ma 10k punktów? Jak nie umie dopasować się do zasad panujących w zespole to jest nie potrzebny. Chyba, że sojusz jest tylko zainteresowany pozycją w rankingach.
 

DeletedUser

Guest
Najlepiej na czas określony przez założyciela byłby suwak 1-5dni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry