Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ty się Królik nie ciesz, tylko lepiej się martw, bo Twoi "frontowcy" się wykruszają, żeby się nie skończyło tak, że do Fobii będziecie musieli iść :D
Skończymy ten świat, to może zaprosimy Was na dc i damy lekcję dobrego humoru i robienia memów, bo narazie bardzo słabiutkie te memy :D
Jedyna lekcje jaka możecie nam dać to jak mieć ego większe od Rosji :p
 
Eee tam, ja podziwiam kronikę. Naleśnik wszedł do nich i od razu skilla nabrali. Ja to myślę że nales powinien akademie otworzyć how to play grepolis. Mógł by w CV napisać że wyszkolił kronikę.
 

DeletedUser25960

Guest
Eee tam, ja podziwiam kronikę. Naleśnik wszedł do nich i od razu skilla nabrali. Ja to myślę że nales powinien akademie otworzyć how to play grepolis. Mógł by w CV napisać że wyszkolił kronikę.
Mnie to cieszy że wyszkolił Cię na Dimale :cool:
z tego co widzę po graczach to kroniki już niema jako składu (po Retimo) chyba że teraz jest już wszystko kroniką gdzie Oszczep
grupa "naleśniczka" to faktycznie jedna z najlepszych grób na grepo jakie się pojawiły
a jakby do tego zostały by morale (w podboju) to nikt nie ma szans (stary system);)
Ps nawet ty Turek z oślą i ze swoimi murami:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cykl zycia oszczepa. Walczymy sami nie mamy paktow>wrog okazuje sie silniejszy wiec szukamy paktow>walczymy sami z reszta swiata>walczymy w koalicji ale mniejszej niz wrog>paktujemy ze wszystkimi jacy zostali i chca paktu>palikujemy co sie da moze uda sie wygrac dominacje

Jest jeszcze jeden cykl: dostajemy lanie od Fobii i nie wychylamy się ze statystykami>Fobia przyjmuje do siebie upadajacy sojusz oszustow wciela ich do Fear na sprawdzenie i powoli przenosi z dalekiego terenu gdzie maja male szanse ale Kronika duzo miast przejmuje do tego duzo palikow po 1000 pkt gdzies na ich wyspach>co komentarz wstawianie statystyk podbojow wspolnych z Fear aby byla przewaga wieksza i mozna bylo mowic, ze sie wygrywa

No jak statystyki na poczatku byly po naszej stronie to wtedy nie byliscie slabsi jak statystyki sie poprawily na nowych z oszustow z Fear to juz jestescie silniejsi :D

Fakty sa nastepujace. Poczatkowy front z Fobia i Osla Korniak traci miasta traci wyspy i wycofuje sie do swojego startowego polozenia. Przegrali tam. Nastepnie Fobia i Osla pozyskuje pelno nowych graczy i miast na nowych terenach po Oszustach a nastepnie kornika czesc z nich przejmuje podbijajac statystyki i twierdzi, ze wygrywaja. To nic, ze To my zyskujemy nowe tereny a nie tracimy.

Po prostu podzielilismy sie miastami Oszustow a oni sami padali gdy bralismy czesc ich graczy i wiedzielismy, ze wielu straci miasta ale wazny jest ostateczny bilans czyli zyskanie nowych terenow i wysp pod dominacje.

Dodatkowo Kronika skupa swoja topke na nas a jednoczesnie odslania sie i dostaje lanie od VVV czyli dostaja lanie ale z innej strony.

No wiec jeszcze raz jak na poczatku podbijalismy wiecej miast niz wy to ponoc nie byliscie slabsi jak teraz podbiliscie statystyki na oszustach to juz statystyki oznaczaja kto silniejszy?

Juz nie wspomne, ze 90% tych "podbojow" to nieaktywni lub na spiocha czyli po prostu wyczyn. Wasze akcje na broniacych to 90% porazki. Na mnie 100%

A teraz statystyki podbojów Fobia vs Kronika :DView attachment 11472
Fear, ośla łączka, tak jadą
Jedyna lekcje jaka możecie nam dać to jak mieć ego większe od Rosji :p
To musi się spieszyć bo nawet od nas biorą graczy,a miejsca ograniczone
 
Do góry