Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Powiem tak w Kronice gra pare fajnych osób i wieloletnich kolegow czy kolezanek ale przy takich cwaniaczkach co sa mocni tylko an fo zreszta jak chyba kazdyw kronice z FO bo nie wiem czy zauwazyliscie ale same pogromy, kacperki, rodzielce i deffowcy sie tu wypowiadaja i chca zlizywac smietanke tych co zapieprzaja na frontach. To niestety ci wszyscy spoko gracze niedlugo przyplaca waszym szczekaniem na FO i udawaniem, ze wszystko jest ok i lejemy sie ze wszystkimi.

Tacy jak ty co potrafia wziac udzial w akcji klikajac zgodnie z instrukcja na filmiku oszczepa nie potrafia sobie radzic na froncie gdzie nie dostana pomocy od sojuszu. Umiesz napisac masowke czy piszczeć na discordzie o pomoc podajac czas kolona ale gdy przyjdzie do twardej walki gdzie wrog ma przewage to nie bedziesz potrafil sie bronic. Serio takich topowych kozakow w ataku w silnym sojuszu to jest pelno. To czy ktos jest twary wychodzi w ciezkim okresie gry.

Przypełzłeś na FO cwaniakujac, ze jak cofne stalke to sie mna zajmiesz mimo, ze odkad jestes nie wyslales na mnie chyba ataku. Moze jeden sprawdzajacy ale widze po czujkach, ze latasz po innych a do mnie jestes obsrany i nic nie robisz. Wiec jak juz jestes obsrany co zrozumiale to na fo tez zastosuj sie nie cwaniakuj gdy nie masz odwagi w grze nic pokazac.

A co do dlugosci gry to minal juz miesiac. Za miesiac wychodzi na to, ze koncze :D

Ale plany macie ciekawe przetrwac 2 miesiace az skoncze gre i wtedy ukarzecie mój sojusz xDDD

No ja mam troche inne plany i nie czekam az ktos z was skonczy gre by moc was lac tylko po prostu was lac bez roznicy kogo.

Kacperek jeszcze miesiac wytrzymaj :D potem powinno być juz latwiej.
Tak jak pisałem parę stron temu, obyś do końca był taki pewny siebie i nie szukał wymówek oraz usprawiedliwień :> Buziak.
 

DeletedUser31082

Guest
Tak jak pisałem parę stron temu, obyś do końca był taki pewny siebie i nie szukał wymówek oraz usprawiedliwień :> Buziak.
Zapytaj kolege foxa i oszczepa jak na ostatnim wspolnym swiecie bilem ich sojusz od grudnia do czerwca to troche ponad 2 miesiace;p oczywiscie dostali lanie jako sojusz i przegrali ten swiat. z Oślą i nami. Niestety pierwszy raz cie widza na oczy mimo 10 lat gry wiec nie napisze z jakiego swiata uciekales i gdzie dostawales lanie wybacz;p
 
No tyle, że to był taki świat, że żeby dolecieć do frontu gdzie turek "sprawiał lanie" to ja miałem 9h ogniami.
Miałeś tam jakichś leszczy i przez 6 miesięcy ruszyliście się z cztery wyspy.
Nie przegraliśmy z wami i oślą tylko z Oślą i Nocną Rundą, a wśród nich było czterech czy pięciu waszych graczy.
Ten co sobie znowu przypisuje xD
 

DeletedUser31082

Guest
No tyle, że to był taki świat, że żeby dolecieć do frontu gdzie turek "sprawiał lanie" to ja miałem 9h ogniami.
Miałeś tam jakichś leszczy i przez 6 miesięcy ruszyliście się z cztery wyspy.
Nie przegraliśmy z wami i oślą tylko z Oślą i Nocną Rundą, a wśród nich było czterech czy pięciu waszych graczy.
Ten co sobie znowu przypisuje xD

Oszczepa logika:

