Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie ulega wątpliwości również fakt że miasto stracone jest miastem straconym obojętnie czy ktoś był, czy odpoczywał na banie czy spał, czy udawał ze go nie ma czy np z powodu błędu w grze - miasto było miasta nie ma - koniec kropka - teoria do tego nie potrzebna
 

DeletedUser32386

Guest
No juz udowodnione, ze ta grafika jest sciema. Do rozbiorki sie nie wrzucilem, szarakow nie zrobilem i mimo malej aktywnosci gram nadal a jak jestem to nadal was topie. Takze popros kolege by grafike zmienil na jakas aktualna. Jedno sie zgadza i tu musze przyznac ci racje i sami to przyznajecie. Poki jestem i bronie to nie potraficie mi wstawic kolona. Choc w jednym sie zgadzamy i nie ma watpliwosci, ze jest to prawda :D
Samiec tylko nie zapominaj że tam większość kroniki z oszczepem na czele wie więcej niż ty o sb. A broń boże coś na nich albo o nich niewygodnego napisać.
 
O, największy z wojowników się uruchomił jak dobiliście do 50mieczyków :D
A dzięki zapomniałam juz jak to jest mieć 50 mieczyków - a cóz cię do takiej desperacji doprowadziło żeby całą koalicję prosić o fejki na mnie? bo ci miasta wyczyściłam? bo w nocy nie daje się złapać jak próbujesz od kilku nocy? bo kolona ci wsadziłam? bo pieska obudziłam? matko jak ty taki wrażliwy to może przestań grać bo jeszcze zawału dostaniesz:) Ale musze przyznać że morale mi podbiło:) nie widziałam że az taka wazna jestem:) dzięki:)
 
A dzięki zapomniałam juz jak to jest mieć 50 mieczyków - a cóz cię do takiej desperacji doprowadziło żeby całą koalicję prosić o fejki na mnie? bo ci miasta wyczyściłam? bo w nocy nie daje się złapać jak próbujesz od kilku nocy? bo kolona ci wsadziłam? bo pieska obudziłam? matko jak ty taki wrażliwy to może przestań grać bo jeszcze zawału dostaniesz:) Ale musze przyznać że morale mi podbiło:) nie widziałam że az taka wazna jestem:) dzięki:)
A może założysz sobie sojusz razem z niką i zepelin bo nadajecie na tych samych falach? xd
 

DeletedUser28094

Guest
Ty nie wiem czemu dostałaś, nie ja pisałem massa ale w sumie cię nie szkoda. Ja wieczorem dam prośbę o fejki na tych, co dzisiaj fejkowali mnie i zobaczymy ilu z waszej topki wytrzyma do dominacji :)
Jeśli zaangażowanie będzie podobne co przy innych Waszych akcjach tego typu to faktycznie, nie pozostaje nic jak urlop.
 
Ty nie wiem czemu dostałaś, nie ja pisałem massa ale w sumie cię nie szkoda. Ja wieczorem dam prośbę o fejki na tych, co dzisiaj fejkowali mnie i zobaczymy ilu z waszej topki wytrzyma do dominacji :)
Tez zupełnie nie wiem :) ale miło być tak ważną osoba eby az cały sojusz się skupiał na tobie:)
W sumie nie wiem czy wiez ze ta gra polega na atakowaniu więc nie wiem o co masz do mnie pretensje?
 
Właśnie dlatego uważam, że nadajecie na podobnych falach, coś ci sie mówi a ty na to odpowiadasz, jednocześnie nie rozumiejąc co własnie przeczytałaś + dorobisz sobie do tego własne fakty. Mówię, że nie wiem czemu oberwałaś, nie traktuj tego jako jakiś wyraz wyniesienia cię ponad innych bo serio, dla nas jesteś jednym z randomów ukrytych w kronicę i myślę, że padło na Ciebie bo walnełas w każdą czujkę po kilka razy przez co sprawiałaś wrażenie, jakbyś serio coś robiła.

Jeśli zaangażowanie będzie podobne co przy innych Waszych akcjach tego typu to faktycznie, nie pozostaje nic jak urlop.
Teraz dopiero będzie "wasza" akcja :>
 

DeletedUser31082

Guest
Jak go nie było? Przecież odpalał ulepszone obrony przed atakami i coś tam klinowal czyli musiał być na koncie, ale do swojej porażki ciężko się przyznać, bo łatwiej wytykać błędy innym.

No tak bylem bronilem i 10 miast stracilem gdzie nawet strazy nie bylo. Zmysly sobie odpalilem jak wszedlem na chwile i dalem info o paru kolonach. Wtedy nawet pod jakies smieszne kolony podstawilem deff i nie weszly. Potem znowu zniknalem i tyle. A potem wyskoczy nalesniczek i pisze zbdury gdzie nawet u was na forum byla mowa, ze mnie nie ma i slac kolony... No koles jest niesamowity bedzie teraz na FO wmawial, ze ja bylem i sie bronilem... no owszem jak wszedlem to utopilem kolona apotem jak zniknalem to dalsze kolony wchodzily bez niczego. Nawet sojusznik i sojusz nie mial infa ode mnie gdzie leca kolony ni nic. Jedyne co wstawilem jeden ruchomy z wielu i tyle co dalem. Oczywiscie mozesz sie dowartosciowac i wmawiac, ze bronilem miast ale chyba kazdy wie co jest gdy jestem i sie bronie. Wtedy wasze kolony nigdy nie wchodzily. Juz nie wspomne o 10 jednego dnia...

No zapomniales dodac, ze to co zaklinowalem to nie podbiliscie ale mowimy o calym dniu gdzie kolony byly od rana do wieczora i to, ze o tam 17 utopilem wam kolona nie znaczy, ze caly dzien bylem i reszty kolonow co weszly bronilem bo nigdzie nie bylo cofki, klina ani nawet strazy .

No ludzie nie osmieszajcie sie cala nasza koalicja widziala, ze mnie nie ma oraz wasz sojusz przez co wlasnie lecieliscie caly dzien az 10 kolonami. Wiec no nie osmieszaj sie nalesnik piszac takie glupoty jakbyscie wbili mi kolony gdy sie bronie... po prostu nie klam i tyle. Miasta wasze ale nigdy nie potrafiliscie tego zrobic w walce gdy sie bronilem. To sa fakty.

Naleś, nie było, to nie było, nie liczy się. Pisz masa żeby oddać wioski :(
Liczy sie i nic nie wspominalem o tym ale gdy widze twoje wpisy co porownuja utrate twoich miast gdzie sie broniles do moich gdy mnie nie bylo to jest smieszne. Roznimy sie tym, ze na ciebie robiono wiele akcji i nie dales rady sie na wielu obronic na mnie robiliscie wiele akcji i nigdy nie udalo wam sie mi miasta podbic. gdy przestalem aktywnie grac to podbijacie cos pod moja nieobecnosc i ok miasta wasze ale niech kazdy wie, ze w walce nigdy wam sie nie udalo to sa po prostu fakty potwierdzone raportami na tym forum.
 

DeletedUser28094

Guest
Teraz dopiero będzie "wasza" akcja :>
No spoko, czekam z niecierpilowością, wraz z rodzinką. Tylko kto będzie te fejki słał? Masz w sojuszu 38osób, z czego tak na oko, około 10 na urlopach. Chyba będziesz musiał na koalicyjnym forum rozpiskę zrobić :/
Poza tym, czekaj, co? fejki? Przecież Pysio nie fejkuje.. fejki nawet nie rymują się z Pysio.
 
Do góry