Muzyka w Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Na forum pojawiła się właśnie pierwsza z pieśni, które wkrótce znajdą się w Grepolis. Zapraszamy do przesłuchania jej w tym miejscu. Ogłoszenie wraz z tekstem oraz tłumaczeniem znajduje się tutaj.


[video=youtube;HRwIkl9VLbY]http://www.youtube.com/watch?v=HRwIkl9VLbY[/video]​

Co sądzicie o tej muzyce? Czy dobrze oddaje klimat naszej gry? :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Super!

dobrze że nie mam karty dźwiękowej :D .... tzn. szkoda.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Melodia fajna, tekst tez ... tylko tempo Branderowe :p. Moze jakas wersja HardCore dla slyszacych inaczej i grajacych w tempie np Ognikow? Nie maczal w tym swych zacnych paluszkow niejaki Acan Piotr Rubik hehe? Moze wykorzystacie do slow greckich jakis set Avenged Sevengold (tak jak np. robi Call of Duty)?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Wolę Justina Biebera, jedynego prawdziwego wokalistę na tym świecie ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Bez wulgaryzmów proszę, a jakby Zeus poraził Biebera?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17205

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

fajna muzyka potwierdza klimat dodać ją jestem na tak super !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

muzyka pasuje do gry, fajny klimat :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Kiedy to słuchałem popsuła mi się karta dźwiękowa :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Mi się ta muzyka nawet podoba, mam tylko pytanie a mianowicie czy te wszystkie muzyki "Zeus, Hera itp" będą lecieć losowo, czy zależne jest to od tego jakiego boga mam wybrane ? ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

W mojej opinii muzyka w tle jest świetna! Dźwięki w grze generalnie też mi się podobają, choć ten odgłos podczas żądania surowców od wiosek jest dziwny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Bardzo fajnie ;P
Ale proponował bym żeby za jednym kliknięcie (chodzi mi o znaczek muzyki w lewym dolnym rogu naszego paska menu) można było wyłączyć dziwięk, a potem za kolejnym kliknięciem włączyć go z taką samo głośnością.
A i żeby piosenki bogów były trochę częściej ;P no i żeby nie było słychać dźwięku przy żądaniu/plądrowaniu surowóc, ja nie kupuje kapitana no i jak mam 6-8 wiosek na wyspie i co chwile słyszeć ten sam dźwięk ;P to kiepsko;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

szkoda tylko ze jak sie teraz włącza głos to się cała gra tnie co chwile wywala
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Popieram pogląd że niektóre efekty są dziwne (jak np. dzwięk żądania surowców) Ogólnie efekty są jak dla mnie bez rewelacji.

Dźwięki kliknięć myszki: są one bardzo fajne :p

A co do muzyki to moim zdaniem bardzo fajna, aczkolwiek wiem że wielu może po prostu nie lubić takiej muzyki i dla nich może być ona nudna i nużąca. Ale jak wcześniej wspomniałem jak dla mnie jest bardzo dobra :p Słuchając mam ciarki na plecach :p

Jedyny zarzut do muzyki to fakt że mała różnorodność utworów może się bardzo szybko znudzić graczom :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Jedyny zarzut do muzyki to fakt że mała różnorodność utworów może się bardzo szybko znudzić graczom :p

W przyszłości zostaną wprowadzone nowe dźwięki, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za informacje które wam się podobają, a które nie - kompozytorzy będą mieć wskazówkę nad jaką muzyką pracować :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Nie chcę na nie neta marnować.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Muzyka w Grepolis

Powiem Wam, że jak się dobrze ustawi głośność dźwięków to na prawdę potrafią uprzyjemnić czas spędzony przy grze i nie tylko przy grze. Zwłaszcza jeśli chodzi o dźwięki tła :)
 
Do góry