Fobia i Ośla łączka od poczatku swiata jakos od stycznia do lipca wspolnie walcza z bogami wojny, od poczatku umowioeni na laczenie sie na koniec by wygrac dominacje. Super wspolpraca, oba sojusze walcza pol roku wspolnie i planuja wygrana razem. Oczywiscie zapomnialem o Nocnej i chyba Pomaranczach nawet nie wiem ale tak jak i bogowie wojny tak i my mielismy wspolna duza koalicje i byla walka o dominacje. Pod koniec wspolna decyzja o polaczeniu sojuszy i wspolnej nazwie (z fobia i osla w nazwie xD)

U nas duzo topowych duzych graczy oddaje miasta na dominacji innym mniejszym by mieli szanse na blaszke, sa roszady wymiany miast. To Fobia wyznaczyla jacy gracze ida na dominacj do wspolnego sojuszu i kilku topowych graczy i rady zrezygnowalo ze swojego miejsca.

Aby wygrac wiadomo, ze trzeba wyznaczyc te osoby co maja najwiecej miast na dominacji a nie jakies dzielenie po rowno bo nie o to w tym chodzi i tylko wydluza czas wygrania.

Nastepnie wspolna wygrana mieszanym skladem kilku sojuszy. Ośla miala najwiecej graczy na wyspach dominacji i ze slotami tam chyba zaden topowy gracz nie rezygnowal wiec bylo ich najwiecej tez mieli najwiekszy sojusz bo w Fobii czesc osobw tym ja zrezygnowalo z gry dalszje bo bylo mega nudno bez walki.

Owszem Osla miala najwiekszy wklad ale co z tego? jezeli jakis sojusz byl niezbednym elementem wygranej bo po prostu chocbys Oszczep jakko zniósł to bez Fobii tego swiata nie miala prawa wygrac koalicja Osla, my Nocna itp. Gdyby nie my wygraliby bogowie wojny na co pewnie liczyles i stad teraz na sile odbieranie nam udzialu w wygranej:)

Podsumowujac wygrywa sojusz nazwa osla+fobia sklad mieszany a Oszczep wyskakuje piszac, ze fobia nie wygrala i bylo tam tylko 4 czy 5 graczy xD

No ale juz wyzej ustalilismy, ze oszczep jest bystry bo szybko klika na yt :)
 
Nie nikt nie ustalił, że jestem bystry, bo szybko klikam.To twoja teoria z tyłka, a jak widać po forum każdy ma te twoje teorie wiadomo gdzie xD





Obliczyłem ci już kilka stron wcześniej, że bez was też by wygrali.




To, że napiszesz długi post na FO nie znaczy, że masz rację.



Zacznij może wygrywać dyskusję z Gusmenem.Potem będziesz mógł próbować ze mną.
 

DeletedUser31082

Guest
Nie nikt nie ustalił, że jestem bystry, bo szybko klikam.To twoja teoria z tyłka, a jak widać po forum każdy ma te twoje teorie wiadomo gdzie xD





Obliczyłem ci już kilka stron wcześniej, że bez was też by wygrali.




To, że napiszesz długi post na FO nie znaczy, że masz rację.



Zacznij może wygrywać dyskusję z Gusmenem.Potem będziesz mógł próbować ze mną.

Kolejny dowod na bystrosc oszczepa bo zrobił filmik na yt jak klikac xd

Oszczep a teraz uzyj rozumu przez chwile ok?

Czy wiesz, ze gra nie zaczyna sie od startu dominacji? czy wiesz, ze to tylko formalna koncaowa czesc gdy, na ktora pracowalo sie tam 6 miesiacy walczac i lejac was, odbierajac miasta na dominacji wam? Wiesz ile miast Fobia wam zabrala? bo wy nam bardzo malo. Czy wiesz jak wiele miast na wyspach dominacji nie pozwolilismy wam wziac i, ze wykurzylismy was z duzego obszaru morza?

