[Naprawiony] Nie zaliczona misja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
W misji Sanktuarium nie uznało mi wzniesienia świątyni. Dalsze próby rozbudowy też nic nie zmieniły. Podobny błąd choć dotyczący innej misji znajduje się tu: http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?15916-Misja-nie-zaliczona. Na początku używałam mobilnej wersji (Android), po uruchomieniu na przeglądarce (Chrome - aktualny) misja nadal była nie zaliczona i tu również dalsza rozbudowa świątyni nie pomogła. Wyczyściłam pamięć podręczną lecz nie przyniosło to żadnych efektów. Oto screeny
bledny1.png bledny2.png
Pozdrawiam
Nick: WrednaS
Świat: Olimpia
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Nie zaliczona misja

Witam, czy sprawa była zgłoszona ticketem do supportu? Jeśli nie to zapraszam do wysłania ticketa.

Pozdrawiam,
Maciejka16
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie zaliczona misja

Tak, ticket do supportu został wysłany.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nie zaliczona misja

U mnie nie było problemu z tą misją sprawdzone na przeglądarce Comodo Dragon (serwer en74)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nie zaliczona misja

Bardzo dziękujemy za informację, błąd rzeczywiście występuje i został już zgłoszony do techników.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie zaliczona misja

Misja została zaliczona "ręcznie", dziękuje za szybką reakcje.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Nie zaliczona misja

Bardzo dziękujemy za informację, błąd rzeczywiście występuje i został już zgłoszony do techników.

Gdyby to był błąd w grze występowało by to u każdego a nie u pojedynczych osób
 
Odp: Nie zaliczona misja

Gdyby to był błąd w grze występowało by to u każdego a nie u pojedynczych osób
Czasami niektóre błędy występują tylko w specyficznych warunkach. Jeśli w momencie wykonania misji były one inne u Ciebie na koncie niż u np. WrednaS, to mogłeś nie mieć takiego problemu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nie zaliczona misja

Panowie/Panie u mnie też występuje taki błąd i proszę o usunięcie go bo nie lubię niewykonanych misji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry