[Ulepszenie] Monety wojny i mądrości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej funkcji?

  • Tak

    Głosy: 31 77,5%
  • Nie

    Głosy: 6 15,0%
  • Objętne

    Głosy: 3 7,5%

  • W sumie głosujących
    40

DeletedUser15166

Guest
Proponuję wprowadzić do gry możliwość zdobycia monet wojny jak sama nazwa wskazuje poprzez walkę, a monet mądrości poprzez mądrą obronę swoich miast. Według mnie powinna być możliwość zdobycia tych monet nie tylko poprzez misje wyspowe.
Monety wojny otrzymywalibyśmy za ataki na innych graczy, ich ilość zależałaby od liczby zdobytych punktów walki.
np.
500-1000 pw - 1 moneta
1001-1800 pw - 2 monety
1801-3500 pw - 3 monety
ponad 3501 pw - 4 monety

Monety mądrości otrzymywalibyśmy za obronę swoich miast, ich ilość zależałaby od liczby zdobytych punktów walki.
np.
500-1000 pw - 1 moneta
1001-1800 pw - 2 monety
1801-3500 pw - 3 monety
ponad 3501 pw - 4 monety
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

Przyda się. I tak poszukują nowego sposobu na zdobywanie monet (bo powszechnie gracze uważają ,że za wolno), a ten jest ciekawy.
Na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

Wow dostanę 3/5 monety :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

Tak sobie myślałem że dodasz taką propozycję dzisiaj :D jestem na tak mam takie samo zdanie a do progów również na tak
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

Jestem na tak. Tn sposób zdobywania monet co jest teraz jest bardzo powolny.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

Jestem za. Powinni wprowadzić dodatkowy sposób zdobywania monet, bo ten jest żmudny i męczący :) Głos za.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

Mi też tych monet ciągle brakuje :)
Propozycja ciekawa, ale dopracowania wymaga.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

to że akurat tych monet brakuje to plus bo trzeba kombinować i wymyślać strategię czy inwestować w konkretnego bohatera i go rozwijać czy mieć kilku i tylko tasować nimi ale na niskim poziomie.

nawet w późniejszej fazie gry jest istotne którego bohatera rozwijac - a tak jak by było monet duzo to nie było by zabawy
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Monety wojny i mądrości

Przy monetach za punkty walki pojawiła by się turystyka punktowa i wypasieni bohaterowie pojawiliby się u wszystkich, a chyba nie o to chodzi. Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

pomysł nawet okej ale za mniej punktów bo w takim tempie przeciętny gracz miał by np leonidasa po 3 miesiącach gry, przelicznik nieco do poprawki
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

Słowo klucz "oprócz". W propozycji pada stwierdzenie, że jest to sposób na zdobycie monet oprócz tego, który jest obecnie. Oczywiście, na początku ciężko o takie zdobycze punktowe, ale trochę czasu upłynie i skompletowanie bohaterów nie będzie problemem. Teraz w sumie też nie ma jakiejś wielkiej tragedii, choć trzeba przyznać, że nie jest to idealne rozwiązanie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

A ja mam małe pytanko odnośnie tego: Chodzi o punkty walki zdobywane jednym atakiem, zgadza się?

Jeśli tak to jestem ZA.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Monety wojny i mądrości

pomysł nawet okej ale za mniej punktów bo w takim tempie przeciętny gracz miał by np leonidasa po 3 miesiącach gry, przelicznik nieco do poprawki
Lonidasa nawet teraz można mieć po 2 tygodniach gry nie potrzeba do tego 3 miesięcy. Przelicznik dałem tylko przykładowy.

Chodzi o punkty walki zdobywane jednym atakiem, zgadza się?
Tak
 
Do góry