Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

jakbyś wiedział jakie były ustalenia i nie był ślepy na co najmniej dziwne decyzje Waszej rady to może wiedziałbyś nieco więcej. to, że ktoś nie chciał przystąpić do jakiejś koalicji bobów to nie znaczy, że jest z kimś ugadany, ale ok. widzę, że nie idzie po Waszej myśli i się odkleja bardziej niż zwykle. rozwaleni w 2h. już crime family, knights of darkness i wyspiarze bronili się dłużej XD
a prosze przytoczyc te ustalenia i dziwne decyzje rady
bo w sumie to zadnych konkretnych wyjaśnień nie było
 
Menemeth? Pozdrowię Szymona.
A tymczasem, na kolana i do Pana.
Widzisz, pultasz się, bo przegrałeś z kretesem, postawiłeś na złego konia, nikt nie złożył Ci lepszej propozycji, i tylko takie plucie jadem Ci zostało.
Smutno się na to patrzy, jak nisko możecie upaść ;)
Również pozdrawiam
smiley-emoticons-winken4.gif

Ale nie tego pana co mi jedynki w nicku wyzywa :c
 
Co tam się wydarzyło , bo ja zasnąłem na tym jak rozpadła się koalicja.
Ci ,, lepsi gracze ''za głosem rady mieli zjeść wioski z słabszych sojuszy, aby nie dostali ich karciarze.
Do tej pory zjadają, tak zjadają, że dostali 6 buntów wczoraj. Jakiś taki dziwny ten sojusz...
 
Cośki idźcie do chłopaków.
Jak się ferdasa pozbędziecie, to ja Wam organizuje bunt w kanciarzach i wygrywa sojek "Cośkowe Słonie nie płaczą zza grobu".

Git deal chyba.
Jako lider(najwięcej miast) najlepszych handlarzy jestem w stanie poprzeć inicjatywę naszym surowcem, ale na 4 głównych morzach i wyłącznie przez giełdę, gdyż jako profesjonaliści mamy z nimi kontrakt.
 
Do góry