[To nie błąd] Nie działa mi Grepolis :/

  • Rozpoczynający wątek LODYGO97PL
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To tak problem się zaczoł od tego że moja małoletnia siostra ;) Chciała se ściągnąć gre z czym poinstalowała jakieś przeglądarki , wirusy i td. Avast nawet pokazywał że jest Trojan. Niezwłocznie zeskanowałem komputer naprawiłem wszystkie pliki usunełem wszystkie złośliwe pliki i dodatki i cookies z przeglądarki ... Laptop działa w tej chwili jak szalony w, wszystko śmiga pięknie. Jedynie internet leciutko muli ,ale i tak działa bardzo szybko (szybciej niż wcześniej) , wszystko działa Youtube facebook Itp. Jedynie gdy chce wejść na grepolis strona mi się nie chce załadować próbowałem już wszystkiego , ktoś by mógł mi pomóc? Nie jestem jakimś tam super informatykiem można powiedzieć że znam podstawy.Próbowałem także inne przeglądarki... efekt ten sam...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Od jak dawna występuje ten problem? Kilka godzin, czy może już kilka dni? Czy masz możliwość wejścia do Grepolis przez inne urządzenie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Mam tak samo :( Od wczoraj wgl nie chce mi sie załadować strona główna Grepolis,a reszta stron działa.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Mam tak samo :( Od wczoraj wgl nie chce mi sie załadować strona główna Grepolis,a reszta stron działa.

Zajrzyj proszę do tego tematu i wykonaj instrukcje, które są w nim zawarte. Jeśli to nie pomoże, wklej tutaj proszę odpowiedzi na pytania, które znajdują się w szablonie zgłaszania błędu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Jeeeah nie ma to jak puscic sobie kolona az tu nagle jebudup i zwiecha grepo
Gratulacje INNO za serwery, a bonus z produkcja surki wsadzcie se gleboko w buty za takie numery
Niepozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Najgorsze jest to, że padło wszystko. Nie można było przez 30 minut w ogóle strony załadować z grą, czy forum. Z mobila podobnie...teraz w sumie już wszystko działa.

PS: A żeby było zabawniej, to problem nie dotyczył wszystkich, tylko "wybranych".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

wiem, bo gosc ktoremu puscilem kolona bronil sie normalnie

a appka mi zadzialala ale czasowo juz nie wyrobilem
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Ja nie mogłem wejść na grę ani z przeglądarki (specjalnie zainstalowałem dwie inne), ani z apki. A sprawdzałem i czyściłem wszystko, co tylko możliwe i nic to nie dawało, aż samo zachciało ruszyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

bo te teorie o przegladarkach, ciasteczkach itd itp to wciskanie ciemnoty i odwracanie kota ogonem
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Najgorsze jest to, że padło wszystko. Nie można było przez 30 minut w ogóle strony załadować z grą, czy forum. Z mobila podobnie...teraz w sumie już wszystko działa.

PS: A żeby było zabawniej, to problem nie dotyczył wszystkich, tylko "wybranych".

Przyznam, że wtedy rozmawiałam z kimś i też padło stwierdzenie, że forum totalnie nie da się załadować. Trochę mnie to zdziwiło, bo u mnie wszystko działało poprawnie.
Fo wysiadło jakoś około 21:55 tej osobie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Mi siadło wszystko. W sumie nawet nie patrzyłem na godzinę, ale to mogło być więcej niż 30 minut...nawet godzina, bo odinstalowałem wszystko, zainstalowałem z powrotem Chrome. Włączałem, wyłączałem skrypty i inne rozszerzenia. Doinstalowałem Firefoxa i Safari. Przeleciałem kompa antywirusem i anty-malware i wyczyściłem wszystko, co można wyczyścić...nawet rejestr:)

Nic nie pomogło...samo wszystko ruszyło jakoś około 22:50. A rozmowę na Skypie o tym zacząłem o 22:15 (a to już po dobrych 15-30 minutach było od początku problemu) jak nie mogłem sobie z tym poradzić. Dodatkowo się dowiedziałem, że część osób nie ma w ogóle problemu i wysyła w tym momencie ataki, a mi się żadna strona z domeny grepolis.com nie chciała załadować. Czy to pl, czy en, nawet fr. Sprawdzałem później wszystko jak leci i nic.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Ja miałam gdzieś od 22.00 cały czas klepsydry i martwiłam się, czy nie przegapię ataków.
Na szczęście inni też mieli i ich nie wysłali, bo bez synchro, to ciężko się bronić ale też atakować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Wczoraj miałem to samo - ani forum, ani gra nie chciało się załadować, trwało to chyba z 40 minut.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Patrzcie co dziś widnieje xD:
Desktop 2015-01-09 13-50-14-648.jpg
Zniknoł obrazek kolorków teńczowych xD; hakerzy zawłądneli grepolis ^^
kattrupa.jpg
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

U mnie wyświetla się to prawidłowo.


PS: Proponuję Ci założyć temat osobny z tym, bo zaraz modek przyjdzie i usunie wlepiając dodatkowo nagrodę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie działa mi Grepolis :/

Tylko tak piszę, to nie jest zgłoszenie, bo napewno jest niedopowturzenia.
 
Do góry