No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Fragment VI

Najprościej zrobić w ten sposób:

scaled.php
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Fragment VI

Jeśli organizatorka oczekuje odpowiedzi następującej:

1. plac cudów świata - obrazek - prawy dolny róg
2. sojusz - cuda świata - obrazek - prawy dolny róg

to to oczekiwanie jest niezgodne z warunkami konkursu.
 
Odp: Fragment VI

Tak jak już wspominałam, obrazek występuje w kilku miejscach.
Wskazane przez MuadDib oraz luzdelsur miejsca to:
Screen_6_part_final2.png

oraz
Screen_6_part_final3.png


Oba przytoczone miejsca dotyczą wyłącznie światów, na których nie rozpoczęła się jeszcze era cudów i tej informacji mi brakowało. Jednak rzeczywiście dla graczy, którzy nie mają możliwości już rozpocząć gry na starszych światach taka odpowiedź mogła wydawać się wystarczająco wyczerpująca. Dlatego też za obie odpowiedzi przyznaję punkty.

Jednak to nie wszystkie miejsca, gdzie można spotkać ten fragment obrazka. Zabawa dalej trwa :) No gdzie to było?
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Fragment VI

w zasadach nie ma nic o tym, że jeśli obrazek występuje w więcej niż jednym miejscu należy podać je wszystkie/jak najwięcej z nich a z Twoich słów wynika, że tego właśnie oczekujesz?
obrazek ten przedstawia Świątynia Artemidy w Efezie, więc jest zapewne również widoczny przy tym cudzie na światach które już w erę cudów weszły, tyle tylko, że z zasad konkursu nie wynika iż należy podać więcej niż jedno miejsce gdzie dana grafika się znajduje - cały czas jest mowa tylko o "miejscu" a nie "miejscach"...

dobrze by było jakby zostało to wyjaśnione na dalszą część konkursu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Fragment VI

MuadDib napisał:
w zasadach nie ma nic o tym, że jeśli obrazek występuje w więcej niż jednym miejscu należy podać je wszystkie/jak najwięcej z nich a z Twoich słów wynika, że tego właśnie oczekujesz?
Wydaje mi się, że z moich słów wynika jednak to:
Slietie napisał:
Oba przytoczone miejsca dotyczą wyłącznie światów, na których nie rozpoczęła się jeszcze era cudów i tej informacji mi brakowało.
Nigdzie nie pisałam, że gracz, aby otrzymać punkt, musi podać wszystkie miejsca. Chciałabym, żeby konkurs był przede wszystkim dobrą zabawą - jeśli gracz chce się zabawić w szukanie fragmentów screenów i znajdzie takie miejsce, które nie zostało podane wcześniej, to dlaczego miałby nie otrzymać punktu :)

MuadDib napisał:
obrazek ten przedstawia Świątynia Artemidy w Efezie, więc jest zapewne również widoczny przy tym cudzie na światach które już w erę cudów weszły
I kolejny punkt dla MuadDib:
Screen_6_part_final4.png


Nadal nie są to wszystkie miejsca w grze, gdzie można spotkać podany fragment. Zapraszam do dalszej zabawy :)
 
Fragment VII

I kolejny punkt trafia tym razem do gm1223b. Fragment VI można jeszcze zobaczyć w nieco innej formie po kliknięciu na wybudowaną do 10 poziomu Świątynię Artemidy w Efezie:
Screen_6_part_final5.png

oraz podczas rozpoczęcia się nowej ery:
Screen_6_part_final1.png


A gdzie można znaleźć ten fragment?

Screen_7_part_1.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fragment VII

Czy ten fragment można znaleźć tam gdzie są te łaski , wolni mieszkańcy i surowce?
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Fragment VII

premium - korzyści Arcykapłanki, konkretnie zwiększenie siły ataku jednostek mitycznych
c3640cc100514818bc7f883.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fragment VII

Miasto-Widok budowli-Świątynia-Pasek z łaskami na początku paska od prawej str
Wiedziałem ze źle :D
 

DeletedUser12932

Guest
Odp: Fragment VIII

Profil, odznaczenia.
To ramka odznaczenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fragment VIII

to to jak się zdj wyśle

Ej dlaczego zdj się nie wysyła??? no kur
 
Odp: Fragment VIII

Może teraz będzie łatwiej, prawidłowa odpowiedź jeszcze nie padła. Fotomontaż to oczywiście nie jest, ale aby ułatwić identyfikację fragment jest powiększony.

Screen_8_part_2.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fragment VIII

Logowanie do świata bohaterów ikonka mająca na celu ukazanie wymaganego odznaczenia:

bohater.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fragment VIII

Ej jak dodawać zdj :D
A to jest Achilles Świat Bohaterów jak się wchodzi i wybiera na jakim świecie się chcę budować swoje grepolis :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry