Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

Na nowym jest tylko jedna mocna ekipa reszta to bambiki nie ekipy
Leituś Słońce Tracisz w moich oczach pisząc takie rzeczy na starcie, bo właśnie od takich tekstów wszystko się zaczyna. To jest niepotrzebne. Nie potrzebne jest paplanie o bambikach, kto jest lepszy kto gorszy, obrażanie na starcie graczy, gdzie... chyba Ciebie tam nawet nie ma?
Schowaj Misiu proszę ten ból w kieszeń i daj innym pograć chociaż raz bez ubliżania na starcie. O to tylko proszę. Pozdrawiam.
 
Leito1939 Na Dion to samo forum, nie wiem.. latasz Misiu piszesz o artefaktach o uczciwości o wielu rzeczach, ja wiem, że Ty spamiarz bo lubisz, ale nie ubliżaj innym, bo to się już robi nudne powoli. Nie idź w ślady pewnego typa, który obrażał wszystkich do okoła bo chciał być kimś. Chcesz zagrać? Zagraj, ale nie pisz od razu na fo klasyfikując innych, bo masz taki kaprys..
 

DeletedUser35664

Guest
Zapraszamy również do przejrzenia ofert jakie możecie państwo zobaczyć w sklepie.
 

DeletedUser35664

Guest
Latuś ja myślałem że ty jak murańscy nigdy nie klepiesz :)
Tacy zawodnicy jak ja do Freak Fightów nie wchodzą. Bawcie się dobrze tam chłopaki.
Tylko żebyście na przyszła jesień nie śpiewali że jesteście po „ciężkim” wyrównanym serwerze.
 
Do góry