[To nie błąd] Niepełne raporty w wersji mobile

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24190
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24190

Guest
Witam
Mam pytanie/spostrzeżenie dot. raportów obrona/atak pomiędzy wersją mobilną a komputerową, mianowicie chodzi o to, że w wersji mobilnej nie są wyświetlane takie informacje jak:
-) w przypadku atak mitykami brakuje info na temat ilości łask ukradziono albo zostało ukradzionych z osady atakowanej/która jest atakowana (w wersji komputerowej takie info jest umieszczone),
-) atak z katapultami ile muru zostało zniszczone, a w przypadku ataku z gradem brak informacji jaki budynek został obniżony o X poziomów.

Proszę o wyjaśnienie tej kwestii.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Niepełne raporty w wersji mobile

Nie wprowadzono tych opcji do raportów na wersji mobilnej,dlatego ich nie widzisz w porównaniu do wersji komputerowej gdzie można dojrzeć takich zdań.
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Niepełne raporty w wersji mobile

Nie wprowadzono tych opcji do raportów na wersji mobilnej,dlatego ich nie widzisz w porównaniu do wersji komputerowej gdzie można dojrzeć takich zdań.

no to trochę szkoda i zakrzywia to nam trochę rzeczywistość. Ktoś kto nie ma przez kilka godzin dostępu do kompa i jest na mobilu widzi, że leci atak po którym okazuje się, że to katasty i dostaje raport z którego nic nie wynika. Po paru godzinach loguje się na kompie i niestety widzi, że ma mur wyzerowany albo obniżony o kilka poziomów + losowy budynek zjechany (w mobilnej można to sprawdzić wchodząc w rozbudowę miasta) a łaski przy wizerunku boga ile łask zostało ukradzionych. Ale to jest wg. mnie brak równego traktowania graczy i wprowadzanie lekkiej (lub większej) dezinformacji. A pamiętajmy że człowiek w stresie robi się trochę nerwowy i czasami nie działa zbyt racjonalnie i nie myśli się wtedy o niuansach (że można sobie podejrzeć pewne rzeczy), poza tym nie zawsze się pamięta że ma sie w osadzie budynki na takich i takich poziomach rozwoju. Uff ale mnie poniosło. Pozdrawiam
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Niepełne raporty w wersji mobile

Tak jak napisał DarthSid, niektóre opcje nie zostały jeszcze dodane do wersji mobilnej, lecz będą stopniowo dodawane. Zgadzam się, że jest to dość uciążliwe, przekażemy technikom, aby zwrócili szczególną uwagę na raporty.
 
Do góry