Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27401

Guest
Jak jestem Cienki
W najprostszym znaczeniu ironia oznacza ukrytą złośliwość, pogardę, kpinę wyrażona przy pomocy pozornej aprobaty lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej. Pochodzi od starogreckiego słowa eriomeia oznaczającego kpinę.
Juz rozumiem czemu mi Norge0708 powiedzial ze nie ma po co z toba pisac
Jak chcesz używać ironi to może jakieś znaki int byś używał kazdy to odczytuje jak chce a w tym raczej ironi nie widze tylko stwierdzenie faktu
 

DeletedUser27401

Guest
Teraz stoi więcej, ale nie rozumiem czemu pytasz. Wcześniej stało wojo z 8 i też nie potrafiłeś podbić mi miasta a miałeś nie dać mi się rozbudować, 8 czy 15 i tak za cienki jesteś.
Nie ja cieńki tylko ty panicznie się mnie boisz ,podobno taki z ciebie dobry gracz to pokaz co potrafisz i graj samymi tymi miastami i wtedy będziesz mogła powiedziec że jestem Cieńki a Ty wielka !
 
mdyLFuw.png
 

DeletedUser27401

Guest
a juz tak sympatycznie sie zrobiło....smieszne memy były, gratulacje , wspomnienia z akcji i znowu bagienko....
Kasieńka jeżeli ja taki cieńki jestem to dlaczego prawie kazdy po za paroma wyjątkami stałki robią takie że moje okupację są mniej obstawione .Znowu wszyscy zwalą na golda ale technicznie patrząć potrzebna jest sura i jeszcze kilka innych czynników które pozwalają przejąć miasto

Na ciebie szkoda choćby 1 golda, nie będziemy tak się bawić.
Bo się boisz i tylko tym udowadniasz jakim jesteś graczem .Przykładowo Kaceper czu Uzu nie ma ją nic stałek w miastach i liczą tylko na umiejętności .Popatrzmy prawdzie w oczy że jesteś słaba a tylko przez stałkę się mądrujesz jaka to ty dobra jesteś no własnie widziałem jak na żywca dzisiaj traciłaś miasto gdzie kliny gdzie cofki poprostu ich nie ma .Masz rację chowaj się przyjdą inne światy
 
Kasieńka jeżeli ja taki cieńki jestem to dlaczego prawie kazdy po za paroma wyjątkami stałki robią takie że moje okupację są mniej obstawione .Znowu wszyscy zwalą na golda ale technicznie patrząć potrzebna jest sura i jeszcze kilka innych czynników które pozwalają przejąć miasto
Muldek dyć ja się nie wtyrkam w wasze spory, stwierdzam fakt ze znowu się atmosfera skisiła na końcu. Nawet za bardzo nie wiem o co chodzi ale wiem ze aniś ty cienki - za szeroki w karku hahaha, ani Werka słupiarą - stanowczo za aktywna, ale tu sie duzo takich rzeczy pisze:) Na mnie tez mase głupot popisali :)
 
Bo się boisz i tylko tym udowadniasz jakim jesteś graczem .Przykładowo Kaceper czu Uzu nie ma ją nic stałek w miastach i liczą tylko na umiejętności .Popatrzmy prawdzie w oczy że jesteś słaba a tylko przez stałkę się mądrujesz jaka to ty dobra jesteś no własnie widziałem jak na żywca dzisiaj traciłaś miasto gdzie kliny gdzie cofki poprostu ich nie ma .Masz rację chowaj się przyjdą inne światy
Jedyne co próbuję zrobić to Cię podpuścić, a Ty wszystko łykasz jak pelikan.
Stałeś przy mnie widziałeś, że jestem na gierce? bo tak się składa, że nie zareagowałam po prostu na 6 min atak. Zapytaj może tego co mnie podbija jak wcześniej się broniłam :) jak byłam na grze.
 

DeletedUser30582

Guest
W najprostszym znaczeniu ironia oznacza ukrytą złośliwość, pogardę, kpinę wyrażona przy pomocy pozornej aprobaty lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej. Pochodzi od starogreckiego słowa eriomeia oznaczającego kpinę.
Juz rozumiem czemu mi Norge0708 powiedzial ze nie ma po co z toba pisac

Nie wiem gdzie ty się greki uczyłeś, pewnie na jakimś progresywnym kursie.
Starogrecka ironia to εἰρωνεία, w alfabecie łacińskim eirōneía, pewnie nikt tu greki nie zna i dla nikogo to nieistotne, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 

DeletedUser28712

Guest
Nie wiem gdzie ty się greki uczyłeś, pewnie na jakimś progresywnym kursie.
Starogrecka ironia to εἰρωνεία, w alfabecie łacińskim eirōneía, pewnie nikt tu greki nie zna i dla nikogo to nieistotne, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Myslisz ze bym poswiecil czas na szukanie takich rzeczy?
kropka.png
Zwykle copy paste z googla starczy na mularda
 

DeletedUser30582

Guest
Nikt cię nie pytał, wyskoczyłeś z ironią gdzie jej w ogóle nie było, mulard miał rację.
Sama definicja ironii jest w tej formułce nieprawidłowa.
A ty Adasko wracaj pod szafę.
 
Do góry