nowe ikonki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2150
  • Data rozpoczęcia

czy to dobry pomysł??


  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser2150

Guest
gdy dostajemy raport to w meny po lewej obok przycisku RAPORT pojawia sie ikonka raportu i odpowiednie ikonki wobec wiadomości i forum sojuszu i mam taką propozycje zeby pojawiały sie odpowiednie ikonki obok SOJUSZ i tak ikonka + (plus) oznaczałaby ze nowy gracz dołączył do sojusz...mozna byłoby jeszcze inne ikonki dodac
 

DeletedUser2150

Guest
niby czemu zbedne?? jezeli to zbedne to kazde inne powiadomiania typu nowa wiadomosc nowy raport nowy post tez są zbedne
 

DeletedUser

Guest
na początku istnienia sojuszu takie plusy będą się pojawiać często, ponieważ napływać będzie sporo graczy. potem będzie to sporadyczne...
 

DeletedUser2150

Guest
ale powiadomienie o nowym graczy to tylko jedno z powiadomien...niedawno w sojuszu doszły rózne opcje wiec i rodzaji powiadomien byłoby kilka...np sojusz z paktu dołączył do innego paktu i mogą byc tez inne powiadomienia...troche wyobrazni :):p
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem po co to komu?? 40% graczy w ogóle patrzy na forum, więc na pewno ponad 70% graczy nie będzie w ten sojusz patrzeć :)

Zbędne, na NIE
 

DeletedUser2150

Guest
Nie rozumiem po co to komu?? 40% graczy w ogóle patrzy na forum, więc na pewno ponad 70% graczy nie będzie w ten sojusz patrzeć :)

Zbędne, na NIE

a mi zbedne jest powiadamianie o raportach i nie robie szopki a jezeli sa inne powiadomienia to takie tez powinny byc....nie jest zbedne tylko sprzeciw wobec ogółu byleby tylko nic nowego nie przeszło... tak widze kazde sprzeciwy na forum wobec propozycji....pokaz jakis konkretny argument który mnie przekona ze to jest nie potrzebne i zbedne.....jedne powiadomienia sa a innych nie musi byc??
 

DeletedUser

Guest
O takich rzeczach jak interfece czy grafika mapy decydują twórcy, to jest w ich woli by coś zmienić a ja nie wiedzę potrzeby by akurat taka ikonka była potrzebna :)
 

DeletedUser

Guest
gdy dostajemy raport to w meny po lewej obok przycisku RAPORT pojawia sie ikonka raportu i odpowiednie ikonki wobec wiadomości i forum sojuszu i mam taką propozycje zeby pojawiały sie odpowiednie ikonki obok SOJUSZ i tak ikonka + (plus) oznaczałaby ze nowy gracz dołączył do sojusz...mozna byłoby jeszcze inne ikonki dodac

Jak ci to przeszkadza, to zrób sobie skrypta na to :D
 

DeletedUser

Guest
a mi zbedne jest powiadamianie o raportach i nie robie szopki a jezeli sa inne powiadomienia to takie tez powinny byc....nie jest zbedne tylko sprzeciw wobec ogółu byleby tylko nic nowego nie przeszło... tak widze kazde sprzeciwy na forum wobec propozycji....pokaz jakis konkretny argument który mnie przekona ze to jest nie potrzebne i zbedne.....jedne powiadomienia sa a innych nie musi byc??

To ja Ci dam taki agrument ;
Zgodzilismy sie na Twoja propozycje, zgodzilismy sie tez na innych propozycje z powiadomieniami(nowy pakt(3 rodzaje), polaczenie wspolnego forum:eek: itd.), a teraz wyobraz sobie, ze Cie nie bylo 24h i wszystko sie zdarzylo.

Wiesz jak wygladaloby Twoje lewe menu ? Polowa zajetaby byla przez obrazki :cool:
Mam nadzieje, ze to wystarczy.

Na Nie!
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Koło Sojuszu taka ikonka jest niepotrzebna.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry