[Naprawiony] [mobilne grepolis] Nowa aktualizacja błąd braku powiadomień

DeletedUser

Guest
Panowie grajac w gre poswiecam jej duzo czasu korzystając z mobilnej aplikacji. Rozumiem ze Wy jako moderatorzy czy tam administratorzy mozecie zbierac za przeproszeniem tylko <ciach> za to co wyprawiaja programisci.
zamiast byc coraz lepiej jest coraz gorzej. Czemu zostal wylaczony system powiadomień wymuszonych? Czemu nastawiacie sie na zmiane szaty graficznej a <ciach> nie naprawicie ważniejszych rzeczy ? Nic nie naprawiacie a psujecie radość z gry. Tyle razy bylo pisane o krytycznych błędach. . .
Do tego dochodzi brak podgladu ruchu. . . Nie wiemy kogo atakujemy z podgladu ani kto atakuje ktore miasto. . Czy tam pracuja tak malo kompetentne osoby ktore nie potrafia naprawic błędów nie psując czegos innego przy okazji?
Trzecia sprawa. . . przeprowadzajac transakcje miedzy wlasnymi wioskami zostaje zapamietana lokalizacja wioski i mimo zmiany miasta suwakiem i proby handlu z inna wioska wracamy automatycznie na wioske poprzednia z ktora przeprowadzalismy transalcje. . .
Proszę o zajecie stanowiska ktora potrafi wytlumaczyc paradoks. . Naprawimy 2 błędy a <ciach> 3 i praca zawsze bedzie. . To tylko w polsce. .
Odradzam gry na mobilnej aplikacji

// edit: Red Slayer
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: [mobilne grepolis] Nowa aktualizacja błąd braku powiadomień

Z jednej strony rozumiesz, że my tylko obrywamy cięgi za nie nasze działania. Z drugiej masz pretensje że robimy rzeczy, na które (poza możliwością przekazania naszej opinii właściwym osobom) nie mamy wpływu.
"Naprawimy 2 błędy a spier. . . . 3 i praca zawsze bedzie. . To tylko w polsce. . ". Zarówno serwerownia jak i osoby zajmujące się programowaniem znajdują się w Hamburgu.
Mechanika gry jest taka sama we wszystkich wersjach językowych. To co jest ważne dla nas, niekoniecznie jest równie dobrze postrzegane na innych rynkach, oraz poprzez osoby mające decydujący wpływ na ostateczny wygląd gry. Widać badania rynku wykazują, iż szata graficzna ma większy wpływ na pozyskiwanie graczy niż inne rzeczy. Zmiana szaty graficznej jest działaniem planowym, którym zajmują się odpowiedzialne za to osoby, ich praca jest niezależna od pojawiających się w grze niepożądanych zjawisk.
Gra nie jest prostym programem, a dość rozbudowana relacyjną bazą danych i jak widać działanie w jednym obszarze pociąga za sobą nieplanowane konsekwencje w innym,
Co do wymuszonych powiadomień to z tego co widzę działają w dalszym ciągu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [mobilne grepolis] Nowa aktualizacja błąd braku powiadomień

no zależy komu

ja dotej pory miałem powiadomienia i teraz nie mam
dodam że nie miałem tej nowej apki
 

DeletedUser

Guest
Odp: [mobilne grepolis] Nowa aktualizacja błąd braku powiadomień

Widać badania rynku wykazują, iż szata graficzna ma większy wpływ na pozyskiwanie graczy niż inne rzeczy.
idac tym tokiem rozumowania dojdziemy do niskiego poziomu grywalnosci a w zamian dostaniem "fajnie" zapakowany cukierek ktory wczesniej czy pozniej bedzie bez smaku...
Co do wymuszonych powiadomień to z tego co widzę działają w dalszym ciągu.

nie dzialaja...sprawdzalem na dwoch telefoach i tablecie...brak powiadomien o ruchu wojsk oraz surowcow...co gorszza brak raportow po atakach wojsk przeciwnika i nie wiadomo czy jest okupacja czy to tylko zwykly atak.


PS: strasznie rozbawilo mnie stiwerdzenie " Badania rynku" kto i jak sprawdzal potrzeby rynku w przypadku GREPOLIS?! haha
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: [mobilne grepolis] Nowa aktualizacja błąd braku powiadomień

Co do wymuszonych powiadomień to działają poprawnie, sam sprawdzałem.
Ruchy wojsk rzeczywiście nie wyświetlają się - zostało to zgłoszone do naprawy.
To, że przenosi nas na do naszego wybranego miasta na mapie w wersji mobilnej to nie bład a tak jest to ustawione, jeśli chcesz zmiany to zaproponuj to w propozycjach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry