[Nowość] Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzacie się, by była mozliwość wysyłania bohaterów wraz ze wsparciami?

  • Tak

    Głosy: 9 52,9%
  • Nie

    Głosy: 6 35,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 11,8%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser23685

Guest
Hej, mam taką propozycję, aby móc wysłać bohatera razem ze wsparciem, jak by to wyglądało:

- Bohater z danego miasta może zostać wysłany razem ze wsparciem, ale po dotarciu na miejsce wraca do rodzinnego miasta czy może raczej bardziej precyzyjne określenie to wraca do miasta w którym stacjonuje.

Dlaczego taka propozycja? Bo ostatnio mam na zapleczach deffa, który strasznie długo idzie, a kolon to u mnie to kwestia teraz 30 minut.

I korzyści z tego przynosiłoby tylko wysyłanie Atlanty ze wsparciem, gdyż skróci czas podróży, a to na starym systemie wiele znaczy.

A napisane jest, że wojsko maszerujące z bohaterem zwiększa atak i obrone, prędkość itp itd.... No więc taka moja propozycja, oczywiście korzyści by było z tego tylko z atlanty, ale wielu osobom by to bardzo ułatwiło organizowanie akcji i wypadów z kolonami.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

Na nie
Powód:
Nie ma to sensu po co wyslac np. Leonidasa na wsparcie skoro nic to nie da? Propozycja musialaby dotyczyc tylko atalanty ale za duzo by bylo z tym pracy jest to poprostu bez sensu mozesz dac przyspieszone ruchy wojsk:)
Nie zaakceptują tego ...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

Na nie
Powód:
Nie ma to sensu po co wyslac np. Leonidasa na wsparcie skoro nic to nie da? Propozycja musialaby dotyczyc tylko atalanty ale za duzo by bylo z tym pracy jest to poprostu bez sensu mozesz dac przyspieszone ruchy wojsk:)
Nie zaakceptują tego ...

Tak, ale ja wolę atlante i co?? I też mnie mało to obchodzi czy Inno sie chce czy nie, jak zarabiają na nas kase to niech wprowadzą chociaż pożyteczne zmiany, a wszystkich bohaterów, bo co? Tylko atlancie by mieli dac??? Bez sensu.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

Eh....
Nie ma sensu dawac takiej opcji bo nic nie da jest skierowana tlko do atlanty a tak to za duzo roboty
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

Eh....
Nie ma sensu dawac takiej opcji bo nic nie da jest skierowana tlko do atlanty a tak to za duzo roboty

I o to właśnie chodzi i co za dużo roboty? Ty to będziesz robił?? No własnie, więc nie zabieraj głosu, bo jak chcesz coś skrytykować to jakimiś argumentami, a nie głupim gadaniem, a właśnie dlaczego nie przyjmujesz wyzwania??? Czasu nie masz?? To co to jest, jakiś bot na FO, że posty cały czas same sie piszą?? Dawaj, pękasz?? Jeżeli chcesz to możesz wziąść sobie ten swój sojusz co sie rozpadł przed startem, może szanse będą wtedy wyrównane i wzbierzesz się wreszcie na odwagę, by nadać sens swym słowom.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

co do Atalanty to faktycznie mogła by działać w 2 strony, obecnie przyspiesza tylko jednostki atakujące
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

Głos na nie.Moim zdaniem to trochę bez sensu.A co jeśli wyślę się bohatera którego już gracz otrzymujący wsparcie już ma?
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

Głos na nie.Moim zdaniem to trochę bez sensu.A co jeśli wyślę się bohatera którego już gracz otrzymujący wsparcie już ma?

ale tu chodzi o przyspieszenie jednostek wysyłanych na wsparcie a nie "użyczenie" swojego bohatera innemu graczowi.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

Skoro tak to na wsparcie to tylko atalanta więc i tak to bez sensu bo skoro tak będzie to tylko ją gracze zaczną kupować i będzie najlepszym herosem.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

Skoro tak to na wsparcie to tylko atalanta więc i tak to bez sensu bo skoro tak będzie to tylko ją gracze zaczną kupować i będzie najlepszym herosem.

Nie no błagam, już na prawdę nie warto wchodzić na FO, by czytać takie coś....... Najlepszym herosem jest, była i będzie zureta, dlaczego? Proste, ponieważ droga do zwycięstwa to droga morska i jak masz pakę ogni w ilości 400 to taki atak z zuretom i bonusami przy dobrym szczęściu robi kolosalne straty na obu systemach czy chodzi o przebicie się, bo jest bunt i kolon idzie czy też trzeba rozbić wrogą okupację.


A atlante będziesz mógł użyć albo do ataku, albo do wsparcia, nie może być do jednego i drugiego tylko możesz sobie wybrać do czego, więc deffowcy będą używać do wsparć, a agresorzy do ataków i proste i daruj sobie na przyszłość te głupie komentarze, bo doprawdy irytuje takie bezmyślne i głupie gadanie takie jak w przypadku patrykymy.....

I będą kupować atlante i co w związku z tym?? Japierdziele doprawdy co niektórzy w ogóle nie myślą co piszą......... Jeżeli chcecie postawić jakieś argumenty na "Nie" to niech będą one choć trochę sensowne i przemyślane, bo nikomu takiego czegoś się czytać nie chce, ręce opadają po prostu, co niektórzy powinni sie ograniczyć do czytania zamiast głupio klepotać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Możliwość wysłania bohatera razem ze wsparciem

Nie no błagam, już na prawdę nie warto wchodzić na FO, by czytać takie coś....... Najlepszym herosem jest, była i będzie zureta, dlaczego? Proste, ponieważ droga do zwycięstwa to droga morska i jak masz pakę ogni w ilości 400 to taki atak z zuretom i bonusami przy dobrym szczęściu robi kolosalne straty na obu systemach czy chodzi o przebicie się, bo jest bunt i kolon idzie czy też trzeba rozbić wrogą okupację. .

Wystarczy poczytać jego posty :) Albo propozycje. On nie rozumie co to jest wojsko i bohaterowie, a tylko by chciał obrazki wstawiać wewnątrz opisu sojuszu :) Mowa o "jakis ten".
Ja jestem na tak. Pisać dlaczego nie ma po co, bo wiadomo, że każdemu to wyjdzie na dobre.
 
Do góry