Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie wiem kto Cię błyskał i raczej to ośla była więc nie bardzo wiem co się tam działo .
Ja pije np. do błysków od Olka i paru innych w tym nowych narybków kroniki po moim wejściu do fobii. :)

ja tam nie patrzyłam na znaczek soja :p:p:p- czerwoni zaznaczeni byliście u nas Wy i Ośla i VVV jak już poszliśmy sobie soj 2 osobowy zrobić a na 100% czerwone uderzenia plus jakiś mafiooi koledzy jego coszkoda mi było czarów na nich - do obrony czary sie przydawały

a jeszcze coś dla CZEPLIWCÓW szaraków naszych :
P.S.
Skończyliśmy poza Kroniką więc nasza decyzja co zrobiliśmy a przede wszystkim że to szare więc nie zrobiliśmy tego będąc w sojku więc odczepta się bo walka z Waszymi czerwonymi pozostała nawet gdy byliśmy już w swoim sojku
Nic nas nie łączyło w chwili szaraków z Kroniką a miasta wyszarzałe to w 90% paliki jaki założyliśmy sobie co raz pomoc na nie otrzymałam od 8 osób ja plus Jon Snow i Lepuś najwięcej wspomogli
Ja oddałam miasta duze na startowych za siebie i Zeldrsia - pierwsze, wyzłocone i dopieszczone :D

WIĘC jeszcze jakaś czepliwość co do wyszarakowania ? :cool:
Coś czuję że wapno na wybielenie nie ścian ale siebie zaraz ktoś z Kroniki znajdzie by znów pokazać ze są bez skazy a człowiek od szaraków to totalne zło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Ja się nie czepiam ale jeśli ktoś się wyszarzy to, tak jak ktoś wyżej napisał, albo jest zmęczony albo się nie nadaje do tej gry, a na pewno jeśli się wyszarzył to chce skończyć. Więc może tu też skończmy i zajmijmy się graczami którzy zostali i grają,a szare niech zostanie szare i nieobecne.

To co tam ciekawego na świecie przed Sylwkiem się dzieje? :)
 
jeśli ktoś wyszarzy wiec w sumie mnie to tyczy że albo byłam zmęczona albo nie nadaje się a to powiem Ci Caha inaczej , szare sa dozwolone i wcale nie określają co Ktoś i Ty powtórzyłaś po Kimś
bo może być znacznie wiecej znaczeń tego kroku
ale jeśli Ty mówisz że koniec tematu tego typu to ciekawe ile osób od was to uszanuje, ilu będzie uszczypliwych :cool:
Gram dalej i kwestia moich szarych nic wam do tego i faktycznie skończmy i zajmijmy się grą dalszą na tym serwerze ;)

:D:D:D:D:D:D
 
Oczywiście że są dozwolone, ale jak ktoś się wyszarzał to skończył i juz - jego wola, jego decyzja - nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - lepiej zając się tym co jest teraz a nie tym co było
 
Nie wiem kto Cię błyskał i raczej to ośla była więc nie bardzo wiem co się tam działo .
Ja pije np. do błysków od Olka i paru innych w tym nowych narybków kroniki po moim wejściu do fobii. :)
gdzie od razu mr olo, nie przypominam sobie żebym tu ci rzucił błyskawice jakąś, może na samca co najwyżej rzucałem
 
Do góry