[Omawiane] Nienormalne straty w ataku ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24788
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24788

Guest
Jak w temacie czy po tej smiesznej aktualizacji jest to normalne w ataku przeciwko 375 wieśniaków z widłami i jednym konnym tracę 212 hoplitów 6 rydwanów 50 konnych i 70 procarzy ? innym razem są wieśniaki z widłami tracę 16 mantrykor według mnie to jest chore , pomijam fakt w momencie użycia wymuszonej lojalności wieśniaki się buntują gdy nie spada zadowolenie ?

|Ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nienormalne straty w ataku ?

Hm... według symulacji wychodzi mi, że można stracić max 11 mantykor na wieśniakach, przyjmując, że obrońca ma wszystkie bonusy, a Ty szczęście na minus. Ale z Hiperborea to świat z morale, sprawdziłeś czy nie masz obniżonych na tym graczu?

Może jakiś rapek podrzucisz? :)

Co do buntu wiosek przy wymuszonej lojalności... Musisz ją uruchamiać jak masz nastrój we wioskach min. 80% zakładając. Bonus ten gwarantuje, że Ci nie spadnie nastrój, ale nie chroni przed buntem, jeśli nastrój jest niższy niż wymieniłam.
 
Ostatnia edycja:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Nienormalne straty w ataku ?

Możesz dorzucić kilka informacji?
1. Możesz wkleić raporty?
2. Jakie masz morale na nim?
3. W raporcie gdzie tracisz te jednostki wiesz co miał czy wcześniej po prostu wyszpiegowałeś?
Postaramy Ci się to wyjaśnić, ale potrzebuje informacji, danych i współpracy.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nienormalne straty w ataku ?

Co do buntu wiosek przy wymuszonej lojalności... Musisz ją uruchamiać jak masz nastrój we wioskach min. 80% zakładając. Bonus ten gwarantuje, że Ci nie spadnie nastrój, ale nie chroni przed buntem, jeśli nastrój jest niższy niż wymieniłam.

Sisi, on pisze, że mu się wieśniaki buntują, czyli z kontekstu wnioskuję, że chodzi mu o straż. Tak więc wymuszona lojalność nie ma nic do rzeczy w aakach i obronie Twojego miasta. Tyczy się to tylko wioch rolniczych znajdujących się na wyspie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nienormalne straty w ataku ?

Sisi, on pisze, że mu się wieśniaki buntują, czyli z kontekstu wnioskuję, że chodzi mu o straż. Tak więc wymuszona lojalność nie ma nic do rzeczy w aakach i obronie Twojego miasta. Tyczy się to tylko wioch rolniczych znajdujących się na wyspie.

Przeczytaj raz jeszcze zanim napiszesz, że coś źle przeczytałam.
 
Do góry