Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Całe szczęście.
Poszłam na urlop, wróciłam sojuszu nie było.
Tu też sporo osób zmieniło strony, ale nie wynosi się czegoś z forum. Nie chcesz grać z ludźmi których masz na niebiesko wychodzisz z soja. Tym bardziej nie przyjmujesz zapki żeby kopać dołki jednym, aby swoim dawnym sojusznikom pomagać w ten sposób (odnosząc się tu do tego co zepka napisała).
Tu też sporo osób zmieniło strony, ale nie wynosi się czegoś z forum.
Nie pisze się też Masów , że ten a ten mi dał info z forum , nie mając pojęcia czy faktycznie mógł to zrobić ( mnie pytałaś na jakim forum to było, więc nie wiesz ) No chyba że Ci koledzy z koalicji powiedzieli , żeby nie stracić szansy na koronkę albo coś w tym stylu - bo to już jest dozwolone :p
Oj biedna byłaś - sojuszu nie było, Powerka też, żeby Ci pomógł, więc kolor musiałaś zmienić ?
Dziewczyno - też zostałam bez sojuszu - bo gracze przeszli na drugą stronę - czerwoną - bo było łatwiej bezpieczniej , mieli wsparcie czerwonych a już wtedy zielonych do rozbierania 3 czy 4 graczy .( ex liderów ) .
Mając 10 miast na czerwonych terenach - gdzie cronica była daleko, faktyczne pograłabym długo więc dokonałam wyboru grania przeciwko zdrajcom w jedyny możliwy sposób .

"Nie chcesz grać z ludźmi których masz na niebiesko wychodzisz z soja" hahaha
Wyszłam bo nie chciałam grać z patusami takimi jak ty na Pandosii to pierwsza rzuciłaś się na mnie.
# kryształowo czysta Weronika Dulska

Jeszcze 11 dni, dostaniesz miecze i wróci wolość słowa :D
A co mają do tego miecze, że odmówiłam sobie komentarza ? o_O To się nazywa nadinterpretacja.
 
Ostatnia edycja:
Ja rozumiem, że spodobało Ci się być baranem ze stadem wilków ale greka już udawać nie musisz ;)
Doskonale wiesz, że chodzi o Berytos i przegraną między innymi dzięki zaangażowaniu w oddawanie miast koalicji przez niektórych obecnych graczy kroniki.



Hoho, a któż to wrócił.
Kornelcia <3 (oby kacperek nie był zazdrosny)
Widzę, że rozwijasz się w tej Oślej kobieto!
...


Co do Berytosu to pamiętam go oczywiście.
Przegrana między innymi przez oddawanie miast koalicji po tym jak to osoby, które złomowaliśmy pokończyły grę, a innym się już odechciało czegokolwiek.
Ty nie masz sobie nic do zarzucenia.Co mogłaś zrobić będąc obok tkaczyslawa i skega trzecią osobą, która tam miała założyciela od początku do końca?
Ano nic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hoho, a któż to wrócił.
Kornelcia <3 (oby kacperek nie był zazdrosny)
Widzę, że rozwijasz się w tej Oślej kobieto!
...


Co do Berytosu to pamiętam go oczywiście.
Przegrana między innymi przez oddawanie miast koalicji po tym jak to osoby, które złomowaliśmy pokończyły grę, a innym się już odechciało czegokolwiek.
Ty nie masz sobie nic do zarzucenia.Co mogłaś zrobić będąc obok tkaczyslawa i skega trzecią osobą, która tam miała założyciela od początku do końca?
Ano nic.
Mało spostrzegawczy jesteś - w V.afera.V.fobia.V.ośla jestem, nie w Oślej
Pisze to ten co zdań nie oddziela od siebie ;p
No to chyba jednak źle pamiętasz bo miasta oddawali - najpierw hatersi ściągnięci przez Ciebie do kroniki tutaj .
Czy ja Ci coś zarzucam ? Gdybym miała jakieś ale do Ciebie to nie chciałabym grać z Tobą ani tam gdzie wygraliście świątynie ani tutaj ,
Nigdy nic takiego nie napisałam .
Nie wiem co masz na myśli mówiąc, że nie mogłam nic zrobić ? Równie dobrze mogłabym spytać co tutaj zrobili lub mogli zrobić Foxx , Adzi , Dunker ... jak napisałeś, że chce sojusz zdradzić bo ........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry