Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27401

Guest
Wydaje mi się, że ten świat będzie schyłkiem Kroniki. Każdy topowy sojusz kiedyś upada i to chyba czas na Kronikę. Pewnie jakieś tam grono graczy będzie dalej razem grać ale to będzie koniec sojuszu złożonego z wielu różnych graczy z wielu innych dobrych sojuszy.

Na słabszych światach gdzie inne dobre sojusze walczyły ze sobą a Kronika miała dużo wasali nie miała zagrożenia ale tu dyplomacja nie pykła.


Ale nadzieja umiera ostatnia przecież można jeszcze wyciagnac graczy z wrogich sojuszy lub czekac az Turek skonczy gre i Fobia się rozpadnie bo to już 41 dni więc do 2 miesięcy długo nie zostalo. I wcale nie zartuje oni serio sa tego pewni i nawet nasz sojusznik Futra tak uwazaja więc co dopiero wrog;p

Takze trzymajcie się jeszcze 19 dni i Fobia wam odpadnie.

P.s. Ciekawi mnie uczucie sojuszy, ktorzy beda mogli sobie wpisac w CV. Lalismy Kronike i jej sojusznikow i ich pokonalismy.

Nie znam historii Kroniki ale kto jeszcze ich zlal i na jakim swiecie?
View attachment 10708
Ja ci powiem kto zlał kronike - boty na mesynie grali tam sladox nalesnik malina 99 pitek i ceisik zlali ich niemiłosiernie
 

DeletedUser27401

Guest
A czemu nikt nie zauważył, że fobia ma tak świetne swoje akcje i synchro, ze po 1m20s od wejścia kolona nie stało ani 1 wsparcie? Xd
Bo miasto pomylili i polecieli na drugie ze wsparciem dlatego maks nie wiedział co się dzieje ale i tak tłumaczenie ze gra ci zamuliła na ponad minutę ze cofką to raczej fantastyka
 

DeletedUser33065

Guest
Akcja na 2 miasta kroniki ahhh no tak miasto pomylili, w akcji na 2 miasta się daje wsparcia na 1 tylko przecież xD
 

DeletedUser30159

Guest
Bo miasto pomylili i polecieli na drugie ze wsparciem dlatego maks nie wiedział co się dzieje ale i tak tłumaczenie ze gra ci zamuliła na ponad minutę ze cofką to raczej fantastyka
Nie no, moja wina z tą cofką. Gra muliła trochę i się zamotałem czy tam w końcu kolon idzie czy nie bo nie było wsparć dogranych, ale gdybym w czas kliknął to może parę sekund później by weszła, a nie ponad minutę. Skupiłem się na innym mieście i przyznaję się do błędu ;) Gratki za miasto Grzesiu <3 I nie wiem po co ta toksyczność turek. Gramy wszyscy wspólnie w grę którą lubimy, taka postać rzeczy, że czasami coś wyjdzie, a czasami nie i nie trzeba od razu wyzywać innych ludzi.. To świadczy tylko o tobie i nie mówię tu tylko o dzisiejszej sytuacji, a o całokształcie tego co sobą reprezentujesz na forum tej gry przeglądarkowej :*
 
Do góry