Czy wiesz, ze bez naszej walki i wsparc nie poradziliby sobie w walce z wasza koalicja juz przed dominacja?

Serio musze Ci dalej tlumaczyc na czym polega strategia? nie taktyka jak podbic miasto a strategia wygrania swiata od startu do konca?

Wiec teraz jak juz Ci podpowiedzialem i dalem kilka wskazówek to dalej bedziesz sie osmieszac? serio wziales kalkulator i policzyles pkt miast naszych na dominacji xd?

A policzyles ilosc zabranych wam miast ilosc pokonanych graczy, to jak was spowolnilismy to jak was po prostu lalismy i oslabialismy?

Wiec skoncz sie osmieszac i przyjmij do wiadomosci, ze twoj sojusz wraz z ogromna koalicja dostal lanie od naszej koalicji gdzie kazdy sojusz mial swoj wklad mniejszy badz wiekszy w zaleznosci od etapu gry.

Mieliscie przewage i wydawalo sie, ze wygracie a po prostu przegraliscie bo nasza koalicja byla lepsza na wielu płaszczyznach gry włącznie z zarzadzaniem dominacja przez Oślą.
 
Typie, ja sie tu nie osmieszam tylko ty.
Mieliśmy dwa sojusze, a nie koalicje.Z czego jeden z tych sojuszy był całkowicie poza wyspami dominacyjnymi.Koalicje to mieliscie wy z 4 sojuszy.Nawet wasza nazwa końcowa to KOALICJA DOMINACJI PŁN. - XD
Poza tym wyciagasz berytos, bo zostales zgaszony tu juz na każdej możliwej płaszczyznie.
Na Berytosie indywidualnie zrobiłem co mogłem i na pewno zagralem ten swiat lepiej niz ty, a ty mi tu o jakimś sojuszu do którego dołączyłem i jedyne czym się zajmowałem przez większość czasu to moderowaniem forum xd
Ty nie masz pojecia na czym polega strategia.
Przez twoje błędne decyzje ludzie muszą dochodzic do sojuszników na koniec serwera, bo nie potrafisz doprowadzic, by to twoj sojusz był tym najlepszym po czym mnie uczysz czegokolwiek o strategii?
Napisałbym po raz kolejny, ze zobaczymy na koniec, ale twoj sojusz na koniec serwera będzie juz u sojuszników,a ciebie nie będzie na świecie.
Masa graczy kolejny raz opuszczona przez swojego alfe i omege.Ktory rano szczeka na forum, a w poludnie wysyla masa żeby go odbijali.
Nie wiem ile lat ci zajmie przetrawienie, ze nie potrafisz stworzyc czegos na tyle trwalego, by w koncu wygrało serwer, ale chyba dalsze argumentowanie przeciwko tym idiotyzmom nie ma sensu.
 

DeletedUser31082

Guest
Kronika robila akcje na swojej wyspie na gracza Oslej.

ostatni atak 14:46:12
Kolon od Krzysia 14:46:17
Pierwsze wsparcie :14:46:17
drugie 14:46:24

Miasto bunkier a obok na tej samej wyspie ja bez muru i bunkru ale nic nie leca kolonem.


No powiem, ze mi teraz zaimponowaliscie xD wyspa cala wasza prawie do tego okolica wasza xD

Edit: kolega mi dopowiedzial, ze jedno wsparcie bylo w sekunde kolona wiec nie bylo tak zle jak na kronike
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser34664

Guest
Popracuj trochę nad prowo bo tylko jednej nocy dałem sobie ubić mity. Na tym świecie nie grałem nawet na 100% możliwości więc widać jak mierny poziom przezentuje taka kronika będąc za moimi plecami. Chyba cię zabolała informacja odnośnie tych ataków? Popytaj tak kolegów jak po pierwszej nocy ze mną na wyspie płakali żeby przestać. Pozdrawiam i życzę powodzenia ;P
 
Do góry