Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Moglbym zagadac, ale prowadzenie monologu przeprowadzic moge przed lustrem, bo niestety ty juz do mnie nie napiszesz:)
[/QUOTE]
O czyli mówisz, że już nie mogę spełnić twojego życzenia i zwyzywać Cię od takich tam i odpuścić :( trudno
To, że Pinokio - nie masz odwagi napisać prawdy to mnie nie dziwi. Trudno może dorośniesz i zrozumiesz ,że mężczyzna to nie ten co tupnie nóżką i napisze podjąłem decyzje i Foch ale ten ,który za tą decyzje jest w stanie przyjąć odpowiedzialność I stawić czoła jej konsekwencją

TY nawet na klatę nie potrafisz błysków wziąć ( w mini odwecie za wywalenie - haha)- i nie dość ,ze kronika to posiłki potrzebujesz xd

InkedMQoyzVc_LI.jpg
 
O czyli mówisz, że już nie mogę spełnić twojego życzenia i zwyzywać Cię od takich tam i odpuścić :( trudno
To, że Pinokio - nie masz odwagi napisać prawdy to mnie nie dziwi. Trudno może dorośniesz i zrozumiesz ,że mężczyzna to nie ten co tupnie nóżką i napisze podjąłem decyzje i Foch ale ten ,który za tą decyzje jest w stanie przyjąć odpowiedzialność I stawić czoła jej konsekwencją

TY nawet na klatę nie potrafisz błysków wziąć ( w mini odwecie za wywalenie - haha)- i nie dość ,ze kronika to posiłki potrzebujesz xd

View attachment 11340


Odpisz mu że jego też znajdę, nawet jak nick zamazujesz :>
 
Nie mogę wziąć na klatę błysków od Zepelin, bo oddaje jej błyskami xD
Z nas dwojga dorosnąć musisz ty.
Naprawdę mam nadzieję, że znajdziesz sobie miejsce na świecie.
Nie wiem czy to będą Tworki czy jakieś inne, ale daj sobie spokój moja droga;)

chrome_QjClld5b16.png
No faktycznie oddajesz xdddd
O wybacz - mówisz, że to wykręcanie od odpowiedzi takie dorosłe było ;)
Rozumiem , że masz Tworki za sobą i polecasz
 

DeletedUser30330

Guest
To cosiek zamiast zbierać ekipę powinien drobne zbierać na jakiś metanabol bo jak wlecisz z kołowrota w niego to nie wiem czy dla innych go starczy xD
Myślę że jedynie na co by mi wleciał z kołowrotka to w kolona, przy jego wzroście. Pomijając moją posturę, bo gdybym ja mu założył kołowrotka to by nie wstał przez rok xd musiałby obok niego stać shockwave, aby rozłożyć dobrze siły, wtedy obydwoje po pół roku leżą xd

A tak serio to nie macie podejścia, aby weryfikować wielkiego cośka
 
Do góry