[Ulepszenie] Multiraport

  • Rozpoczynający wątek piohunoxd
  • Data rozpoczęcia

Co myślicie o moim pomyśle?

  • Swietny Pomysł :)

    Głosy: 74 83,1%
  • Nie przejdzie. :(

    Głosy: 7 7,9%
  • Obojętnie :|

    Głosy: 8 9,0%

  • W sumie głosujących
    89
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Siemka - tak to znowu ja :)

Mój kumpel z Delfy wpadł na bardzo dobry pomysł.
Mianowicie chodzi o dodanie do gry MULTIRAPORTÓW. - o co chodzi?
Jak niektórzy wiedzą - wklejanie np. 20 raportów pod rząd jest bardzo męczące.
Polegało to by na tym iż,przy raportach pojawiło by się takie okienko (dodaj do MULTIRAPORTÓW.
Naciskało by się go i wtedy raport jest dodawany do MULTI.
jak zaznaczysz te raporty wszystkie jako MultiRaporty (pojawi się także dodatkowe okno oprócz Odebrane,Handel,Opublikowane.
Było by to MULTIRAPORTY)
no więc jak już wszystkie zaznaczysz to wchodzisz w to menu i masz tam te raporty.
Wszystkie raporty możesz zagarnąc w jedną grupę (nazwa wymyślona przez ciebie może być) wtedy jak stworzysz ta grupe będą tam opcje. : Generuj,BBCode Oraz Usuń.
Publikacja publikowała by tak ja zwyczajny raport tylko że kilka naraz.
Oczywiście według kolejnosci Chronologicznej.
Myśle że to upięknilo by grę.
PS.Jeśli liczba znaków w jeden publikacji była by za duża - została by podzielona na drugą grupe o tej samej nazwie z dopiskiem (2).
PZDR
Piotr.​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Multiraport

Ciekawy pomysł, uatrakcyjni grę przy dużej ilości akcji wojskowych. Głos na Tak.
 

DeletedUser16379

Guest
Odp: Multiraport

<ciach>
zaznaczasz np. 40 raportów dla danego wydarzenia lub wielu, i jednym kliknięciem masz z głowy wklejanie :D

//edit: Mniej wulgarnie proszę. Pozdrawiam, Red Slayer.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

Świetne:) mnie też denerwuje wklejanie po 40 raportów... Gratulacje dla kolegi, głos na tak.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

Nie zbyt ciekawe , te raporty , wolę te niż nowe.
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Multiraport

jak dla mnie obojętne jakoś nie przeszkadza mi aktualne ustawienia ale opcja multi raportowa tez m inie przeszkadza .
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Multiraport

Bardzo pomocna propozycja. Teraz po akcji trzeba otwierać notatnik, i klikać mnóstwo razy aby wszystko opublikować i wkleić do notatnika a następnie z notatnika s powrotem na forum sojuszu. NA TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

Nie mogę znaleźć tego tematu w Zaakceptowanych ani Odrzuconych.

Czy ktoś z Teamu mógłby mi powiedzieć czy była by jakaś szansa wgl aby było to wcielone w życie przy jakiejś przyszłej aktualizacji? :)
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Multiraport

Widzę wykopany temat prawie sprzed roku;) No cóż, jeśli na nowo rozgorzeje dyskusja, być może ktoś zacznie o tym myśleć:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

moim zdaniem to umili grę nie będzie trzeba marnować czasu na wklejenie czasami nawet ponad 100 raportów...
 
Odp: Multiraport

Bardzo fajny pomysł. Pamiętam, że wielokrotnie męczące a przede wszystkim czasochłonne publikowanie każdego raportu z osobna powstrzymywało mnie przed ich publikacją i zwykle wrzucałam tylko te z ataków ze statkiem kolonizacyjnym. Gdyby był taki multiraport, to byłaby bajka, bo przecież każdy lubi popatrzeć sobie na ciekawą akcję :)
Głos już oddalam dawno, ale pokusiłam się jeszcze o dodanie komentarza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

Dla mnie jest to obojetne, poniewaz mi to nic nie przeszkadza i rownie dobrze moge grac z ta wersja i zarowno z twoja propozycja.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Multiraport

Bo nie masz ze 100 miast gdzie robisz kilka akcji na raz:p
Na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

a wyobrazić się aż boje mieć miasto na cudzie wroga i nagle atakują całymi siłami i wklejać tyle raportów,mi się nigdy nie chce.
ale wklejenie jest przydatne bo wiem gdzie są wtedy ognie.
i muszę wklejać te rapki a tak parę sekund i jest :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

Jestem na tak.

Tak jak pisali inni strasznie dużo czasu pochłania wklejanie osobno raportów . Jak się wysyła kilkadziesiąt ataków to aż się wklejać niechce tego wszystkiego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

Bardzo mi się podoba ten pomysł, przy stu miastach i 40 atakach już się gubię z wklejaniem pojedynczych raportów. Więc jak najbardziej jestem na tak :) Ułatwi to przekazywanie informacji sojusznikom i tym leniwym , którym nigdy nie chciało się tego robić he he.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

Taki temat już kiedyś był, była spora ilość głosów na tak i wszystko ucichło.Mam nadzieję że tym razem przejdzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

może to ten sam temat,bo ja go założyłem dawno dawno temu ale ucichł,a ostatnio przypadkiem go znalazłem i mam nadzieje że będzie zaakceptowany :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21336

Guest
Odp: Multiraport

Może*

Ja również mam nadzieje, że ten pomysł zostanie dodany do gry, głosuje na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Multiraport

mały błąd :p

przy takiej liczbie głosów na tak i przy tak dobrym pomyśle,zwłaszcza że wszyscy z Teamu którzy się wypowiedzieli są na tak,to jest bardzo duza szansa chyba :)

aż się dziwie ze nikt nigdy na takie coś nie wpadł,nawet ja :confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry