Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

P8GROM skończy się wam event to będziecie mieli pole do manewru. Na tą chwilę dzisiaj widziałem wasze okupacje to padły przy 3 atakach. Nie wspomnę o tych transach co pamiętaliście cofnąć. No gdybyście połączyli te okupacje to zamiast 13k to byście zebrali aż całe 26k deffa. Brawo sojuszu top1

PS: Na tą okupkę mieliście całą noc

Z ciekawości zapytam, ile Twoim zdaniem powinniśmy wysłać deffa na okupację w środku eventu ?
 

DeletedUser31082

Guest
Chyba stracili wiekszosc deffa i pewnie kazdy na żółtych zmysłach. Być może złomowanie niepotrzebnego wojska tez.

Ja wybiegam dużo dalej w przyszłość i rozmyślam gdzie rozejdą się gracze Kroniki gdyby zaczęli przegrywać. Jak co przyjmę swojego syna i ucznia Variego bo to, że wybrał złą stronę to nie jego wina gdyż jak wchodził nie wiedział, że jego mistrz będzie tu grał na więcej niż 50%.

Oszczep by miał trochę pecha gdyby drugi świat z rzędu Ośla łączka + Fobia odebrała mu wygraną ;p choć pewnie nie zależy mu jakoś bardzo.
 
Chyba stracili wiekszosc deffa i pewnie kazdy na żółtych zmysłach. Być może złomowanie niepotrzebnego wojska tez.

Ja wybiegam dużo dalej w przyszłość i rozmyślam gdzie rozejdą się gracze Kroniki gdyby zaczęli przegrywać. Jak co przyjmę swojego syna i ucznia Variego bo to, że wybrał złą stronę to nie jego wina gdyż jak wchodził nie wiedział, że jego mistrz będzie tu grał na więcej niż 50%.

Oszczep by miał trochę pecha gdyby drugi świat z rzędu Ośla łączka + Fobia odebrała mu wygraną ;p choć pewnie nie zależy mu jakoś bardzo.


Chill.Sojusz w którym byłem na Berytosie nie zasłużył na tę wygraną także pretensje mogę mieć jedynie do tych co odpuścili, a nie do Oślej.
Co do reszty posta to zweryfikuje serwer kto będzie gdzie przechodził:cool:


100tys. Golda i przechodze.

Oho kolejnego będę musiał wystawić na tablice ogłoszeń.Po Kacpra do teraz nikt się nie zgłosił xD
 
Do góry