[Ulepszenie] Możliwość wyłączenia ochrony .

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17693
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz ?

  • Tak

    Głosy: 14 38,9%
  • Nie

    Głosy: 17 47,2%
  • Obojętnie

    Głosy: 5 13,9%

  • W sumie głosujących
    36

DeletedUser17693

Guest
Mam pomysł żeby dodać możliwość wyłączenia ochrony dla początkujących.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Tylko kto z tego skorzysta ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Ja jestem za . To jest dobre . Bo np. jak niektórzy np. zaatakowali by mnie to bym się cieszył . Bo bym mógł zdobyć obrońcę dnia . I do tego bym napisał w profilu że mam wyłączoną ochronę . Może by się ktoś znalazł i zaatakował :cool:
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Szybsza walka na wyspie zawsze dobra. głos na tak.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

No, ale musisz na tej wyspie jeszcze znaleźć kompanów do walki:) To, że Ty wyłączysz ochronę, nie znaczy, że przeciwnicy to zrobią. A ochronę można przecież przerwać wykonując atak, czyż nie?
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

No, ale musisz na tej wyspie jeszcze znaleźć kompanów do walki:) To, że Ty wyłączysz ochronę, nie znaczy, że przeciwnicy to zrobią. A ochronę można przecież przerwać wykonując atak, czyż nie?

Boshe zapomniałem już o tej możliwości :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Powiem, że na Nie, ponieważ jeśli naprawdę chcecie grać hardcorowo to sobie pomyślcie, że jeden np taki złotnik ma 100 szermierzy i po 1 dniu Waszej gry Was atakuje :) Dziwne, prawda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Też jestem na NIE.Ochrona została stworzona po to,by z niej korzystać.Z resztą-tak trudno wytrzymać z nią 5-7 dni?
 
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Głosują na tak, a potem będzie płacz, że wyłączyli i są atakowani.
Albo ochronki nie ma nikt albo mają wszyscy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Głosują na tak, a potem będzie płacz, że wyłączyli i są atakowani.
Albo ochronki nie ma nikt albo mają wszyscy.

I będzie zniechęcenie do gry i Grepolis splajtuje. :( Ochrona jest po to, żebyśmy mieli 40% szans na rozbudowywanie się.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Jestem na Nie, bo będzie trudno się rozwijać i nie będzie można normalnie grać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Kto by z tego skorzystał ? Myślę że dużo osób. Mnie samego wkurzało to że nie da się tego wyłączyć, a chciałem atakować innych (bo z ochronką innych chyba też nie można atakować). Na początku nic się nie dzieje, a słabych miast i tak nikt chętnie nie podbija. Głosik na tak.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Mając ochronkę możesz przecież atakować. Powoduje to dezaktywacje Twojej ochronki, więc nie wiem po co chcesz ją dodatkowo wyłączać skoro wyprowadzony przez Ciebie atak działa dokładnie w ten sposób.

A nawet jak wyłączyłbyś ochronkę, to co by Ci to dało, skoro wszyscy w koło normalnie mieliby ochronkę? Mówię tutaj oczywiście o sytuacji z początkiem świata...jak się dołącza później do rozgrywki, to już inna sprawa...ale i tak atakiem można ją dezaktywować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Aaaa, ok :) Czyli wtedy wszyscy mieli ochronkę i dlatego nie mogłem atakować :D Sory za pomyłkę ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

A w ogóle to na co Wam potrzebne? Do dawania plamy na całej linii? Czy do jakiś głupich hardcorowych wyzwań? Usunięcie ochrony początkującej uniemożliwia Nam grę. Mamy mało czasu na rozbudowę. Potem musimy spędzać prawie 24h na dobę, żeby ogarnąć fakt, że gramy na jakiś trudnych wyzwaniach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Powiem, że na Nie, ponieważ jeśli naprawdę chcecie grać hardcorowo to sobie pomyślcie, że jeden np taki złotnik ma 100 szermierzy i po 1 dniu Waszej gry Was atakuje :) Dziwne, prawda?

Ja bym się ucieszył, nawet dałbym mu drugi dzień niech do struga 1000 szermierzy, ataki defem zawsze spoko ;)

Co do samego pomysłu to głos na tak. Uważam, że każdy sam powinien decydować kiedy chce zacząć prawdziwą grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Ciekawa sprawa :cool: Jak chcecie się tak bawić to radzę błagać Team o zgodę, niech stworzy nowy świat z anty-ochronką :)

Powiem Wam, że zastanawiam się nad takim jednym serwerem, gdzie jacyś hardkorowie będą grać od samego początku bez ochrony dla początkujących. Właśnie została stworzona taka propozycja i byłem na Nie. Więc jak to będzie z tym świat z anty ochroną na ataki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Jestem na nie, chyba , że jeden świat dla tzw megawojowników , bez ochronki i bez budowania cudaków, do przejęcia całego świata przez jedn sojusz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

bez ochronki i bez budowania cudaków, do przejęcia całego świata przez jedn sojusz :)

Znowuż taka gra mogłaby się ciągnąć latami a 80% kont miałoby na finiszu po siódmym właścicielu.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Możliwość wyłączenia ochrony .

Znowuż taka gra mogłaby się ciągnąć latami a 80% kont miałoby na finiszu po siódmym właścicielu.

Wystarczy dać limit na zakładane miasta i maksymalną liczbę graczy na serwerze i byłoby to możliwe, co nie znaczy że byłbym za powstaniem akurat właśnie takiego świata :)
 
Do góry