Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27702

Guest
Ja się przyznam, że mnie ciekawi, czy na tym nagidos kronika dostanie lanie.
Kronika skończyła się na Helorusie jak Wodzu powiedział papa...to co teraz czasami widuję to nie ma nic wspólnego z tamtym sojuszem
I dziwię się innym co w niej grali że korzystają z czegoś co wtedy było czymś...ale to moje zdanie
 

DeletedUser27702

Guest
Wiesz alfa...każdy sojusz ma jednego załozyciela...no chyba że ktoś odda innemu pałeczkę :)
Ty byś oddał?
I że niby komu?
Oszczep jest zarąbistym graczem i życzę mu jak najlepiej..serio :)
 

DeletedUser27702

Guest
Witaj w klubie ;)
Pamiętasz Devilka...ruszył chyba kilka razy jako kronika a ma tyle z nimi wspólnego prawie co ja...
 
W Twoim wieku to nawet wskazany o ile masz dobry wzrok :p
Na temat wieku to ja bym się nie wypowiadał na twoim miejscu... :)
Pozwól i zostaw kronikę dla kroniki nie decyduj czy to jest przywłaszczenie czy nie co ty możesz o tym wiedzieć ? naj mniej wiesz najwięcej gadasz :p

Jak nie masz co robić już kiedyś pisałem na tebach szaraki czekają na zdobycie :) A no i klasykiem skrzyp polny czeka zima idzie :p
 
Kronika skończyła się na Helorusie jak Wodzu powiedział papa...to co teraz czasami widuję to nie ma nic wspólnego z tamtym sojuszem
I dziwię się innym co w niej grali że korzystają z czegoś co wtedy było czymś...ale to moje zdanie


Z Helorusowej jest 14 osób., ale pamiętajcie to nie ma nic wspólnego z tamtym sojuszem.
Wodzu grał z nami bodajże dwa serwery.Świetny gość, ale są ludzie, którzy grają od 8/9 lat - nie wiem czemu jedna osoba ma być wyznacznikiem czegokolwiek, a tym bardziej jakiegoś mitycznego końca xD
Dajcie nam tak z trzy miesiące i zobaczymy kto się skończył.
 
Z Helorusowej jest 14 osób., ale pamiętajcie to nie ma nic wspólnego z tamtym sojuszem.
Wodzu grał z nami bodajże dwa serwery.Świetny gość, ale są ludzie, którzy grają od 8/9 lat - nie wiem czemu jedna osoba ma być wyznacznikiem czegokolwiek, a tym bardziej jakiegoś mitycznego końca xD
Dajcie nam tak z trzy miesiące i zobaczymy kto się skończył.
Bo nimfa tak powiedziała czego nie rozumiesz xD
 

DeletedUser34594

Guest
Z Helorusowej jest 14 osób., ale pamiętajcie to nie ma nic wspólnego z tamtym sojuszem.
Wodzu grał z nami bodajże dwa serwery.Świetny gość, ale są ludzie, którzy grają od 8/9 lat - nie wiem czemu jedna osoba ma być wyznacznikiem czegokolwiek, a tym bardziej jakiegoś mitycznego końca xD
Dajcie nam tak z trzy miesiące i zobaczymy kto się skończył.
Chciałbym nadmienić iż od zawsze byłem fanem kroniki czy tym co byliście
IMG_20201021_192146.jpg
 
Do góry