[Ulepszenie] Mobilność bonusów w schowku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23032
  • Data rozpoczęcia

Czy mobilność bonusów w schowku by Ci się przydała?

  • TAK

    Głosy: 21 67,7%
  • NIE

    Głosy: 3 9,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 7 22,6%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser23032

Guest
Dużym udogodnieniem dla graczy była by możliwość przesuwania bonusów w schowku tak, żeby można było je uporządkować, bo w chwili obecnej panuje tam nieład, dzięki takiej opcji można by podzielić bonusy w sposób pozwalający na przejrzystość tego co posiadamy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

W sumie, to ten ekwipunek ogromny nie jest i problem nie jest jakiś wielki...jednak osobiście też lubię porządek i też czasem łapię się na tym, że chciałbym to posegregować.

PS: Dodaj w ankiecie "obojętne", które jest wymaganą odpowiedzią według regulaminu:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

//ciach//
Jak dla mnie na tak. Jak ktos ma np 20 nagrod i na szybko chcialby jakas znalezc, to o wiele szybciej by mu to poszlo moim zdaniem, bo kiedy robi sie cos na fascie, to nie tak latwo jest odnalezc rzeczy, ktore ma sie przed oczami ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

Przydała by się możliwość uporządkowania tego :D
głos na tak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

obojetne

nie jest tych nagród 50 nie trzeba też nic przewijać i wszystko widać na pierwszy rzut oka
i Londi nie przesadzaj że zajmuje Ci to wiecej iż 2 sekundy odszukać bonusiku

dlatego ani tak ani nie
 
Odp: Mobilność bonusów w schowku

Nie jest to duża zmiana, ale zawsze wolę porządki mieć u siebie, czy to w domu czy na grepo.

Głos na tak
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

obojetne

nie jest tych nagród 50 nie trzeba też nic przewijać i wszystko widać na pierwszy rzut oka
i Londi nie przesadzaj że zajmuje Ci to wiecej iż 2 sekundy odszukać bonusiku

dlatego ani tak ani nie

Czytanie ze zrozumieniem - jesli czegos szukam na szybko, to potrafie miec to przed nosem a i tak tego nie widziec, a jak zalozmy uloze se to po swojemu to od razu wiem gdzie patrzec.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

Czytanie ze zrozumieniem - jesli czegos szukam na szybko, to potrafie miec to przed nosem a i tak tego nie widziec, a jak zalozmy uloze se to po swojemu to od razu wiem gdzie patrzec.

widze się nie dogadamy
to jest błacha zmiana
jedno okienko tu czy tam
 
Odp: Mobilność bonusów w schowku

dla mnie jest to obojetne, a tak patrząc to co da wam to że ułozycie to sobie alfabetycznie, kolorystycznie czy jak tam kto che jeśli za chwile wykorzystam bonus, dostne kolejny taki sam i muszę znowu wejść w schowek by go dac na "swoje" miejsce??? przecież i tak bedzie w schowku i wiadomo gdzie go szukać a nie jest on taki wielki by zajmował 10 stron i trzeba było poświęcic mase czasu na szukanie danego bonusu
dodatkowo popatrzcie że aktualnie na mobilce bonusy te sa ułożone w innej kolejności niz na zwykłej przeglądarce( przynajmniej ja tak mam), wiadomo że aplikacja nie jest tak samo wspierana jak wersja komputerowa i po wykorzystaniu bonusu z mobilki moze zrobic sie bałagan w wersji stacjonarnej
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

Dlaczego mialby sie robic balagan po skorzystaniu z wersji mobilnej do uzycia bonusu?
Rownie dobrze mozna popatrzec w ten sposob, ze tak samo powinna sie psuc wersja normalna po zrobieniu czegos na mobilce? Moim zdaniem to troszke smieszne podejscie.

Wielkiego znaczenia by do gry to nie wnioslo a niektorym ulatwiloby sprawe, wiec w czym rzecz? Przeca nie kazdy musialby korzystac z opcji segregacji.

Co da ulozenie? A chociazby porzadek, lub szybsze odnalezienie czegus.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

Przyda się ale nie na komputer na androida się przyda :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

Ja tam lubię porządki - jestem na tak.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Mobilność bonusów w schowku

Propozycja została zaakceptowana :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry