Możliwość zmiany świata bez konieczności wylogowywania się

  • Rozpoczynający wątek nicer34567
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 10 62,5%
  • Tak, ale z małymi poprawkami

    Głosy: 1 6,3%
  • Nie

    Głosy: 5 31,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam!
Mam pomysł, aby do Grepolis ( głównie do świata Gamma i Ksi ) dodać zakładkę
" Zmień świat "
Coś w tym stylu:
dcc.png
 

DeletedUser

Guest
Niestety nie:
1. Gracz, który ma sporą ilość miast mógłby wejść na nowy świat i zepsuć zabawę.
2. Gracze atakowani uciekali by na inne światy.
 

DeletedUser

Guest
Chyba źle się wyraziłem
Chodzi o to, że jeśli mamy np. 2 światy ( dajmy umownie X i Y ) to w czasie, gdy chcemy zobaczyć, co się dzieje na świecie Y to musimy się wylogować, zalogować wybrać świat... a tak klika się w zmiana świata wybiera się ten drugi świat i bez wylogowywania przejść na świat Y ze świata X
 

DeletedUser

Guest
Nie powiem,jest to dobry pomysł,bo bez konieczności straty czasu moglibyśmy szybko zobaczyć co się dzieje na innym świecie gdzie przykładowo mamy jedno lub kilka polis:D
 

DeletedUser

Guest
Ahhh... To ja źle zrozumiałem.
Słuchaj, jest proste rozwiązanie: otwierasz Ksi w jednej zakładce a Gamme w drugiej. Ja tak robię z Ksi i Jota i nie wylogowywuje mnie.
 

DeletedUser

Guest
A ja korzystam z Opery i Firefoxa i tak mi się robi a zresztą mam słabego kompa i jemu grepolis z forum grepolis szkodzi, a jakbym miał mieć 2x grepo i 1x foro to całkiem mam kompa zamulonego
Pozdrawiam!
 

DeletedUser

Guest
Ahhh... To ja źle zrozumiałem.
Słuchaj, jest proste rozwiązanie: otwierasz Ksi w jednej zakładce a Gamme w drugiej. Ja tak robię z Ksi i Jota i nie wylogowywuje mnie.

ja też tak robiłem
a na jocie zawsze mam kilka okienek otwartych według potrzeb, bo stara wersja jest w tym przypadku user-friendly
niemniej jednak na moim starym kompiku z win2k odczuwalnie wolniej to wszystko działa, bo na tym ciut nowszym z xpekiem działa mi bez zaciachów
chciałem sprawdzić jak się sprawuje chrome, ale nie na tym systemie, a tam gdzie jest dobrze nie ma potrzeby sprawdzać :)
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja już była, to po pierwsze, a po drugie to tak jak napisał Makaron, można otworzyć sobie osobne zakładki dla każdego świata i nie będzie problemu.
Możesz ewentualnie dodać sobie zakładkę do głównej strony Grepolis i podczas logowania zaznaczyć opcję zapamiętania hasła i gdy będziesz chciał zmienić świat klikasz na zakładkę i jesteś na głównej, po czym wybierasz świat, na który chcesz się zalogować i problem rozwiązany.
Reasumując jestem na nie

PS. Czas zainwestować w nowy komputer...

Temat zamykam bo już był taki.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry