Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Ja mam na mysli obrone samemu cofka z miasta atakowanego kiedy dopasowuja nalozony atak an to czym bedziesz klinowal. Chyba oczywistym jest, ze nie powstrzymasz paka birem paki ogni na bonusach i kolona tez z ogniami. Ogolnie da sie bronic nalozone kolony ale to trzeba miec odpowiednie wojsko do obrony. Ja mowie o idealnej akcji dopasowanej do obrony miasta.

A na Retimno Kronika robila na mnie akcje kolona slal sircichybob to jak mialem na liczniku kilkaset atakow i wsparc ale nie udalo im sie.

Ale wtedy to byla psychoza a nie kronika i nie bylo jeszcze mieszanych skladow z wielu roznych topowych sojuszy aczkolwiek wcale nie byla slansza i wtedy byly czasy kiedy jeszcze bylo kilka porownywalnych sojuszy co ze soba walczyli Psychoza MDG sojusz Gloriana i pare mniejszych dobrych ekip.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam na mysli obrone samemu cofka z miasta atakowanego kiedy dopasowuja nalozony atak an to czym bedziesz klinowal. Chyba oczywistym jest, ze nie powstrzymasz paka birem paki ogni na bonusach i kolona tez z ogniami. Ogolnie da sie bronic nalozone kolony ale to trzeba miec odpowiednie wojsko do obrony. Ja mowie o idealnej akcji dopasowanej do obrony miasta.

A na Retimno Kronika robila na mnie akcje kolona slal sircichybob to jak mialem na liczniku kilkaset atakow i wsparc ale nie udalo im sie.

sam broniłem ale miałem po 2-3 miasta na wyspie, więc poza cofką mogłem robić kontry i nawet jak cofka się rozbiła o biremy czy def to kontra dobijała i rozwalałem okupacje w sek kolona

natomiast takie akcje jak się obroni to jest chwila spokoju, gorzej jak by jakiś złotnik latał co kilkanaście minut bo nawet bez synchro bedzie w stanie siłowo zabrać wioskę jak całe wojo przez cofki padnie

co do retimno to ja miałem codziennie od kroniki akcje na przynajmniej 10 wioch choć głownie na 14 (chyba) bo tyle miałem pojedynczych miast na ich wyspach, tam gdzie miałem więcej niż wioski na wyspie już niechętnie lecieli
 

DeletedUser31082

Guest
"Przypadkowo sie zalogowalem jak szly wsparcia Ja juz odpuscilem, opuscilem sojusz jak mi nikt nie pomogl ze wsparciem w przejeciu miast na wyspie
Niestety z gwiadami ciezko sie gra, jak widza interes to pomagaja"


Taki opis Kroniki od gracza co od nich odszedl.
 

DeletedUser31082

Guest
I którego już po odejściu odbijaliśmy trzy razy XD

Odbijaliscie bo tracicie wyspy na naszą rzecz i zyskujemy nowe tereny i przewage. Na froncie z nami cofacie sie i tracicie. Choc w sumie i tak tu nie mozecie nic zrobic i raczej stawiacie na utrzymacie jak najwiecej a skupiacie sie na walkach z brazowymi miastami na tylach Futer i w innych rejonach. Tam macie latwy rozwoj i wieksze brazowe miasta a na froncie z wrogiem nic nie ma do podbicia.

No ale Bystrzaku serio myslisz, ze ktos pomysli, ze odbijaliscie go z powodu sympatii xd? ja tez bede odbijal brazowe miasta jak zobacze tam waszego kolona.

Ale ja akurat bylem swiadkiem tego jak on tam sam sobie byl zostawiony przeciw nam i mu nie pomagaliscie. Owszem jak teraz podbijamy mu miasta to lecieliscie kilka razy ale by pomoc cos obstawic i przejac? to juz zarezerwowane dla kolesi co ci lajkuja posty na fo xd
 
Nie odbijaliśmy z powodu sympatii tylko tego, że nie miał umiejętności, by się obronić, a ty go stawiasz za jakieś guru:)
Odbijanie jest tam gdzie jest szansa odbicia, a nie tam gdzie lajkują posty.Jak dam sobie wbić kolona to nie napisze masa, by odbijać za wszelką cenę jak co poniektórzy, którzy szczekają na forum, a potem idą biegać.
 
Do góry