[Naprawiony] Nie przyznawanie harpii z troi

  • Rozpoczynający wątek fil19
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Aktywowałem bonusik 6 harpi na godzine przez 7 h, zaczęły mi się dodawać dopiero teraz, gdy do końca bonusu zostało jakieś 5:20 h. Rozumiem, że dostane te harpie?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Pewnie brakowało Ci wolnych mieszkańców i jak zwolniło Ci się miejsce w gospodarstwie, to zaczęły się pojawiać. Tak było?

Jeśli miałeś wolne miejsce przed włączeniem bonusu, to może gra się na chwilę "zwiesiła" i po odświeżeniu pokaże Ci wszystkie harpie...a jak nie to, pisz do supportu. Przez ticket zazwyczaj dostaniesz szybszą odpowiedź :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Napisałem do supportu, miałem ponad 1200 wolnych mieszkańców, po odświeżeniu strony nadal nie ma brakujących jednostek :(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Jeśli boga miałeś ok, nie zmieniałeś go jak się zorientowałeś, że harpii nie ma, to pewnie jest to jakiś błąd i jedynie support może się do tego odnieść.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Dzisiaj rano wstałem, i jest ok, pokazuje, że są 42 harpie. Nie wiem czy support zadziałał czy poprostu się odbugowało :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Chyba raczej się odbugowało:) Czasem tak jest, że podczas eventów gra staje na głowie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Bardzo często jest tak, że odświeżanie nie pomaga, to znaczy nie aktualizuje stanu wojsk. Prawdziwy stan wojsk pokazuje się dopiero po wejściu w koszary.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

tez to mam :) z harpiami i prockami :) a najlepsze jest to ze 1200 wolnych mieszkancow :D i ubywa iich a wojska nie przybywa :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Wejdź w koszary i powinni się pojawić. A jak nie pomoże, to się przeloguj...tyle:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

No to ja mam ten sam problem ,jednakze po uzyciu monet dostalem znacznie mniejsze ilosci wojsk , nie pomaga przelogowanie , nie pomaga wejscie w koszary , nic ... - na 1 miescie uzylem monety na kawalerzystow - 30 na 1h przez 4h - mam ich 42 , ogni i birem mam po 13 a powinno byc bodajze 36 z tego co pamietam , lucznikow dostalem 86 zamiast 360 ... wszystkie bony aktywowalem na 1 miescie jeden po drugim ... ( to nie wina mieszkancow bo to swierzo podbite miasto i chcialem szybko woja nastukac ... wciaz jest 1300 wolnych ) i co teraz powinienem zrobic ?
 

DeletedUser11035

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Mam podobnie...przed 23 aktywowałem bonus w postaci birem i zadna nie pojawiła sie w miescie...Aktywowałłem także harpie i zobaczymy co bedzie...
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

podobnie z prockami,ogniami itp nie rekrutuja sie zadne jednostki z eventu
 

DeletedUser24381

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

mam dokladnie to samo, nie otrzymalem 24rech harpi z bonusu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

6x4 biremy papa ;( dopiero o 1 w nocy sie gospoda na nie zrobila ale nie ma ich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Pare bonusów z Troi odpalonych wczoraj takie jak: biremy 4x6, łucznicy 5x36, szermierze 6x36, kawalerzyści 4x18 - albo nie przyznane wogóle, albo jak w wypadku birem zamiast 24 otrzymałem 8.
Nie piszcie o miejscu w mieście bo to jest, miasta nowo przejęte, puste , uruchomione bonusy defowe i śmiech na sali...

Misje wyspowe ukończone wczoraj, brak mozliwości odbiotu , i nie tylko ZARAZA ale także inne , mają dziś już po 600% :)

Powodzenia w naprawianiu tego G....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17666

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Event się skończył podsumowując. Nasze wspaniałe inno po raz kolejny dało event, który jest wadliwy i tylko naciąga na kasę. Po raz kolejny, nie dawał on określonej liczby jednostek, lub nawet czasem wcale. Żeby było tego mało, podczas pierwszych godzin eventu gra muliła, bez możliwości dogrania akcji czy obrony miasta. Zamiast skupiać się na rzeczach ważnych, nasi ,,znawcy,, tudzież ,,technicy,, :confused: zajmowali się zmianami obrazków w grze. Polityka gry oraz ludzie zajmujący się tą grą mają chyba nas wszystkich gdzieś, ponieważ aktualizacje są co kilka tygodni a oni tylko myślą co nowego wprowadzić by zarobić...
Żenada!!!
 

DeletedUser24382

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Nie dodaje żadnych jednostek z bonusów!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Ciekawa kwalifikacja wątku: Nie można powtórzyć.
Zatem wszystkie gratyfikacje zdobywane mozolnie, czasem za złoto, i odkładane w ekwipunku są po zakończeniu eventu bezużyteczne?
Gratuluję zatem PRAWDZIWEJ TROJAŃSKIEJ PUŁAPKI
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Ciekawa kwalifikacja wątku: Nie można powtórzyć.
Zatem wszystkie gratyfikacje zdobywane mozolnie, czasem za złoto, i odkładane w ekwipunku są po zakończeniu eventu bezużyteczne?
Gratuluję zatem PRAWDZIWEJ TROJAŃSKIEJ PUŁAPKI

Pragnę zauwazyc ze odpalilem monety gdy event jeszcze trwal a i tak nie otrzymalem okreslonej liczby jednostek ... (ale jest postep ! powoli dochodza :D wiec mysle zedo jutra sie uzbieraja wszystkie ... )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nie przyznawanie harpii z troi

Ciekawa kwalifikacja wątku: Nie można powtórzyć.
Zatem wszystkie gratyfikacje zdobywane mozolnie, czasem za złoto, i odkładane w ekwipunku są po zakończeniu eventu bezużyteczne?
Gratuluję zatem PRAWDZIWEJ TROJAŃSKIEJ PUŁAPKI
Napiszę to co w innym wątku.
Temat został zakwalifikowany jakiś czas temu, że nie można powtórzyć.
Teraz został odświeżony tylko :)

A mam pytanie do supportu. Czy już coś wiadomo?
Można odpalić bonusy z eventu bez ryzyka,
czy jeszcze trochę poczekać?
 
Do góry