Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27702

Guest
Tia a łyżka na to...
weź przestań...jak musiałam skończyć to jechali po mnie że szok a on musi?
 
A ciebie odsylam do definicji samca alfa. Samcem alfa nie jest sie dlatego że mamusia czy ciocia ci tak powiedziała.Domyslam sie ze akta z tej akcji zgineły w twojej kartotece. A było to tak, CAŁE mdg robiło akcje na mnie samotnego w ich centrum.Najlepiej wypadł Vari który kolona na ognie nakłada godzine :p Jak ruszyła akcja na mnie to poszła akcja na dzidziusia, nie dość ze wioski nie podbili to frustrat stracił wioske no i oczywiście musiał wyjeżdżać.
Przypisujesz sobie jakieś sukcesy w podbiciu kilku naszych wiosek a jest to zasługa tylko futer i mularda.Przyjde do ciebie na front wtedy kiedy ja tego będe chciał ,a nie jakiś frustrat.Znasz się na taktykach i strategiach jak świnia na poezji.Tylko ty jak dzidziuś-amator dałeś się złapać na bait;a Variego i pokazałeś jakim jesteś koalicjantem,askarżając niewinny sojusz o zdrade.
Może najpierw marsz do słownika dowiedzieć się co to honor a potem się osmieszac na FO? mylic honor ze strategia? Wiekszosc sojuszy czeka ze startem by nie byc w srodku tylko na czyis plecach wiec nie osmieszaj się bo tu tez wiekszosc sojuszy zaczekala aby nie wejsc pierwszego dnia.
Czlowieku ja nie wiem kim ty nonamie jestes a ty mi piszesz o jakims paliku w centrum xd? jak chcesz walczyc to idziesz na front a nie palikiemw centrum.

Idz sie doucz co to honor bo ja o honorze i zasadach fairplay a ty o strategii i kierunku wyboru swiata xD
 
Do góry