[Ulepszenie] Nagroda za codzienne logowanie

  • Rozpoczynający wątek rastamaniek19
  • Data rozpoczęcia

Zmiana nagrody za codzienne logowanie?

  • Tak

    Głosy: 28 71,8%
  • Nie

    Głosy: 1 2,6%
  • Obojętne

    Głosy: 10 25,6%

  • W sumie głosujących
    39

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Myślę że inno mogło by takie dodać, niektórzy lubią zbierać odznaczenia, chociaż nie jest to aż tak bardzo istotnie.
Według mnie w nagrodzie za logowanie powinno być do wyboru 2 możliwości, surowce + łask, oraz losowa nagroda w której będzie można otrzymać w bardzo małej jaki i dużej ilości surowce, łaski, bonusy, złoto, wraz z każdym dniem szansa na otrzymanie lepszej nagrody wzrastała by o jakiś %. W 30 dniu aktywności dostawalibyśmy 50 szt. złota, lub mielibyśmy możliwość wybrania losowej nagrody w której szansa na lepsze bonusy wzrasta o 50% tylko w tym dniu.

W planach inno na 2014 jest zmiana bonusu za logowanie lecz nie ma żadnych konkretnych informacji, więc propozycja jeśli zostanie dopracowana będzie miała duże szanse na wprowadzenie.



Mi twój pomysł się podoba i to nawet bardzo, wprowadziło by to zmiany i dobre sprawa jest też z tymi nagrodami niespodziankami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Rzeczywiście powinno być inne przejście.... z max nagrody spadamy do minimalnej mimo, że logujemy się codziennie, sama bywam tym faktem mocno rozczarowana, to raczej nie nagroda lecz kara ;) Również urozmaicenie tych nagród wydaje mi się atrakcyjne, jestem za ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Jestem jak najbardziej za. Akktywni gracze powinni zostać w jakiś sposób docenieni przez system bo jednego dnia mamy np 500 łask a drugiego już 20 więc to mało sprawiedliwe zwłaszcza że logujemy się dzień w dzień.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

No i do czegoś się zbliżamy...-Achilles-- całkiem dobrze opisał koncepcję. Może ktoś jeszcze wpadnie na jakiś pomysł i stworzymy wspólnymi siłami coś ciekawego
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Ale czemu nie zrobić tak jak napisałem. Oczywiście jeszcze te urozmaicenie nagród, ale jeśli chodzi o niekrzywdzenie osób, które wchodzą codziennie, to to że po 30 do 60 będzie po prostu nagroda z 29 jest chyba dobre. Co o tym sądzicie ? Rozumiecie o co mi chodzi ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Rozumieć, rozumiemy:) Szukamy jakichś dodatkowych pomysłów jeszcze, co by maksymalnie dopracować propozycję...

Jak dla mnie Twoje rozumowanie jest na pewno lepsze niż aktualny wymiar nagrody, więc zmiana byłaby na plus, jednak ja bym pociągnął trochę dłużej wzrost nagród, do 45-60 dni, a po tym czasie ustalił stały poziom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Faktycznie. Każdy napisze coś od siebie i coś się z tego zrobi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Dziękuję wszystkim za dodatkowe pomysły.
Bo każdy w to gra i chodzi o to by każdy się wypowiedział by zmiana oczywiśćie jak przejdzie była jak najlepsza dla każdego gracza. Bo obecna nagroda to jak dla mnie to w pewnym sensie nie jest godnym wynagrodzeniem za aktywną grę.
A może jeszcze ktoś ma jakiś pomysł im więcej osób się udzieli tym będzie można to lepiej dopracować pomysł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Hmmm... A może po jakimś długim czasie np. 60 dni byłby slocik ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

hmmm myślę żeto by też zachęciło graczy do aktywnej gry i taki nagroda też nie jest głupia:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Każdy by wtedy chciał wchodzić przez 60 dni :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Obojętnie :p Ja nie narzekam.. ale fakt aktywność byłaby za pewne większa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Mi to jest obojętnie, nie przeszkadza mi aktualny system dawania nagród, można by polepszyć ale z drugiej strony nie widzę też sensu. :D
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Slot to byla by troche przesadzona nagroda, predzej mozna by bylo punkty kultury wprowadzic np 10 za ten 30 dzien (nie za duzo i nie za malo) jak by kazdy mial dostac slot to co by sie tu dzialo na tym swiecie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda za codzienne logowanie

Hmmm... to mi wygląda na większe zachęcanie graczy do gry... na tak :cool:
 
Do góry