Mur

  • Rozpoczynający wątek macieski4
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy jest to możliwe żeby mur zniknął ? . Miałem mur nie pamiętam dokładnie na jakim poziomie . Wchodzę do gry a tu podczas ataku na mnie dostrzegam ze muru nie ma wchodzę sprawdzić do senatu a tu możliwość budowy muru od podstaw :( . Wspomnę tylko o tym ze to było po moim banie czy administrator mógł mi go zburzyć ?
 

DeletedUser

Guest
W tym wypadku zostały użyte katapulty bądź trzęsienie ziemi.
 

DeletedUser

Guest
Ale żadnych ataków nie było . Gdy szedł na mnie pierwszy atak po banie zauwazyłem w jednym mieście ze nie ma w ogóle murka :(
 

DeletedUser

Guest
Tabela kar nie przewiduje, iż za jakiegokolwiek bana, zostanie odjęte ileś tam punktów (burzenie budynków) według specjalnego systemu...
 

DeletedUser

Guest
no to nie wiem co się stało czy jakiś admin może mi powiedzieć o co tu chodzi ?
 

DeletedUser

Guest
a na ile miałeś tego bana? mógł ten atak katapultami być dajmy na to 5 dni temu , więc raport na dzień dzisiejszy by już zniknął.
 

DeletedUser

Guest
Ban był na 5 dni z ochroną więc nie ma tutaj mowy o ataku katapultami . Zgłosiłem sprawe do supportu i kto mi odpowiedział admin od bana ... i twierdzi ze to nie on ani nie błąd więc nie wiem co tu zrobic ....

Mam 1000% pewnosci ze był tam mur :(

A co do tego ze raport się kasuje po 5 dniach to nie za bardzo bo widzę ze mam raport nawet z 15 ..
 

DeletedUser

Guest
to dziwnę, gdyż ja na końcu mam raport z 23 lipca , a nigdy nie kasuję raportów.
A za co ten ban był ?:p
 

DeletedUser

Guest
za multi i wydaje mi się to dziwne skoro to nie błąd według admina na dodatek dość szybko odpowiedzi mi on udzielił i zdziwiłem się bo gdy pisałem sprzeciw czekałem godziny a gdy napisałem o tym murze on pierwszy udzielił mi odpowiedz ... w parę minut po wysłaniu zapytania czyżby coś ukrywał .
 

DeletedUser

Guest
No tak raz się odp za szybko raz za wolno. Widzę że ciężko Ci dogodzić. Może odrazu stwierdzisz że jestem stronniczy lub że na złość zburzyłem Ci mur. Tak jak pisałem w tickecie mury same nie giną tymbardziej nie z pomocą administracji.
 

DeletedUser

Guest
W takim razie dlaczego po zdjęciu bana był tam mur na poziomie 0 Jak ja jestem pewien ze był tam mur .
 

DeletedUser

Guest
A może się komuś zbanowane konta pomyliły i mur był w wiosce na drugim koncie?
 

DeletedUser

Guest
beztytuuhl.jpg


A może jednak miałem mur co ? . Jest to przed banem raport . Nie potrzebne informacje zamazałem ...

Ewidentnie widać ze miałem mur na poziomie 14 :)
 

DeletedUser

Guest
No i w wiosce ten mur nadal jest. Poza tym jakiś dziwny ten raport.
 

DeletedUser

Guest
mur jest bo go buduje od wczoraj .... i dopiero na 10 poziomie ... Co chcesz od tego raportu ? . Mam go opublikować metodą z gry ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja nadal nie widzę żadnego błędu ale skoro jestem według ciebie stronniczy sprawę przekazałem innej osobie. Czekaj cierpilwie aż zbada sprawę i się wypowie. Odpowiedź otrzymasz w tickecie.
 

DeletedUser

Guest
a więc poczekam :) , mam nadzieje ze problem zostanie rozwiązany .
 

DeletedUser

Guest
z tego co mi wiadomo to administracja nie ma prawa burzyc Ci budynkow itp...dlatego uwazam, ze błąd/niedopatrzenie czy jak tam chcesz to nazwac moze lezec po Twojej stronie. Sprawdz czy aby na pewno zgadzaja sie nazwy wiosek (tej w ktorej miales mur i tej w ktorej muru nie masz/nie miales)
 
Status
Zamknięty.
Do góry