[Nie można powtórzyć] [mobile] Bunt w wioskach.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19421
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19421

Guest
Świat: Maraton
A więc wygląda to tak mam włączoną wymuszoną lojalność.
Mam 4 wioski rolnicze no to sobie co 5 minut grabie ale po godzinie gdy zgrabiłem jedną wioske mialem bunt tylko nie w tej wiosce w której grabiłem taka sytuacja powtórzyła sie dwa razy za pierwszym razem po prostu podbiłem wioske ponownie no ale za drugim razem zaaragowałem.
Grabiłem na wersji mobilnej dla jasności :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Bunt w wioskach.

To jest tak. Po każdym splądrowaniu wioska zastanawia się nad buntem, nie ma tu do rzeczy wymuszona lojalność.
Musisz mieć po prostu nastrój ok. 80. Wtedy po najechaniu na ikonkę z chłopami jest napisany, czy może się zbuntować. A przez wymuszoną lojalność poziom nie spadnie, więc możesz farmić do woli :D

Liczę na plusika :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Bunt w wioskach.

To jest tak. Po każdym splądrowaniu wioska zastanawia się nad buntem, nie ma tu do rzeczy wymuszona lojalność.
Musisz mieć po prostu nastrój ok. 80. Wtedy po najechaniu na ikonkę z chłopami jest napisany, czy może się zbuntować. A przez wymuszoną lojalność poziom nie spadnie, więc możesz farmić do woli :D

Liczę na plusika :)

Ok wszystko rozumiem ale napiszę tak mam 4 wioski tak to wyglądało

1 wioska- 40%
2 wioska 75%
3 wioska chyba jakies 60%
4 wioska 100%

Więc plądruje wioske numer 1 a bunt mam w wiosce numer 4 o_O
A dziwniejsze jest to, że mogłem plądrować wioske numer 1 dwa razy w odstpęie 1 minuty o_O
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Bunt w wioskach.

Ok wszystko rozumiem ale napiszę tak mam 4 wioski tak to wyglądało

1 wioska- 40%
2 wioska 75%
3 wioska chyba jakies 60%
4 wioska 100%

Więc plądruje wioske numer 1 a bunt mam w wiosce numer 4 o_O
A dziwniejsze jest to, że mogłem plądrować wioske numer 1 dwa razy w odstpęie 1 minuty o_O

No to serio dziwne. Wyczyść pamięć podręczną, ciasteczka. I spróbuj z inną przeglądarką i kompem.
Ja mam wszystko normalnie :D
 
Odp: Bunt w wioskach.

Więc plądruje wioske numer 1 a bunt mam w wiosce numer 4 o_O
A dziwniejsze jest to, że mogłem plądrować wioske numer 1 dwa razy w odstpęie 1 minuty o_O
Nic takiego nie udało mi się powtórzyć. Być może źle spojrzałeś na wioskę lub też obrazek się źle wyświetlił na Twojej komórce.
 
Do góry