Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34522

Guest
dokładnie, trzeba jakiś raport wrzucić :D
sezonów nie screenowałem i znalazłem tylko coś takiego z początków :<
zYhB9dW.png
 

DeletedUser30330

Guest
piłka to gra zespołowa i niestety nie mamy 11 graczy w topowych drużynach by wgl marzyć o równej rywalizacji z takimi krajami jak Włochy czy Hiszpania:) zresztą poziom wyszkolenia technicznego państw zachodnich a nasz to przepaść :) Holendrzy też nas zleją i to więcej jak makarony :p
Dobra taktyka, wystawienie zawodników w formie na odpowiednich pozycjach i ułożenie im w głowach stylu gry, myślę że spełnienie tych aspektów, co najmniej pomogło by nam zremisować z Włochami, tym bardziej że nie grali nic cudownego dzisiaj, my po prostu graliśmy słabo.

No ale... jak ma się trenera, który jedynie co dzisiaj wymyślił to co zje na śniadanie to trudno się dziwić, że gramy jak gramy, myślę, że dobrym argumentem są bezsensowne zmiany, których nikt nie rozumie, równie dobrze mógł wpuścić fabiańskiego na bramkę w 60 minucie tyle by zmeiniło co wpuszczenie milika na murawe. Najpierw musimy znaleźć sobie trenera, który zna się na rzeczy i oglądał kiedyś mecz w telewizji już by miał większe predyspozycje do prowadzenia drużyny niż ten ZŁOMEK.
 

DeletedUser31082

Guest
Ciekawa strategia Oszczepa i kilku kronikarzy. Gdy ich atakuje oni zamiast mnie atakować to ślą z jednego miasta po kilka ogni/mitów na różne miasta mojej dziewczyny, która jest daleko od frontu. Niektórzy też na mnie coś wyślą ale część tylko na nią. Nie to by dziewczyna narzekała na darmowe pkt. na straży ale zabawna technika walki xD Dobrze, że nie mam dziecka bo by mi dziecko atakowali bym dał im spokój xD
 
Latam po was by czyscic z offa a nie by wstawiac kolony bo bez murku w dzien to bez sensu. Z kolonami czekam na koniec eventu. Jak was czyszcze to nie wysylam zaraz kolona jak wy bo to wasza jedyna szansa. View attachment 10522

Ja tez "biegałem" po lesie i apka nie zagrała xDDDDD ale to nie zmienia faktu ze jestem super w tą gre! xD

P.S czekałem na ten rapek, dużo się do niego tasowałeś? :>>>
 

DeletedUser31082

Guest
Kronika tylko tak potrafi zdobyc miasta na pewnych frontach. Przeciez tak samo ten zdrajca i niemoralny pogrom najpierw odszedl do kroniki od Oślej a potem oddal Kronice swoje miasta gdy dostal lanie.
 
Do góry