Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser29153

Guest
Aż się popłakałam ze śmiechy - Ja kompleksy w stosunku do wery xdddddddd
Chciałeś chyba napisać ,że Wercia leczy kompleksiki, mącąc gdzie się da i wypisując wyssane z palca bajeczki na mój temat; tutaj , na privach itd
Podaj mi chociaż 1 świat na którym ta gwiazda kroniki osiągnęła coś sama bez pomocy : sponsorów, mentorów, kumpli z reala czy innej maści adoratorów.
Chociażby pandosia
 
Aż się popłakałam ze śmiechy - Ja kompleksy w stosunku do wery xdddddddd
Chciałeś chyba napisać ,że Wercia leczy kompleksiki, mącąc gdzie się da i wypisując wyssane z palca bajeczki na mój temat; tutaj , na privach itd
Podaj mi chociaż 1 świat na którym ta gwiazda kroniki osiągnęła coś sama bez pomocy : sponsorów, mentorów, kumpli z reala czy innej maści adoratorów.
Podać Ci chusteczkę?
Np tutaj, to że m44 od środka w kierunku m45 jest niebieskie, to w olbrzymim stopniu jej zasługa, poza tym według mnie pw ataku ma najlepsze na świecie, pomijając złomiarzy i osoby które skracają wojsko za złoto
 
Aż się popłakałam ze śmiechy - Ja kompleksy w stosunku do wery xdddddddd
Chciałeś chyba napisać ,że Wercia leczy kompleksiki, mącąc gdzie się da i wypisując wyssane z palca bajeczki na mój temat; tutaj , na privach itd
Podaj mi chociaż 1 świat na którym ta gwiazda kroniki osiągnęła coś sama bez pomocy : sponsorów, mentorów, kumpli z reala czy innej maści adoratorów.
to nie jest gwiazda tego sojuszu xd
 

DeletedUser27702

Guest
Ubuś Ty wariatuńciu...to wiadome przecież :)
ale nie Ciebie kosmito pytałam hihi
 

DeletedUser34875

Guest
Aż się popłakałam ze śmiechy - Ja kompleksy w stosunku do wery xdddddddd
Chciałeś chyba napisać ,że Wercia leczy kompleksiki, mącąc gdzie się da i wypisując wyssane z palca bajeczki na mój temat; tutaj , na privach itd
Podaj mi chociaż 1 świat na którym ta gwiazda kroniki osiągnęła coś sama bez pomocy : sponsorów, mentorów, kumpli z reala czy innej maści adoratorów.
tez masz pokój oblepiony zdjęciami werki?
 
Podać Ci chusteczkę?
Np tutaj, to że m44 od środka w kierunku m45 jest niebieskie, to w olbrzymim stopniu jej zasługa, poza tym według mnie pw ataku ma najlepsze na świecie, pomijając złomiarzy i osoby które skracają wojsko za złoto
Za chusteczkę podziękuje bo to w czasach Pandemii troszkę niebezpieczne ;)
MIsiaczku ale miało być sama bez ; sponsorów, mentorów, kumpli z reala czy innej maści adoratorów. xd Panie sponsorze xdd
tez masz pokój oblepiony zdjęciami werki?
A co TY masz ?
i rzuca w nie lotkami :D
Szkoda lotek by było na nią
no co Ty Mell...oszczepa ;)
NO to ja już wery wole xddd
 
Do góry