nick

  • Rozpoczynający wątek ogrud5000
  • Data rozpoczęcia

co wy na to

  • genialny przejdzie

    Głosy: 7 17,9%
  • fajny ale nie wiem czy przejdzie

    Głosy: 1 2,6%
  • głupi raczej nie przejdzie

    Głosy: 0 0,0%
  • beznadziejny nie przejdzie na 100%

    Głosy: 24 61,5%
  • wodospad

    Głosy: 7 17,9%

  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
lord ja odbiegne od tematu, po prostu już mnie to irytuje co wbije na forum nowy wątek między innymi od ogroda. to nic innego jak spam !
i ubolewam nad tym, że nikt mu nawet uwagi nie zwróci a np ja za głupoty już miałem warny i bana wiec gdzie tu sens ?
bo wychodzi na to że można robić śmietnik z forum bezkarnie
 

DeletedUser

Guest
ug

oni mają coś do mnie poprostu wkurzyłem się dla tego że każdy mój pomysł jest uważany za głupi:eek:
 

DeletedUser

Guest
kkm,

co jest głupiego w zmianie nicku wy tylko krytykujecie co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja wcale nie mam głupich poysłów poprostu kiedy temat będzie już zapomniany zrobisz to samo :mad:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! według was tylko wy się liczycie :mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
to jest głupie że tego nie dopracowujesz! zrozum to wreszcie!
 

DeletedUser

Guest
@ogrud5000
Za to co teraz piszę, i ja powinienem dostać pana, gdyż jest to najzwyklejszy spam, ale cóż, poświęcę się żeby uratować rówieśnika (ciebie).
Z tego co piszesz wynika że masz 9-14 lat. Też się znajduję w tym przedziale (13lat) ale zanim coś napiszę, przemyślam to! Skoro tak Cię irytują odpisy kolegów po co ty odpisujesz? Może byś powiedział "Pas! Mam ich w dupie, niech sobie piszą!"Ale ty do cholery jasnej ciągniesz to w nieskończoność i się wyżalasz. Forum nie jest o wyżalania, tylko od rozmawiania na temat gry!. A jeżeli chcesz się wyżalać i powiedz mamie, że są dla Ciebie nie mili oraz żeby to nich zadzwoniła, by kazać im się uspokoić!
 

DeletedUser

Guest
ogrud zanim napiszesz kolejną głupotę znajdz prosze moją wypowiedź która głosi, iź ten pomysł jest głupi ?
i poszukaj w propozycjach.. TO JUŻ BYŁO !
 

DeletedUser

Guest
Daj chłopie spokój! Po co odpisujesz? Sory, ale tak zachowują się Dzieci Neo. Weź przestań te głupie posty pisać, tylko pomyśl i napisz coś co ma ręce i nogi ,a nie tylko niewyparzoną gębę!
(głowa boli od Ciebie)
 

DeletedUser

Guest
Dziecko, ogarnij się.
Czemu to bezsens?
1. Nawet nie skapniesz się że twój wróg zmienił nazwę.
2. Gracz wyrzucony z sojuszu zmienia nazwę i znowu dochodzi.
Takich przykładów można podawać więcej.
Pamiętam, iż coś takiego, ale nie znam tytułu tematu( więcej na nie)
 

DeletedUser

Guest
Proszę moderatora o zamknięcie tematu i wyciągnięcie przeciw ogrud5000 należytych konsekwencji
 

DeletedUser

Guest
Ogrod ty najpierw robisz potem myślisz .
Tak pozatym powinien być nowy punkt w dziale regulaminu gry - Stop Dzieciom Neo !
 

DeletedUser

Guest
ja głosowałem genialne :mad::mad::mad: a po za tym co ci się nie podoba w zmianie nicku

no to cie poniosło:) zdrowo...

dlaczego przeciw? bo wprowadziłoby to ogólny zamęt w grze - nie wiedziałbyś kto przyjaciel a kto wróg. ty zmieniasz nick, prosisz o pomoc kolegę a on nie wie czy ty to ty czy kto inny. planujesz akcję przeciwko sojuszowi, nagle zmieniają nicki - stare bb-codes już nie działają. nie wiadomo kogo atakować.
 

DeletedUser

Guest
ja raportuję ciebie spamujesz noobku wszędzie cię pełno , zacznij czytać a nie wypisywać co ci ślina na język przyniesie
 

DeletedUser

Guest
Po pierwsze on `` Jeszcze nie jest Spamer . ,,
. Po drugie w m2 jest 100x wiecej spamerów .
Po 3 spoko pomysł.
Po 4 nie przejdzie !
Po 5 Nie spamuj bo nie umiesz tego robić !
 

DeletedUser

Guest
widzisz ja piszę o ogrUdzie nikim innym a ogrud to spamer jakich mało...
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Niestety nie ma takiej możliwości. Grepolis działa na zasadzie klienta, do którego przypisane są konta na poszczególnych serwerach. Zmiana nicku na całym koncie wprowadziłaby zamieszanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry