Nowa wersja gry 1.18 / brak Czata

  • Rozpoczynający wątek Unhold
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jest minus tej nowej wersji.. a mianowicie liczba jednostek w murze jest nieczytelna bynajmniej dla mnie po przekroczeniu 9999 pokonanych jednostek każdego rodzaju w tej 1 linijce (szermierzy,procarzy,hoplitów,łuczników i kawalerii) te liczby są nie do przeczytania, gdyż wychodzi jedna liczba z nich, u mnie w tej chwili to 3225031987295642731215567 i nie ma żadnego odstępu od nich ;x mogę nawet dać link do ss.. proszę to jakoś zmienić.

u mnie to samo tak jak by sie obrzaki jednostek w murze powiekszyly albo kwadraciki zostaly zmniejszone mam np ubite 16000 jednej jednostki a widac jak by bylo 6000 !!
 

DeletedUser

Guest
ne nie mam zooma :p no może coś się da odczytać, ale to już nie jest tak widoczne jak przed update , właśnie się zastanawiam jak będzie wyglądać po przekroczeniu miliona jednostek,trzeba to sprawdzić xD
 

DeletedUser

Guest
U mnie tez to smiesznie wyglada patrz na procarzy
muru.jpg


Jest i CZAT u mnie sie pojawil !! Jupi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wracając do tematu :)
Czat został już wgrany :)
Ale jak on działa?
Z kim mogę rozmawiać i w jaki sposób może on się dołączyć do czatowania?
(nie śmiejcie się, nie gram w angielskie i inne wersje)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W tym problem ze tego dalej nie wiadomo - mogli chociaz zrobic zeby czat byl wymuszony pod spodem zeby bylo widac kto on-line a nie ze mozna sobie go wlanczac i wylanczac
 

DeletedUser17

Guest
Nie wiesz czy są online.


Nigdy nie widziałeś ShoutBoxa? Działa to na tej samej zasadzie. Kto jest ten może pisać.
 

DeletedUser

Guest
To akurat mi się podoba :)
Ale czy jeśli chcę sobie pogadać z kumplem który nie jest z mojego soja to jak mam to zrobić???
Czy w ogóle jest taka opcja?

EDIT: a co to ten ShoutBox :D ?
 

DeletedUser

Guest
Nie wiesz czy są online.


Nigdy nie widziałeś ShoutBoxa? Działa to na tej samej zasadzie. Kto jest ten może pisać.

Dokładnie tak... Jeśli chcesz z kimś rozmawiać, napisz do niego by wszedł na czat i po sprawie.
 

DeletedUser

Guest
OK dzięki :)
A z kim mogę gadać tylko z ludźmi z sojuszu?
Edit: już wszystko jasne :)
dzięki za pomoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
trochę ten czat jest uciążliwy jak jest włączony a chce się coś zrobić np w wiosce :( u mnie jest tak ze kliknę np w koszary a czat mi się powiększa na maksa i muszę go minimalizować :(
 

DeletedUser

Guest
trochę ten czat jest uciążliwy jak jest włączony a chce się coś zrobić np w wiosce :( u mnie jest tak ze kliknę np w koszary a czat mi się powiększa na maksa i muszę go minimalizować :(


Polecam opcję które jest na czacie, "Odłącz okienko czatu".
 

DeletedUser

Guest
Czy da się jakoś wyłączyć info do głównego okna że ktoś wyszedł lub wszedł na chat? Strasznie to śmieci a przecież to kto jest a kto nie widać z boku.
 

DeletedUser4

Guest
Przy dłuższej liście tego tak łatwo już nie będzie widać ;)
Narazie opcji wyłączenia nie ma.
Propozycje co do czatu proszę umieszczać w dziale Propozycje.
 

DeletedUser

Guest
Czy da się jakoś wyłączyć info do głównego okna że ktoś wyszedł lub wszedł na chat? Strasznie to śmieci a przecież to kto jest a kto nie widać z boku.

W tym przypadku, polecam opcję na czacie, "Wyczyść historię".
 

DeletedUser

Guest
trochę ten czat jest uciążliwy jak jest włączony a chce się coś zrobić np w wiosce :( u mnie jest tak ze kliknę np w koszary a czat mi się powiększa na maksa i muszę go minimalizować :(

Słuchaj, to nie będzie Ci przeszkadzało, jak klikniesz na tym czacie,-"Odłącz okienko czatu", wtedy możesz go przestawić w dowolne miejsce i już nie będzie się "powiększać na maksa" ;D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry