niszczenie wrogich miast

  • Rozpoczynający wątek ogrud5000
  • Data rozpoczęcia

co wy na to??

  • fajne

    Głosy: 20 37,0%
  • głupie

    Głosy: 31 57,4%
  • obojętne mi

    Głosy: 3 5,6%

  • W sumie głosujących
    54
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
chcę żeby jak ma się 25 lvl akademii to można było zbadać niszczenie miast
polega to na tym że jak masz zbadane to przy ataku masz opcje niszczenie
ale żeby to się odblokowało atak musi zawierać min. 500 jednostek jak ten atak się uda to przez 24 godz. miasto jest niszczone jak uda się je zniszczyć
to miasto znika i jest tam miejsce do założenia miasta. i co wy na to?????:D:D
 

DeletedUser

Guest
a ja na tak
może od strony technicznej troche inaczej, np dac możliwośc katapultom niszczenie budynków w momencie gdy mur został juz całkowicie zniszczony.
 

DeletedUser

Guest
pamiętam ze było coś takiego na niemieckiej alfie w fanie testów, że można było podczas ataku podpalić miasto i jakieś tam budynki ulegały zburzeniu o 1 czy kilka poziomów. nie zdążyłem niestety przetestować bo zabrali tą możliwość, więc pewnie nie przejdzie.

po drugie: jaki jest tego sens? niszczyć coś co za jakiś czas może być twoje? po co niszczyć do zera dla miejsca do kolonizacji (nowe miasto to 700pkt) jak można przejąć miasto które atakujemy nawet jak ma biedne 2000pkt
 

DeletedUser

Guest
Właśnie, po co niszczyć jak można przejąć, osobiście jakbym to wprowadzili walałbym zaoszczędzić PB i przejąć niż je stracić i zniszczyć...
 

DeletedUser

Guest
gdyby punkty kultury nie były potrzebne lub gdyby liczba punktów kultury potrzebnych do podbicia miasta nie rosła z miasto na miasto to podbijac można takie małe miasteczka po 2-3k punktów. A tak to zostanie ci taki wkurzacz z 2 k punktów i bedzie cie denerwował błyskawicami a szkoda ci bedzie punktu kultury na podbicie go bo bedziesz prowadził wojne z jakimś dużym przeciwnikiem. Więc po to moim zdaniem przydałoby sie to niszczenie miast.
 

DeletedUser

Guest
niszczenie miast hmmmmmmmm. NIE!

1) za trzy lvl akademii można przejąć to miasto
2) lepiej je podbić
3) jak nie to je złupić i tyle
 

DeletedUser

Guest
Ja bym proponował umożliwienie burzenia akademii
tylko żeby to niosło za sobą stratę badań :D:D

bym zerował ją przed przejęciem miasta :D:D:D
bo to co się zastaje po przejęciu miasta to aż nie chce się tego komentować ;-)
 

DeletedUser

Guest
Można dać katapultom niszczenie budynków, gdy gracz nie posiada muru, gdy przy ataku chodź ma 1 poziom muru to katapulty atakują tylko mur, a gdy go w ogóle nie ma to katapulty atakują budynki, jednak szansa przy dużej ilości katapult zniszczyć jakiś budynek byłaby marna, jednak zawsze coś, gdy mur zniszczony.
 

DeletedUser

Guest
podobnie robisz Ty, komentując stare, nieaktualne tematy i dodając posty, które nic nowego do niego nie wnoszą. Uwierz mi, że ranga na tym forum nie ma znaczenia, więc nie nabijaj pustych postów, tylko po to, by znaczek pod Twoim nickiem zmieniał się zgodnie z kolejnością jednostek w grze.

Pomysł oczywiście na NIE i nie ma co do niego wracać
 

DeletedUser

Guest
na NIE! nie lepiej 'chwile' poczekac i przejac to miasto?
 

DeletedUser

Guest
Jestem na NIE
Po co niszczyć skoro można przejąć i mieć większe korzyści.
Bezsensu!!!
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak, ale nie w ten sposób.

Niszczenie miasta powinno być trudniejsze niż jego zdobycie.

Czemu warto mieć taką możliwość? -prowadząc wojnę z wrogim sojuszem można przejąć miasta głęboko na ich terytorium. Jednak utrzymać takie miasto jest trudniej, zwłaszcza jak jest ich kilka -wtedy można by było je zniszczyć.

Proces niszczenia musiałby być długi -np: 3 dni i można by go było włączyć wyłącznie po zdobyciu miasta. Po odbiciu miasta proces zatrzymywałby się automatycznie, a podczas okupacji proces niszczenia byłby wstrzymywany.
 

DeletedUser

Guest
micha79-nawet z Twoja propozycja jestem na NIE!Nie po to ktos rozbudowuje sie kilka tygodni/miesiecy, zeby ktos w 3 dni zburzyl mu miasto...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Forma burzenia miast właściwie istnieje. Po przejęciu można (przy odpowiednim poziomie senatu) można rozbierać miasto budynek po budynku wprawdzie nie do zera ale można.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Miasto można przejąc lub zrabować. Niszczenie nie ma zbyt wielkiego sensu.

Temat Zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry