Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34522

Guest
Wy tam wszyscy macie mury na swoich wyspach ? Może zamiast nas pouczać, to szkolenie swoim asom zrób ?
Przypomnę, że pierwszym który dostał kolona na murek był wojtas.
A poza tym to będzie 19:2, bez tragedii. Parę nocy szukaliście i w końcu trafiliście, ironiczne że rano ale to prawie tak jak pisałeś że lubisz najbardziej, na żywca etc :D
 
A Ty dalej mów jak to atakowanie w nocy jest złe a sam to robisz XD
No offensiv i dzięki za ponad 300 pw za free za 6 xD
Czekałam na płacz, ale sądziłem, że będzie szybciej. Otóż moje procki to była reakcja na ataka ubeka. Nie chciało mi się więcej posyłać, to tylko na wyspie Was pobudziłem. Ustalcie może między sobą, czy w nocy atakujcie czy nie.
 
Czekałam na płacz, ale sądziłem, że będzie szybciej. Otóż moje procki to była reakcja na ataka ubeka. Nie chciało mi się więcej posyłać, to tylko na wyspie Was pobudziłem. Ustalcie może między sobą, czy w nocy atakujcie czy nie.
Jak bym płakał bym od razu napisał xD a tu tylko zwracam uwagę haha
 

DeletedUser34522

Guest
Wojtas nie niebiskiej wyspie kolona dostał ? Czytaj ze zrozumieniem.
Racja, na niebieskiej to nie. ustosunkuj się też do drugiej części mojej wypowiedzi, najwięcej gadasz a Twój jedyny sukces na froncie to nie stracenie wioski przez pierwszy tydzień od wprowadzki :D
 
Bo ja przyszedłem na świat nie tracić wiosek. Od tracenia jest ktoś inny, od podbijania też :)

A co do murku to niech każdy gra jak chce. U nas za utratę wioski nie rozbieramy. Tzn. jeszcze ;)

A forum chyba jest od pisania.
 
Do góry